MAMA I JA Ważne informacje dla kandydatek

  MAMA I JA Ważne informacje dla kandydatek

  DM

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Oto kilka ważnych informacji, które pomogą zdobyć jak najwięcej głosów w akcji MAMA I JA 2019.
  Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na www.gazetawroclawska.pl/mamaija


  WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Najładniejsze zdjęcia mam z dzieckiem lub z dziećmi wybierzemy osobno w miastach i powiatach.
  • Głosowanie czytelników rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia 2019 r.
  • Zdjęcia mam z dzieckiem lub dziećmi można przesłać do środy, 15 maja 2019 r.
  • Głosowanie będzie trwać do poniedziałku, 27 maja 2019 r. do godz. 22.


  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o swoim udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

  DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

  Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj na swoim profilu post ze swoim zdjęciem z dzieckiem ub dziećmi zgłoszonym do akcji oraz z instrukcją głosowania. Napisz, że wasze zdjęcie może trafić na okładkę gazety - znajomi na pewno chętnie na nie zagłosują
  • zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania posta, dziękuj za komentarze i odpowiadaj na nie - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!


  GRAFIKI NA FACEBOOKA

  Dla mam biorących udział w akcji przygotowaliśmy zachęcające do głosowania grafiki do publikacji na Facebooku.

  KLIKNIJ i pobierz grafikę


  Jeżeli na liście z grafikami nie pojawi się Twoja grafika prosimy złożyć zamówienie, należy wysłać e-mail na adres: anna.bijak@polskapress.pl podając w treści imię i nazwisko kandydatki i prefiks z prośbą o wykonanie takiej grafiki.

  MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Każda kandydatka może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela:
  Anna Bijak
  tel. 502 499 313 (pon.-pt. w godz. 11-15)
  e-mail: anna.bijak@polskapress.pl


  Życzymy wielu głosów!  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo