Mieszkania na Krzykach wciąż najczęściej poszukiwane. Skąd fenomen tej dzielnicy?

Akcja specjalna deweloperów
Udostępnij:
Nieruchomości na Krzykach cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W tej części Wrocławia powstaje bardzo wiele nowych osiedli. Główną zaletą Krzyków są świetna infrastruktura, dostęp do komunikacji miejskiej i bardzo duży obszar terenów zielonych.

Znajdujące się tam Parki Południowy i Wschodni zachęcają do spacerów i aktywności. Na Krzykach wybudowany został też najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower, który ma 212 metrów wysokości.
Dzielnica podzielona jest na 14 osiedli, oprócz popularnych Jagodna, Gaju czy Wojszyc, coraz większym powodzeniem cieszą się także Bieńkowice i Brochów.

Krzyki są doskonale rozwiniętą dzielnicą i to zapewne powoduje, że nieruchomości do najtańszych nie należą. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie zalety warto zainwestować i zamieszkać właśnie w tej części Wrocławia.

Co się buduje na Krzykach? Zobacz nasze zestawienie:

PARTYNICKA PARK od Inwea Development

Kameralna inwestycja położona przy ul. Partynickiej 5, w samym sercu Parku Klecińskiego. W 6-kondygnacyjnym budynku znajdują się 84 lokale inwestycyjne oraz 15 apartamentów. Na parterze dostępne są lokale z ponad 20m2 ogródkami. W cenie 279 000 zł brutto inwestorzy znajdą szereg interesujących 25m2 - 26m2 lokali, które dzięki profesjonalnemu zarządzaniu mogą wygenerować dochód na poziomie 20 000 zł rocznie. Ogromny potencjał najemców generuje Strefa Ekonomiczna Bielany-Kobierzyce, gdzie pracuje ponad 30 000 osób. Firmy takie jak LG czy Amazon wciąż zwiększają zatrudnienie, a pandemia skumulowała ilość potentatów logistycznych, którzy inwestują w tej lokalizacji. Dla osób ceniących sobie spokój, park na wyciągnięcie ręki, a także świetną komunikację z centrum Partynicka Park to najlepszy wybór i bardzo dobra lokata kapitału.
www.partynickapark.pl

DOŻYNKOWA 43 od ROBYG

To kameralne osiedle domów jednorodzinnych na Klecinie, zaprojektowane z myślą o osobach szukających balansu między miastem a naturą. Wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją tuż przy rzece (zaledwie 200 metrów) i terenów zielonych. Bogata oferta sklepów, usług i placówek edukacyjnych w okolicy sprawia, że wszystkie najpotrzebniejsze sprawy można załatwić na miejscu. Pobliska pętla tramwajowa oraz przystanki autobusowe pozwalają sprawnie dojechać w inne części miasta. W inwestycji powstanie 11 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni prawie 140 mkw. Do każdego z nich przynależy ogród - od ok. 44 do 165 mkw. oraz garaż i dodatkowe miejsce parkingowe. Osiedle wyposażone zostanie w ekologiczne rozwiązania: panele fotowoltaiczne na dachach, antysmogową kostkę chodnikową oraz zbiorniki retencyjne na wodę opadową.
https://robyg.pl/wroclaw/inwestycje/dozynkowa-43

KAMERALNA OLSZÓWKA od ROBYG

Klimatyczny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny znajdujący się przy ul. Skarbowców, nad potokiem Olszówka, w samym sercu południowej części Wrocławia. Położony pomiędzy parkami – Południowym i Grabiszyńskim, jest idealnym wyborem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Ta kameralna inwestycja to tylko 55 mieszkań o funkcjonalnych i przemyślanych układach od 2 do 4 pokoi i metrażu od 39 do 79 mkw. Wszystkie mieszkania położone na parterze mają ogródki, a na piętrach – loggie i balkony. Dużym atutem jest podziemny i naziemny parking, światłowód, a także ekologiczne rozwiązania tj. instalacja pod ładowarki do samochodów elektrycznych, panele fotowoltaiczne na dachu i inteligentny system zarządzania mieszkaniem Smart House marki Keemple. Zadbano również o miejsce wspólne, projektując zielony dziedziniec, na którym mogą spotykać się i spędzać czas mieszkańcy.
https://robyg.pl/wroclaw/inwestycje/kameralna-olszowka

ROBYG JAGODNO

To nowoczesne osiedle o zróżnicowanej zabudowie. Powstają tutaj mieszkania w 13 budynkach wielorodzinnych, a także 182 domy atrialne oraz 22 szeregowe. Mieszkania wyróżniają się szerokim wyborem metraży – od 25 do 97 mkw. (od 1 do 5 pokoi). Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, do tych na wyższych piętrach – balkony i loggie, a mieszkańcy ostatnich pięter mogą wypoczywać na własnych tarasach. Z kolei atria to dwukondygnacyjne domy o powierzchni ok. 80 mkw., z wewnętrznym ogrodem oraz przestronnym tarasem na piętrze. Do każdego atrium przynależy komórka lokatorska lub schowek na rowery, a także miejsce postojowe. Na wszystkich mieszkańców ROBYG Jagodno czekają ekologiczne rozwiązania – system Smart House, oświetlenie LED w częściach wspólnych oraz ładowarki do samochodów elektrycznych. Na osiedlu powstanie także park, siłownia, lokale usługowe oraz przedszkole.
https://robyg.pl/wroclaw/inwestycje/robyg-jagodno
https://robyg.pl/wroclaw/inwestycje/robyg-jagodno-domy

WOJSZYCKIE ALEJKI od ROBYG

To kameralne osiedle przy ul. Gałczyńskiego. Wyróżnia się niską zabudową i szerokim wyborem mieszkań od 1 do 4 pokoi, dzięki czemu to idealny wybór dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, a także dla rodzin z dziećmi. Łącznie w czterech trzykondygnacyjnych budynkach powstanie 210 mieszkań o metrażach między 27 do 92 mkw. Każde z nich posiada ogródek, balkon lub taras. Na osiedlu zadbano również o miejsca parkingowe – część z nich znajduje się w hali podziemnej, a część na zewnętrz. Dodatkowo dla mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie oraz miejsce na rowery. Atutem inwestycji są także ekologiczne rozwiązania, tj. system Smart House, panele fotowoltaiczne na dachu, energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych oraz stacja do ładowania samochodów elektrycznych.
https://robyg.pl/wroclaw/inwestycje/wojszyckie-alejki

PARKOWE ALEJE - Nowy Brochów od ARKOP Deweloper.

Najnowsza inwestycja dewelopera w wyjątkowej lokalizacji, w otoczeniu terenów zielonych - w bezpośrednie sąsiedztwo Parku Bieńkowickiego, Parku na Skraju, Parku Brochowskiego oraz Parku Wschodniego, sprzyja doceniającym bliskość natury. Osiedle zaprojektowane z myślą stworzenia komfortowego miejsca do życia. Osiedle Parkowe Aleje - Nowy Brochów znajduje się przy ul. Boiskowej oraz Alei Róż we Wrocławiu – w dzielnicy Krzyki – Brochów. Doskonała lokalizacja stworzy mieszkańcom idealne warunki do zamieszkania, rekreacji oraz wypoczynku. Okoliczne tereny zielone charakteryzują się bujnym i różnorodnym drzewostanem, klimatycznymi alejkami do spacerów, śpiewem ptaków, zapewniają spokój oraz poczucie intymności. W nieco dalszej okolicy znajdują się spacerowe aleje odnowionego Parku Wschodniego oraz trasy rowerowe na Wałach Nadodrzańskich.
Parkowe Aleje – Nowy Brochów