Matura 2015 Matematyka - TUTAJ ARKUSZ CKE - Dużo geometrii na egzaminie - ROZWIĄZANIA - ODPOWIEDZI

MH
Matura 2015 MAtematyka - gdzie znaleźć arkusz CKE - czy są już odpowiedzi do egzaminu z matematyki - gdzie ich szukać - arkuze maturalne 2015
Matura 2015 MAtematyka - gdzie znaleźć arkusz CKE - czy są już odpowiedzi do egzaminu z matematyki - gdzie ich szukać - arkuze maturalne 2015 Polska Press/Matura 2015 cke matematyka
Udostępnij:
Matura 2015 Matematyka - Egzamin był bardzo prosty - twierdzili niektórzy uczniowie, a już z pewnością ci, którzy przez całe liceum uczyli się w klasie matematyczno-fizycznej. Ci maturzyści bardziej stresują się matematyką na poziomie rozszerzonym. Tymczasem dla humanistów tradycyjnie matura z matematyki była sporym wyzwaniem. A już w szczególności zadanie z prawdopodobieństwa, w którym trzeba było określić, ilu pasażerów zakupiło bilet ulgowy, a ilu bilet normalny na tramwaj. Na egzaminie nie brakowało zadań z geometrii oraz planimetrii (która jest jedną z dziedzin geometrii i opisuje własności płaskich figur geometrycznych). Gdzie znaleźć arkusz CKE z matematyki oraz odpowiedzi? Wszystkie informacje poniżej.

MATURA MATEMATYKA CKE 2015 - JAKIE BYŁY ZADANIA NA MATURZE Z MATEMATYKI?

Matura 2015 Matematyka - odpowiedzi na poszczególne zadania nie przyniosły uczniom większych problemów. Tak przynajmniej twierdzili ci, którzy z egzaminu maturalnego z matematyki wyszli jako pierwsi.

- Nie było aż tak źle - mówi jedna z uczennic wrocławskiego liceum - A niektóre zadania były bardzo proste, szczególnie te za 5 punktów - dodaje.

Tegoroczna matura 2015 z matematyki zawierała sporo zadań z geometrii. Największe problemy sprawiała tzw. planimetria, czyli dział geometrii opisujący własności płaskich figur geometrycznych.

- Zadania z geometrii to dla mnie prawie zawsze bariera nie do przekroczenia. Myślę, że na 30 procent napisałem na pewno, ale do orłów z matematyki nigdy nie należałem, więc pewnie mój wynik nie bedzie zbyt wysoki. Na szczęście wybieram się na studia, na których w rekrutacji nie jest brana pod uwagę matura z matematyki - dodaje Maciek

JAK POSZŁA MATURA CKE MATEMATYKA 2015? POSŁUCHAJ, CO MÓWIĄ O NIEJ LICEALIŚCI (FILM)

CKE MATURA 2015 - EGZAMIN MATURALNY 2015 - MATEMATYKA 2015 - ZOBACZ ARKUSZ CKE NA NASTĘPNEJ STRONIE:

CKE MATURA 2015 MATEMATYKA - UCZNIOWIE ROZPOCZĘLI EGZAMIN OD WYLOSOWANIA NUMERKA

Matura 2015 Matematyka - uczniowie przed wejściem na salę eegzaminacyjną musieli wylosować numer stolika. Dostali również kod egzaminacyjny, który naklejali na arkusz, ponieważ na teście maturalnym nie wpisywało się imienia i nazwiska, tylko naklejkę z numerem pesel.

Następnie równo o godz. 9.00 maturzyści przsytąpili do egzaminu Matematyka 2015. Trwał on 170 minut. Pierwsze relacje były bardzo pozytywne, a uczniowie twierdzili, że egzamin im się podobał. Jednak zdarzały się i głosy przeciwne.

- Nie byłem w stanie rozwiązać wielu zadań. Martwię się, że mogę nie zdać. Tego zadania z prawdopodobieństwem w ogóle nie ruszyłem, bo nie wiedziałem, o co w nim chodzi - mówi maturzysta Maciek z wrocławskiego liceum, który zmagał się dzisiaj z maturą.

CZY UCZNIOWIE STRESOWALI SIĘ PRZED EGZAMINEM MATURALNYM Z MATEMATYKI? ZOBACZ FILM:

CKE MATURA 2015 - EGZAMIN MATURALNY 2015 - MATEMATYKA 2015 - ZOBACZ ARKUSZ CKE NA NASTĘPNEJ STRONIE:

MATURA 2015 MATEMATYKA - CO BYŁO NA EGZAMINIE - ODPOWIEDZI DO TESTU - ARKUSZ CKE

Matura z matematyki - arkusz CKE 2015 - Jeszcze dzisiaj opublikujemy pełny arkusz maturalny CKE z dzisiejszej matury. Znajdziecie go na naszej stronie internetowej GAZETA WROCŁAWSKA - EDUKACJA. Znajdziecie tam również przykładowe odpowiedzi, zadania i rozwiązania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie