Mieszkaj inaczej! [WYNIKI KONKURSU]

Materiał informacyjny Vantage Development S.A.
Udostępnij:

Dziękujemy za wszystkie opinie i nadesłane zgłoszenia do konkursu, organizowanego przez Vantage Rent. Już dziś możecie sprawdzić ofertę najmu pierwszych mieszkań we Wrocławiu! Poznajcie zwycięzców konkursu poniżej.

Mieszkanie blisko centrum miasta, uczelni czy pracy nie musi być już tylko marzeniem. Dla tych, którzy chcą mieszkać komfortowo i elastycznie planować swoją przyszłość powstała marka Vantage Rent. Stworzona od podstaw przez doświadczonego dewelopera, oferuje mieszkania we Wrocławiu w najlepszych lokalizacjach: Małopanewskiej 4 oraz Legnickiej 33!

Wygoda i wolność – Wasze odpowiedzi!

Idealne mieszkania na wynajem Waszym zdaniem powinny być oczywiście atrakcyjnie położone, ale też słoneczne, ciepłe i z dużym tarasem! Lubicie dużą przestrzeń: kuchnię, w której można swobodnie gotować z przyjaciółmi oraz przestronny pokój z miejscem do pracy. Dzięki najmowi możecie poznać lepiej miasto, do którego się przeprowadziliście, nawiązać nowe znajomości, ale przede wszystkim czuć się wolnym! Oddajmy głos zwycięzcom:

  • „Lubię zmiany i przywiązanie do jednego miejsca nie leży w mojej naturze…”
  • „…bo lubię poczucie wolności (…) a tego kiedy zechcę zapuścić korzenie nie wie nikt, nawet ja sam”
  • „Wynajem jest elastyczny, mogę dopasować warunki, ilość pokoi i miejsce do mojej aktualnej sytuacji życiowej i zawodowej (…)”

Pełen komfort i jasne zasady

Nie ma sensu przepłacać, tracić czas, stojąc w korkach albo akceptować niezapowiedziane wizyty właściciela wynajmowanego mieszkania. Można żyć wygodnie, w nowych mieszkaniach, urządzonych z pomysłem i zostać na rok, dwa lub dłużej – tak jak Wam wygodnie!

Wynajem na jasnych zasadach, na podstawie przejrzystej umowy i w pełnym komforcie, po prostu fair:

WYNIKI

Jury zdecydowało się nagrodzić 3 osoby, które udzieliły najciekawszych, najbardziej osobistych odpowiedzi na pytania konkursowe. Wyniki znajdziecie na fanpage’u Vantage Rent.

Gratulujemy! Jeszcze dzisiaj organizator skontaktuje się z laureatami, aby ustalić szczegóły przekazania nagród.

Zapraszamy na stronę Vantage Rent, po mieszkania na wynajem inne niż wszystkie!

Wideo