U zbiegu ulic Rędzińskiej i Turoszowskiej powstanie osiedle Silvo. W pierwszym etapie wybudowanych zostanie 77 mieszkań, w drugim - 136. Jest to inwestycja firmy PCG, to już trzecia budowa tego dewelopera na Maślicach.
Na razie wciąż nie są prowadzone tam żadne prace, a wynika to stąd, że PCG odkupiło teren od innego dewelopera i aktualnie firma jest na etapie uzyskiwania pozwolenia zamiennego.
Docelowo ma tam jednak powstać pięć budynków. W sumie na sprzedaż będzie 213 mieszkań o metrażach od 37 do 80 metrów kw. z balkonami. Pod każdym z czterokondygnacyjnych (parter i trzy piętra) budynków znajdzie się hala garażowa. Przedstawiciele PCG zapewniają, że każde mieszkanie będzie miało zapewnione miejsce postojowe - naziemne lub w hali garażowej, w zależności od tempa sprzedaży i preferencji przyszłych mieszkańców.
W planach jest takie zaaranżowanie przestrzeni, by mieszkańcy mogli korzystać też ze wspólnej rowerowni. Będą też duże przeszklenia i system smart home.
Pierwsi mieszkańcy mieliby wprowadzić się tam w 2024 roku.
- Rozkopany Wrocław! TORYwolucja trwa tu co najmniej od pół wieku [Z ARCHIWUM]
- Najnowsze mieszkania od gminy. Ceny za własne M od 160 000 zł! [ZDJĘCIA]
- Jednodniowe wycieczki z Wrocławia. Oto najciekawszego propozycje dla każdego!
- Te tramwaje nie jeżdżą już po Wrocławiu. Pamiętacie jeszcze ich wnętrza? [ZDJĘCIA]
iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?