MKTG SR - pasek na kartach artykułów

MEMY po meczu Polska - Ukraina. Kontuzja Milika, Lewandowski zaczął na ławce, a Probierz stworzył maszynę!

red
MEMY po meczu Polska - Ukraina 3:1. Michał Probierz rozpalił nastroje kibiców przed Euro 2024! Facebook / X / Wykop
Reprezentacja Polski wygrała w towarzyskim meczu z Ukrainą 3:1. Mecz na PGE Narodowym w Warszawie mógł cieszyć oko kibiców. Choć w spotkaniu trzech naszych zawodników odniosło kontuzję, nastroje dopisały, bo po wygranej internauci stworzyli całą masę zabawnych MEMÓW. Michał Probierz już teraz może robić selfie z pucharem. Zobaczcie!

MEMY po meczu Polska - Ukraina

Michał Probierz jak Pep Guardiola, życiowy pech Arkadiusza Milika, Robert Lewandowski posadzony na ławce i świetna postawa naszej drużyny. Humory polskich kibiców dopisały po wygranej 3:1. Twórcy internetowych memów byli pod wrażeniem naszej gry. Zobacz najzabawniejsze z nich w galerii!

Polska - Ukraina 3:1 (3:1). Najważniejsze wydarzenia z meczu

• 2. minuta - Przerwa w grze. Arkadiusz Milik doznał urazu w pojedynku o piłkę. Konieczna była interwencja sztabu medycznego, który postanowił zdjąć naszego napastnika z boiska. Fatalna wiadomość dla kibiców.
  • 11. minuta - Po dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska zakotłowało się przed bramką Heorhija Buszczana. Najprzytomniej zachował się Sebastian Walukiewicz, który z bliska, sprytnym uderzeniem, posłał piłkę do siatki.
  • 16. minuta - Piotr Zieliński dostaje piłkę w okolicach lewego narożnika pola karnego gości. Zagrywa mocno w pole karne, ale futbolówka po koźle wpada do siatki tuż przy dalszym słupku. Ukraińskiego bramkarza zmylił ruch jego partnera z pola, który najpierw zamarkował wybicie piłki głową, po czym odpuścił.
  • 30. minuta - Dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego na 5. metr, środek pola bramkowego, skąd Taras Romanczuk mierzonym uderzeniem głową w stronę dalszego słupka podwyższa prowadzenie.
  • 41. minuta - Heorhij Sudakov podaje prostopadle - z koła środkowego - do Artema Dowbyka. Ten w pierwszym kontakcie z piłką zgubił Bartosza Salamona, a po ułamku sekundy płaskim uderzeniem przy prawym słupku pokonał Łukasza Skorupskiego.
  • 57. minuta - Artem Dowbyk bliski dubletu! Łamie akcję z prawej strony do środka, po czym uderza w stronę bliższego rogu! Po rykoszecie od Jakuba Kiwiora goście mają "tylko" rzut rożny.
  • 59. minuta - Taras Romanczuk nie jest w stanie grać. Konieczna jest zmiana.
  • 72. minuta - Drobny uraz Nicoli Zalewskiego.
  • 87. minuta - Kapitan Biało-Czerwonych pograł przed polem karnym z Adamem Buksa, który efektowną piętką odegrał. Robert Lewandowski uderza technicznie w stronę dalszego słupka, ale wyciągnięty jak struna Heorhij Buszczan zbija do boku.