Matura poprawkowa 2014 - JĘZYK POLSKI PRZECIEKI, ARKUSZE CKE, TEMATY, PYTANIA, ODPOWIEDZI

Redakcja
Matura poprawkowa 2014 - JĘZYK POLSKI PRZECIEKI, ARKUSZE CKE, TEMATY, PYTANIA, ODPOWIEDZI Arkusze CKE
Matura poprawkowa 2014 polski rozszerzony przecieki - to bardzo popularne ostatnio w sieci hasło. Maturzyści szukają w internecie tematów z części podstawowej i rozszerzonej z języka polskiego, bo już 26 sierpnia 2014 odbędzie się egzamin poprawkowy. Maturzyści, którzy nie zdali jednego przedmiotu obowiązkowego, przystąpią do matury poprawkowej. CKE przekonuje, że to co znajduje się w sieci, z pewnością nie pojawi się na testach poprawkowych z polskiego. Matura poprawkowa 2014 - język polski - zobacz arkusze CKE, pytania i zadania, klucz, rozwiązania i odpowiedzi na pytania.

Matura poprawkowa 2014 - JĘZYK POLSKI - zobacz arkusze CKE, pytania, tematy
Ponieważ wielkimi krokami zbliża się matura poprawkowa z języka polskiego maturzyści, którzy muszą do niej podejść zastanawiają się, na jakie tematy będą musieli napisać wypracowanie. Chętnie szukają przecieków. I na różnych stronach internetowych znajdują tematy, rzekomo z tegorocznego testu.

ZOBACZ TEŻ: Matura poprawkowa matematyka [ARKUSZE CKE, ZADANIA, ROZWIĄZANIA]

Jakie TEMATY pojawią się na polskim poprawkowym? [PRZECIEKI]
Maturzyści szukają w sieci tematów, które mogłyby pojawić się 26.08.2014 r. na teście z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Polski rozszerzony tematy i polski rozszerzony przecieki to najczęściej wpisywane ostatnio hasła. Arkusze zadań i klucze odpowiedzi już teraz można znaleźć na stronach internetowych. Maturzyści nie powinni jednak liczyć na to, że te same tematy pojawią się na tegorocznym teście poprawkowym. Jeśli pytania z matury 2014 pojawiłyby się w sieci wcześniej, maturzyści musieli by powtarzać test.

Matura poprawkowa 2014 polski
Co czwarty maturzysta zasiądzie 26 sierpnia do pisania egzaminu poprawkowego. Większość (5 tys. uczniów tylko na Dolnym Śląsku) nie zdała matematyki. W tym roku na Dolnym Śląsku będzie tylko 321 poprawek z języka angielskiego i 248 z polskiego - zarówno egzaminów ustnych, jak i pisemnych. Ci, którzy w tym roku nie zdali matury z dwóch lub więcej przedmiotów, będą mogli przystąpić do poprawek dopiero w maju przyszłego roku albo w kolejnych latach.

Co zrobić więc, żeby dobrze przygotować się do matury poprawkowej z polskiego? Powtórzyć materiał!

MATURA POPRAWKOWA 2014 JĘZYK POLSKI - ARKUSZE CKE, PYTANIA, ZADANIA, ODPOWIEDZI - ZOBACZ, CO MOŻE CIĘ CZEKAĆ PODCZAS EGZAMINU:

MATURA POLSKI TEMATY Z UBIEGŁYCH LAT
- Matura 2014 - język polski podstawowy [ARKUSZ CKE]
- Matura 2014 - język polski podstawowy (ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZ CKE)
- Matura 2014 polski rozszerzony: Schulz, Szekspir i Tyrmand (TEMATY, ODPOWIEDZI, KLUCZ, ARKUSZ CKE)

Matura polski rozszerzony tematy 2013:
Temat 1. Porównaj wizerunki Aresa i sposoby oraz cele ukazania tej postaci we fragmentach eposu Homera Iliada _i eseju Zbigniewa Herberta _Olimpijski generał.

Temat 2. Biblioteka i jej użytkownicy. Analizując i interpretując fragmenty prozy Umberto Eco Imię róży i Melchiora Wańkowicza Ziele na kraterze, porównaj przedstawione literackie obrazy i sposoby ich kreacji.

- Język polski poziom rozszerzony 2013 ARKUSZ
- Język polski poziom rozszerzony - kryteria oceniania

Matura polski rozszerzony tematy 2012:
Temat 1. Dokonaj analizy i interpretacji porównawczej wierszy Jana Kochanowskiego O żywocie ludzkim i Agnieszki Osieckiej Kolęda z pretensjami. Zwróć uwagę na przedstawione w nich obrazy ludzkiego życia oraz postawę podmiotu
mówiącego wobec świata.

Temat 2. Codzienność w czasach Zagłady. Analizując i interpretując opowiadanie Idy Fink Przed lustrem, zwróć uwagę na kreację bohaterek, ich sytuację oraz znaczenie tytułowego lustra.

- Język polski poziom rozszerzony 2012 ARKUSZ
- Język polski poziom rozszerzony - kryteria oceniania

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

b
bebi

Sprawdzone przecieki, pewne !
downloaded.pl/pobierz/matura-poprawkowa-z-matemtyki-2014
downloaded.pl/pobierz/matura-poprawkowa-jpolski-2014

b
bebi

Sprawdzone przecieki, pewne !
downloaded.pl/pobierz/matura-poprawkowa-z-matemtyki-2014
downloaded.pl/pobierz/matura-poprawkowa-jpolski-2014

Dodaj ogłoszenie