IV liga
Bogatynia - Jeżów Sudecki 7:3 (Więckiewicz 8, 17, 35, 64, Pietkiewicz 16, Szydło 50, Słomiak 61 - Wyka 47, Górgul 61, Suchanecki 88), Strzegom - Nowa Ruda 2:0 (Alwin 33, 65), Kowary - Oleśnica 2:1 (Szujewski 50, Zatylny 67 - Kotwa 42-karny), Szczedrzykowice - Żarów 8:0 (Rosa 18, 46, Piechuta 32, Michalik 59, Gambal 63, 89, Długosz 79, Kociszewski 90), Bielawa - Ząbkowice Śląskie 3:2 (Łaski 20-karny, Włodek 90+2, Prokop 90+4 - Majewski 76, Czachor 86-karny), Mirsk - Głogów 1:1 (D. Grygiel 75 - Ciechelski 77), Trzebnica - Kobierzyce 0:6 (Rokicki 25, Wołczek 45-karny, 63, Nawrot 60-samobójcza, Ociesa 82, Rybiński 85), Wielka Lipa - Bolesławiec 3:0 vo. W zaległym meczu: Oleśnica - Wielka Lipa 1:5 (1:1).
1. Olimpia Kowary277373:15
2. Sokół Wielka Lipa266785:19
3. Szczedrzykowice275577:31
4. STK GKS Kobierzyce274470:36
5. Ząbkowice Śląskie264452:39
6. Pogoń Oleśnica274350:50
7. Chrobry II Głogów274049:44
8. Granica Bogatynia273855:56
9. Bielawianka Bielawa273636:35
10. AKS Strzegom273534:40
11. Piast ZPAS Nowa Ruda273341:55
12. Lotnik Jeżów Sudecki272948:62
13. Polonia Trzebnica272546:79
14. Włókniarz Mirsk272436:64
15. Zjednoczeni Żarów272235:80
16. Bobrzanie Bolesławiec27113:95
Następna kolejka (28-29.05): Głogów - Bogatynia, Jeżów Sudecki - Wielka Lipa, Ząbkowice Śląskie - Kowary, Nowa Ruda - Mirsk, Kobierzyce - Bielawa, Oleśnica - Strzegom, Żarów - Trzebnica. Pauza: Szczedrzykowice. GB
Klasa Okręgowa - Legnica
Konfeks Legnica - Orla Wąsosz 1:1, Prochowiczanka Prochowice - Odra Chobienia 0:0, Rodło Granowice - Kaczawa Bieniowice 2:3, Sparta Grębocice - Chojnowianka Chojnów 3:0, Stal Chocianów - Kuźnia Jawor 4:1, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Iskra Księginice 5:1, Czarni Rokitki - Iskra Kochlice 2:1, Górnik Złotoryja - Zamet Przemków 2:1.
1. Sparta Grębocice266082-31
2. Stal Chocianów265069-36
3. Zamet Przemków264653-32
4. Orla Wąsosz 264651-25
5. Prochowiczanka264550-43
6. Konfeks Legnica264152-34
7. Kaczawa Bieniowice264038-44
8. Rodło Granowice263539-44
9. Iskra Księginice263449-58
10. Czarni Rokitki263437-36
11. Odra Chobienia263347-49
12. Górnik Złotoryja263142-43
13. Kuźnia Jawor263037-62
14. Grom Gromadzyń262947-67
15. Iskra Kochlice262340-53
16. Chojnowianka26926-102
Następna kolejka (26.05): Górnik Złotoryja - Konfeks Legnica, Zamet Przemków - Czarni Rokitki, Iskra Kochlice - Grom Gromadzyń-Wielowieś, Iskra Księginice - Stal Chocianów, Kuźnia Jawor - Sparta Grębocice, Chojnowianka Chojnów - Rodło Granowice, Kaczawa Bieniowice - Prochowiczanka Prochowice, Odra Chobienia - Orla Wąsosz.
Klasa A - Legnica
Grupa I
Grupa IVictoria Siciny - Sokół Jerzmanowa 4:2, Arkon Przemków - Zryw Kotla 4:1, Victoria Parchów - Płomień Radwanice 0:3, LZS Buczyna - Korona Czernina 4:0, Zawisza Serby - Mieszko Ruszowice 1:3, Pogoń Góra - Łagoszowia Łagoszów 1:2, LZS Komorniki - Orzeł Czerna 1:2, Gwardia Białołęka - Dragon Jaczów 4:1.
1. Arkon Przemków266687-33
2. Płomień Radwanice266196-34
3. Mieszko Ruszowice265997-38
4. LZS Buczyna 265374-32
5. Gwardia Białołęka264765-36
6. Zawisza Serby264376-48
7. Victoria Parchów263768-63
8. Dragon Jaczów263256-73
9. Victoria Siciny263045-58
10. Korona Czernina262957-92
11. Łagoszowia Łagoszów262748-92
12. Pogoń Góra 252647-59
13. Zryw Kotla 252546-78
14. Sokół Jerzmanowa262551-90
15. Orzeł Czerna262142-79
16. LZS Komorniki261542-92
Następna kolejka (26.05): Gwardia Białołęka - Victoria Siciny, Dragon Jaczów - LZS Komorniki, Orzeł Czerna - Pogoń Góra, Łagoszowia Łagoszów - Zawisza Serby, Mieszko Ruszowice - LZS Buczyna, Korona Czernina - Victoria Parchów, Płomień Radwanice - Arkon Przemków, Zryw Kotla - Sokół Jerzmanowa.
Grupa II
Albatros Jaśkowice - Mewa Kunice 2:2, Orzeł Mikołajowice - Relaks Szklary Dolne 3:1, Sparta Rudna - Zryw Kłębanowice 0:0, Arka Trzebnice - Błękitni Koskowice 0:3 (walkower), Zjednoczeni Snowidza - Odra Ścinawa 0:4, KS Legnickie Pole - Górnik Lubin 2:0, Unia Miłoradzice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:8, Sparta Parszowice - Czarni Dziewień 2:2.
1. Odra Ścinawa 2669120-14
2. Dąb Stowarzyszenie2662133-36
3. Sparta Rudna 2662104-28
4. KS Legnickie Pole265886-35
5. Sparta Parszowice264671-45
6. Zryw Kłębanowice264565-53
7. Górnik Lubin 263870-67
8. Błękitni Koskowice263571-86
9. Mewa Kunice 263255-75
10. Orzeł Mikołajowice263249-61
11. Czarni Dziewień262844-78
12. Szklary Dolne262848-92
13. Unia Miłoradzice262140-104
14. Albatros Jaśkowice261836-94
15. Zjednoczeni Snowidza26728-122
16. Arka Trzebnice261943-73
Następna kolejka (26.05): Sparta Parszowice - Albatros Jaśkowice, Czarni Dziewień - Unia Miłoradzice, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - KS Legnickie Pole, Górnik Lubin - Zjednoczeni Snowidza, Odra Ścinawa - Arka Trzebnice, Błękitni Koskowice - Sparta Rudna, Zryw Kłębanowice - Orzeł Mikołajowice, Relaks Szklary Dolne - Mewa Kunice.
Grupa III
Bazalt Piotrowice - Błękitni Kościelec 3:3, Burza Gołaczów - Nysa Wiadrów 0:1, Radziechowianka Radziechów - Olimpia Olszanica 1:1, Rataj Paszowice - Orzeł Zagrodno 3:3, Wilkowianka Wilków - GKS Męcinka 1:1, Skora Jadwisin - Wilki Różana 5:3, Park Targoszyn - Sokół Krzywa 1:5, Huragan Proboszczów - Przyszłość Prusice 3:7.
1. Skora Jadwisin2668127-42
2. Przyszłość Prusice2666113-24
3. GKS Męcinka 255877-30
4. Wilki Różana 2652107-58
5. Orzeł Zagrodno264590-57
6. Huragan Proboszczów264171-47
7. Park Targoszyn264055-64
8. Sokół Krzywa 263970-41
9. Nysa Wiadrów 253557-64
10. Błękitni Kościelec263541-54
11. Wilkowianka Wilków263182-58
12. Bazalt Piotrowice262948-60
13. Rataj Paszowice262343-98
14. Radziechowianka 261936-106
15. Burza Gołaczów261226-96
16. Olimpia Olszanica26923-167
Następna kolejka (26.05): Huragan Proboszczów - Bazalt Piotrowice, Przyszłość Prusice - Park Targoszyn, Sokół Krzywa - Skora Jadwisin, Wilki Różana - Wilkowianka Wilków, GKS Męcinka - Rataj Paszowice, Orzeł Zagrodno - Radziechowianka Radziechów, Olimpia Olszanica - Burza Gołaczów, Nysa Wiadrów - Błękitni Kościelec. (MR)
Klasa B - Legnica
Grupa I
Tęcza Kwielice - Błysk Studzionki 7:0, Victoria Tymowa - Sparta Przedmoście, Viktoria Borek - Sokół Niechlów 7:5, Wiewierzanka Wiewierz - LZS Retków 3:1, LZS Żelazny Most - Iskra Droglowice 1:4, Błyskawica Luboszyce - Odra Grodziec Mały 0:2, Kłos Moskorzyn - Skarpa Orsk 2:3.
1. Iskra Droglowice225178-30
2. Błyskawica Luboszyce225056-30
3. Kłos Moskorzyn224756-41
4. Wiewierzanka Wiewierz224489-41
5. Skarpa Orsk 224267-41
6. Tęcza Kwielice223856-39
7. Sparta Przedmoście213146-46
8. Viktoria Borek222861-65
9. Victoria Tymowa212845-48
10. Odra Grodziec Mały222740-52
11. Sokół Niechlów222350-69
12. LZS Retków222045-55
13. Błysk Studzionki221236-79
14. LZS Żelazny Most22733-122
Następna kolejka (26.05): Kłos Moskorzyn - Tęcza Kwielice, Skarpa Orsk - Błyskawica Luboszyce, Odra Grodziec Mały - LZS Żelazny Most, Iskra Droglowice - Wiewierzanka Wiewierz, LZS Retków - Viktoria Borek, Sokół Niechlów - Victoria Tymowa, Sparta Przedmoście - Błysk Studzionki.
Grupa II
Amator Wierzchowice - Płomień Nieszczyce 3:0, Unia Szklary Górne - LZS Nowa Wieś Lubińska 5:1, Transportowiec Kłopotów - Perła Potoczek 1:7, Zamet II Przemków - LZS Koźlice 6:2, Fortuna Obora - Hajduk Kłobuczyn 2:1, Kalina Sobin - Kryształ Chocianowiec 4:5.
1. Fortuna Obora204779-34
2. Zamet II Przemków194367-35
3. Unia Szklary Górne214366-29
4. Amator Wierzchowice203962-35
5. Kryształ Chocianowiec203760-50
6. Victoria Niemstów203265-56
7. Hajduk Kłobuczyn203053-39
8. Kalina Sobin 202672-49
9. Perła Potoczek202650-54
10. LZS Koźlice 202038-52
11. Nowa Wieś Lubińska211843-60
12. Transportowiec211137-113
13. Płomień Nieszczyce20729-115
Następna kolejka (26.05): Kalina Sobin - Amator Wierzchowice, Kryształ Chocianowiec - Fortuna Obora, Hajduk Kłobuczyn - Zamet II Przemków, LZS Koźlice - Victoria Niemstów, Perła Potoczek - Unia Szklary Górne, LZS Nowa Wieś Lubińska - Płomień Nieszczyce.
(MR)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?