Mercedes uderzył w ścianę budynku przy Dworcu Głównym [FILM, ZDJĘCIA]

Jarosław JakubczakZaktualizowano 
Wypadek przy Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu. We wtorek (11.06) przed północą, na ulicy Kołłątaja w pobliżu skrzyżowania z ulicą Rejtana, rozpędzony mercedes staranował słupki odgradzające chodnik od jezdni i z impetem uderzył w witrynę i ścianę lokalu usługowego znajdującego się przy siedzibie Orlenu.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, ale na szczęście kierowca samochodu ani żaden pieszy nie ucierpieli. Przez godzinę zamknięty był wjazd w ulicę Kołłątaja od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego. Nie kursowały tramwaje.

Kierujący mercedesem mężczyzna, jadąc ulicą Kołłątaja w stronę Galerii Dominikańskiej, na mokrej nawierzchni z kostki stracił panowanie nad pojazdem - chwilę wcześniej jezdnia w tym miejscu była zraszana przez polewaczkę.

Z impetem zjechał na lewe pobocze, staranował metalowe słupki odgradzające jezdnię od chodnika i uderzył w budynek a dokładnie w ścianę i witrynę nieużytkowanego lokalu usługowego przy siedzibie Orlenu. Na chodniku w tym miejscu zazwyczaj - nawet mimo późnej pory - przechodzi dużo pieszych. Na szczęście w miejscu wypadku akurat nikt nie szedł.

Świadkami wypadku byli ratownicy jadący karetką pogotowia. To oni powiadomili inne służby ratunkowe i udzielili pierwszej pomocy mężczyźnie kierującemu mercedesem.

Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. Po wypadku, przez godzinę zablokowany był wjazd w ulicę Kołłątaja od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego. Nie kursowały tramwaje. Utrudnienia zakończyły się dwadzieścia minut po północy.

Wideo

Materiał oryginalny: Mercedes uderzył w ścianę budynku przy Dworcu Głównym [FILM, ZDJĘCIA] - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 68

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-12T08:48:19 02:00, Ah eh:

Jaka kara dla śmiecia? Jaki Pan Ziobro przygotował dla niego taryfikator? Tak pisiory ścigają rzekomo wszystkich przestępców, a wiejski elektorat te bajki kupuje, że może zajmą się przestępcami drogowymi. Ćwok ma mercedesa i co, zapłaci 500 pln mandatu? Hahahaha, tekturowe katolofaszystowskie państwo

2019-06-12T09:21:47 02:00, kaczystka:

Napisałeś komentarz pełen milości w imieniu niekaczystów. Dziękujemy.

2019-06-12T09:47:49 02:00, Gość:

i tak byl mily

po czytaniu szamba pisowskiego kazdemu moga puscic nerwy

nie popieram ale rozumiem, szzcegolnie jak trzeba bronic pedofili a potem trudno spojrzec na siebie w lustrze, a raczej jest to niemozliwe, wysylac dzieci na gwalt, to zniszczy kazdego

O, pacjent z niedostukaniem umysłowym.

zgłoś
z
zxc

I pomyśleć zw to wszystko przez polewaczkę.... a nie przez debila którego umiejętności i rozum nie potrafią dostosować się do zmiennych warunkach na drodze.

Jakby jechał 50 km/h to nic by sobie nie zrobił. Szczęście ze nikt nie szedł chodnikiem.

zgłoś
R
Robert

Bolt czy Uber tym razem ??

zgłoś
a
a
2019-06-12T08:47:55 02:00, Gość:

Skąd wiadomo ze jechał szybko ? Tylko zwykły frajer tak może stwierdzić

doświadczenie życiowe frajerze.

zgłoś
T
ToM

Wczoraj był jakiś dzień świra, jeden wariat rozbił porsche koło NBP i wleciał na chodnik, teraz czytam że drugi wariat walnął w ścianę budynku. Powinno się zabierać prawka za stworzenie dużego zagrożenia, bo ewidentnie widać, że niektórych ponosi fantazja i brawura. A przede wszystkim policja powinna eliminować wariatów przekraczających prędkość w mieście.

zgłoś
D
Doradca
2019-06-12T10:53:04 02:00, Gość:

Czekam na takie przypadki powiązane z motocyklistami na Lotniczej, trzeba tam częściej zraszać ;) aby chłopaki lądowali z impetem na pobliskich latarniach, ogrodzeniach lub elewacjach

Tam już od lat nie ma kostki...

Musisz czytać artykuły trochę wnikliwiej:).

zgłoś
G
Gość

Zabrać dożywotnio prawo jazdy, obciążyć kosztami akcji. Zero litości dla drogowych idiotów.

zgłoś
W
WRO

Coś liche te słupki, że go nie zatrzymały tylko dały się skosić.

Atrapy jakieś? Powinny chronić pieszych a nie tylko sobie stać.

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T08:47:55 02:00, Gość:

Skąd wiadomo ze jechał szybko ? Tylko zwykły frajer tak może stwierdzić

2019-06-12T11:01:46 02:00, Gość:

Widzaiłem, zapierd**ał a nie jechał ;)

Potwierdzam, też widziałam. Ze świateł ruszył z piskiem opon i wyjącym silnikiem. Na środku skrzyżowania zarzuciło mu dupę w lewo, potem w prawo, a na koniec huk był tylko. Widać nie umiał z poślizgu wyjść

zgłoś
b
bubu

niech kutas zlamany wolniej jezdzi teraz powinien pokryc wszystkie koszty tego gownianego zdarzenia

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T10:53:04 02:00, Gość:

Czekam na takie przypadki powiązane z motocyklistami na Lotniczej, trzeba tam częściej zraszać ;) aby chłopaki lądowali z impetem na pobliskich latarniach, ogrodzeniach lub elewacjach

Proszę, nie rozmnażaj się. Ta głupota może być dziedziczna

zgłoś
G
Gość

Mam nadzieję że ten PRZESTĘPCA DROGOWY NIE DOSTANIE ODSZKODOWANIA.

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T08:47:55 02:00, Gość:

Skąd wiadomo ze jechał szybko ? Tylko zwykły frajer tak może stwierdzić

Widzaiłem, zapierd**ał a nie jechał ;)

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T09:29:22 02:00, Gość:

grzał 100km/h i mamy skutek mokrej nawierzchni i braku umiejętności panowania nad pojazdem

Widziałęm zdarzenie, jechał zdecydowanie szybciej, ale .. PRZYNAJMNIEJ ZDĄŻYŁ i nie przejechał na czerwonym świetle.

Zanim uderzył w budynek, auto zrobiło duże "S" na jezdni, mocno wciśnięty pedał hamulca nie pomógl :)

zgłoś
G
Gość

Ten model Mercedesa rdzewiał już jak wyjeżdżał z fabryki

zgłoś
Dodaj ogłoszenie