Małe ligi [TABELA]

Redakcja
Co słychać w okręgówce?

II LIGA

ROW 1964 Rybnik - Puszcza Niepołomice 1:2 (Gładkowski 48 - Czarny 37, Stepankow 54), Polonia Bytom - Znicz Pruszków 1:4 (Januszkiewicz 90 - Niewulis 21, Banaszewski 34, Kaczmarek 77, Kubicki 80), GKS Tychy - Stal Stalowa Wola 2:0 (Mączyński 2, Tanżyna 61), Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 1:1 (Twardowski 55 - Klepczyński 72), Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński 0:0, Stal Mielec - Gryf Wejherowo 2:1 (Sulewski 49, Nowak 76 - Kuzimski 77), Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo 2:0 (Wróbel 59, Buczek 86), Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (Świechowski 70), Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko 3:0 (walkower).

1.Stal Mielec245242-21

2.Wisła Puławy244436-22

3.Raków Częstochowa244449-29

4.Znicz Pruszków244337-24

5.GKS Tychy243825-21

6.Siarka Tarnobrzeg243633-34

7.Puszcza Niepołomice243629-22

8.Kotwica Kołobrzeg243627-24

9.Radomiak Radom243531-25

10.Olimpia Zambrów242930-37

11.Stal Stalowa Wola242926-29

12.Błękitni Stargard242826-26

13.ROW 1964 Rybnik242824-30

14.Legionovia Legionowo242424-32

15.Polonia Bytom242230-40

16.Gryf Wejherowo242224-41

17.Nadwiślan Góra242125-43

18.Okocimski KS Brzesko242523-41

Natępna kolejka (9-10.04): Nadwiślan Góra - ROW 1964 Rybnik, Okocimski KS Brzesko - Radomiak Radom, Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg, Legionovia Legionowo - Stal Mielec, Gryf Wejherowo - Wisła Puławy, Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów, Raków Częstochowa - GKS Tychy, Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom, Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice.

III liga dolnośląsko-lubuska

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Górnik Wałbrzych 1:2 (Drożyński 13 - Krawiec 58, 90), Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - KP Brzeg Dolny 3:0 (wo), Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Dzierżoniów 0:1 (Firlej 11 sam.), Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać 4:0 (Andrzejczak 33, Bład 57, Oko 61, Azikiewicz 90), Piast Żmigród - Formacja Port 2000 Mostki 2:0 (Fedyna 80, Furta 90), Ilanka Rzepin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 (Popkowski 79), Śląsk II Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 4:0 (Kiełb 12, 17, 71, Łuczak 53), KS Polkowice - Budowlani Lubsko 2:1 (Hempel 50, Szuszkiewicz 71 - Piech 22), Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 2:1 (Wasilewski 28 (k), Zieliński 67 - Niewiadomski 15).

1. KS Polkowice235262-31

2. Górnik Wałbrzych225146-17

3. Miedź II Legnica234763-28

4. Śląsk II Wrocław234452-30

5. Ślęza Wrocław234446-25

6. Lechia Dzierżoniów234137-26

7. Piast Żmigród233842-34

8. KS Stilon Gorzów Wlkp.233543-30

9. Formacja Port Mostki233545-35

10. Zagłębie II Lubin233250-28

11. Piast Karnin233031-29

12. Ilanka Rzepin232826-43

13. Foto-Higiena Gać232629-32

14. Karkonosze JG222531-42

15. Polonia-Stal Świdnica222226-38

16. Budowlani Lubsko22919-74

17. KS Bystrzyca Kąty Wr.23914-77

18. KP Brzeg Dolny23816-59

Następna kolejka (9-10.04): KP Brzeg Dolny - Miedź II Legnica, Ślęza Wrocław - KS Polkowice, Budowlani Lubsko - Śląsk II Wrocław, Polonia-Stal Świdnica - Ilanka Rzepin, KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Żmigród, Formacja Port 2000 Mostki - Zagłębie II Lubin, Foto-Higiena Gać - Karkonosze Jelenia Góra, Lechia Dzierżoniów - Piast Karnin.

IV liga

Wielka Lipa - Bielawa 3:1 (Andrusiak 1, Deneka 60, Warchoł 90 - Łaski 11-karny), Oleśnica - Głogów 4:1 (Kotwa 30, 70, Siódmiak 80, 90 - Malinowski 60), Mirsk - Strzegom 1:2 (Wichowski 56-karny - Kloc 15, Dobrowolski 30), Żarów - Nowa Ruda 0:1 (Kamiński 41), Bogatynia - Kowary 0:4 (Gałach 1, Gargas 34, Szujewski 78, Vitolnieks 90), Jeżów Sudecki - Ząbkowice Śląskie 0:2 (Kuriata 2, 76), Szczedrzykowice - Trzebnica 4:2 (2:0), Bolesławiec - Kobierzyce 0:3 (walkower).

1. Olimpia Kowary195252:9

2. Sokół Wielka Lipa184856:11

3. Orkan Szczedrzyk.194050:23

4. Orzeł Ząbkowice Śl.193434:23

5. Pogoń Oleśnica183436:28

6. STK GKS Kobierzyce203151:28

7. Granica Bogatynia202831:34

8. Chrobry II Głogów202638:35

9. AKS Strzegom182522:23

10. Lotnik Jeżów Sudecki192334:38

11. Piast ZPAS Nowa Ruda192326:36

12. Zjednoczeni Żarów202232:49

13. Bielawianka Bielawa192119:25

14. Polonia Trzebnica201634:63

15. Włókniarz Mirsk201524:53

16. Bobrzanie Bolesławiec20113:74

Następna kolejka (9.04): Kobierzyce - Jeżów Sudecki, Oleśnica - Nowa Ruda, Mirsk - Żarów, Ząbkowice Śląskie - Głogów, Kowary - Wielka Lipa, Bielawa - Szczedrzykowice, Strzegom - Bogatynia. Pauza: Trzebnica. GB

Klasa Okręgowa - Legnica

Stal Chocianów - Konfeks Legnica 0:1, Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja 2:1, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Sparta Grębocice 2:6, Czarni Rokitki - Rodło Granowice 3:1, Zamet Przemków - Orla Wąsosz 1:1, Iskra Kochlice - Odra Chobienia 3:2, Iskra Księginice - Kaczawa Bieniowice 1:3, Kuźnia Jawor - Chojnowianka Chojnów 1:2.

1.Sparta Grębocice181256:23

2.Stal Chocianów181252:24

3.Zamet Przemków181036:21

4.Orla Wąsosz181040:20

5.Prochowiczanka181039:34

6.Kofeks Legnica18939:21

7.Kaczawa Bieniowice18926:28

8. Kuźnia Jawor18929:34

9. Rodło Granowice18727:28

10. Odra Chobienia17731:31

11. Czarni Rokitki18625:29

12. Iskra Księginice18732:41

13. Górnik Złotoryja18528:31

14. Grom Gromadzyń18527:48

15. Iskra Kochlice17228:42

16. Chojnowianka18116:76

Następna kolejka (9-10.04): Kuźnia Jawor - Konfeks Legnica, Chojnowianka Chojnów - Iskra Księginice, Kaczawa Bieniowice - Iskra Kochlice, Odra Chobienia - Zamet Przemków, Orla Wąsosz - Górnik Złotoryja, Prochowiczanka Prochowice - Czarni Rokitki, Rodło Granowice - Grom Gromadzyń-Wielowieś, Sparta Grębocice - Stal Chocianów.

Klasa A - Legnica

Grupa I

Victoria Siciny - Zawisza Serby 2:3, Pogoń Góra - LZS Buczyna 2:2, LZS Komorniki (k. Polkowic) - Victoria Parchów 2:2, Gwardia Białołęka - Arkon Przemków 1:3, Dragon Jaczów - Sokół Jerzmanowa 3:5, Orzeł Czerna - Zryw Kotla 3:1, Łagoszowia Łagoszów - Płomień Radwanice 1:5, Mieszko Ruszowice - Korona Czernina 5:0.

1.Arkon Przemków184565-27

2.Płomień Radwanice184375-27

3.Mieszko Ruszowice184364-25

4.LZS Buczyn184255-21

5.Victoria Parchów183157-45

6.Gwardia Białołęka182837-28

7.Zawisza Serby182747-31

8.Zryw Kotla182539-42

9.Dragon Jaczów182139-56

10.Pogoń Góra182040-41

11.Korona Czernin181938-65

12.Sokół Jerzmanowa181834-65

13.Łagoszowia Łagoszów181729-68

14.Orzeł Czerna181432-53

15.LZS Komorniki181228-60

16.Victoria Siciny181024-49

Następna kolejka (9-10.04): LZS Komorniki (k. Polkowic) - Arkon Przemków, Mieszko Ruszowice - Victoria Siciny, Korona Czernina - Łagoszowia Łagoszów, Płomień Radwanice - Orzeł Czerna, Zryw Kotla - Dragon Jaczów, Sokół Jerzmanowa - Gwardia Białołęka, Victoria Parchów - Pogoń Góra, LZS Buczyna- Zawisza Serby.


Grupa II

Zjednoczeni Snowidza - Albatros Jaśkowice 0:2, Sparta Rudna - Unia Miłoradzice 5:0, KS Legnickie Pole - Arka Trzebnice 3:0 (wo), Sparta Parszowice - Orzeł Mikołajowice 3:1, Czarni Dziewień - Mewa Kunice 4:2, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Relaks Szklary Dolne 4:1, Górnik Lubin - Zryw Kłębanowice 2:2, Odra Ścinawa - Błękitni Koskowice 6:0.

1.Sparta Rudna184782-22

2.Odra Ścinawa184780-12

3.Dąb Stowarzyszenie184483-22

4.KS Legnickie Pole183958-26

5.Sparta Parszowice183650-26

6.Zryw Kłębanowice182639-44

7.Górnik Lubin182642-39

8.Błękitni Koskowice182250-58

9.Mewa Kunice182231-48

10.Czarni Dziewień182132-54

11.Relaks Szklary Dolne181932-62

12.Orzeł Mikołajowice181628-46

13.Unia Miłoradzice181424-62

14.Albatros Jaśkowice181329-66

15.Zjednoczeni Snowidza18416-83

16.Arka Trzebnice181943-49

Arka Trzebnice wycofała się z rozgrywek po 16. kolejce.

Następna kolejka (9-10.04): Albatros Jaśkowice - Odra Ścinawa, KS Legnickie Pole - Sparta Rudna, Błękitni Koskowice - Górnik Lubin, Zryw Kłębanowice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska, Relaks Szklary Dolne - Czarni Dziewień, Mewa Kunice - Sparta Parszowice, Orzeł Mikołajowice - Unia Miłoradzice, Arka Trzebnice - Zjednoczeni Snowidza.

Grupa III

Bazalt Piotrowice - Wilkowianka Wilków 2:1, Skora Jadwisin - Rataj Paszowice 2:2, Park Targoszyn - Radziechowianka Radziechów 2:0, Huragan Proboszczów - Burza Gołaczów 3:2, Przyszłość Prusice - Błękitni Kościelec 2:3, Sokół Krzywa - Nysa Wiadrów 0:1, Wilki Różana -Olimpia Olszanica 10:0, GKS Męcinka - Orzeł Zagrodno 4:1.

1.Przyszłość Prusice184879-14

2.Skora Jadwisin184772-28

3.Wilki Różana183780-35

4.GKS Męcinka173649-26

5.Orzeł Zagrodno183567-40

6.Park Targoszyn183135-34

7.Huragan Proboszczów182945-29

8.Sokół Krzywa182647-30

9.Bazalt Piotrowice182431-34

10.Wilkowianka Wilków182349-40

11.Nysa Wiadrów172244-51

12.Błękitni Kościelec182227-38

13.Rataj Paszowice181324-81

14.Burza Gołaczów18915-68

15.Olimpia Olszanica18819-67

16.Radziechowianka18620-88

Następna kolejka (9-10.04): Park Targoszyn - Burza Gołaczów, GKS Męcinka - Bazalt Piotrowice, Orzeł Zagrodno- Wilki Różana, Olimpia Olszanica - Sokół Krzywa (k. Legnicy), Nysa Wiadrów - Przyszłość Prusice, Błękitni Kościelec - Huragan Proboszczów, Radziechowianka Radziechów - Skora Jadwisin, Rataj Paszowice - Wilkowianka Wilków.

Klasa B - Legnica

Grupa I

Tęcza Kwielice - LZS Żelazny Most 2:1, Błyskawica Luboszyce - Wiewierzanka Wiewierz 0:0, Kłos Moskorzyn - Viktoria Borek 3:3, Skarpa Orsk - Victoria Tymowa 4:1, Odra Grodziec Mały - Błysk Studzionki w Serbach 3:1, Iskra Droglowice - Sparta Przedmoście 3:1, LZS Retków - Sokół Niechlów 3:0.

1. Iskra Droglowice143352:17

2. Kłos Moskorzyn143242:28

3. Błyskwica Luboszyce143238:19

4. Sparta Przedmoście142835:22

5. Wiewierzanka Wiewierz142340:25

6. Skarpa Orsk142336:29

7. Odra Godziec Mały142124:30

8. Tęcza Kwielice142036:23

9. Victoria Tymowa141930:24

10. Sokół Niechlów141830:39

11. Retków141428:34

12. Błysk Studzionki141222:44

13. Viktoria borek141127:48

14. Żelazny Most14017:75

Następna kolejka (9-10.04): LZS Retków - Tęcza Kwielice, Sokół Niechlów - Iskra Droglowice, Sparta Przedmoście - Odra Grodziec Mały, Błysk Studzionki - Skarpa Orsk, Victoria Tymowa - Kłos Moskorzyn, Viktoria Borek - Błyskawica Luboszyce, Wiewierzanka Wiewierz - LZS Żelazny Most.

Grupa II

Amator Wierzchowice - Zamet II Przemków 3:2, Fortuna Obora - Victoria Niemstów 8:3, Kalina Sobin - Transportowiec Kłopotów 7:2, Kryształ Chocianowiec - Unia Szklary Górne 2:1, Hajduk Kłobuczyn - Płomień Nieszczyce 7:1, LZS Koźlice - LZS Nowa Wieś Lubińska 3:0.

1.Fortuna Obora132954-26

2.Zamet II Przemków132846-25

3.Unia Szklary Górne132839-16

4.Amator Wierzchowice132441-19

5.Kryształ Chocianowiec132229-30

6.Hajduk Kłobuczyn132035-19

7.Victoria Niemstów132043-36

8.Kalina Sobin132038-26

9.Perła Potoczek121626-28

10.LZS Koźlice131124-31

11.T. Kłopotów13825-78

12.Płomień Nieszczyce13718-66

13.LZS Nowa Wieś Lub.13620-38

LZS Ostaszów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

Następna kolejka (9-10.04): Perła Potoczek - LZS Koźlice, LZS Nowa Wieś Lubińska - Hajduk Kłobuczyn, Płomień Nieszczyce - Kryształ Chocianowiec, Unia Szklary Górne - Kalina Sobin, Transportowiec Kłopotów - Fortuna Obora, Victoria Niemstów - Zamet II Przemków.

Grupa III

Orlik Okmiany - Gryf Olimpia Krotoszyce 5:4, Czarni Miłkowice - Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 11:2, Czarni II Rokitki - Płomień Michów 1:0, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Mewa Goliszów 4:0, Huzar Raszówka - LZS Biała (k. Legnicy) 3:2, Ikar Miłogostowice - Lubiatowianka Lubiatów 9:0, Iskra II Kochlice - Iskra Niedźwiedzice - brak danych.

1.Czarni II Rokitki143562-15

2.Mewa Goliszów143448-20

3.Ikar Miłogostowice143260-11

4.Płomień Michów143158-14

5.Huragan Nowa Wieś Z.142853-26

6.Orlik Okmiany142774-30

7.Czarni Miłkowice142053-41

8.Iskra II Kochlice131959-22

9.Gryf Olimpia Krotoszyce141938-47

10.Huzar Raszówka141230-47

11.Lubiatowianka Lub.14940-99

12.Sokół II Krzywa14918-67

13.LZS Biała14522-78

14.Iskra Niedźwiedzice13311-109

Następna kolejka (9-10.04): Gryf Olimpia Krotoszyce - Mewa Goliszów, Iskra II Kochlice - Czarni Miłkowice, Iskra Niedźwiedzice - Ikar Miłogostowice, Lubiatowianka Lubiatów - Huzar Raszówka, LZS Biała (k. Legnicy) - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska, Orlik Okmiany - Czarni II Rokitki, Płomień Michów - Sokół II Krzywa.

Grupa IV

LZS Budziszów Wielki - Unia Rosochata 1:3, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Polder-a Damianowo 3:3, Czarni Golanka Dolna - Orzeł Pichorowice 0:1, Kaczawa II Bieniowice - Orzeł Konary 1:1, Polgeo Lusina - Polonia Ernestynów 6:2, Korona Kawice - Cicha Woda Tyniec Legnicki - brak danych, Krokus Kwiatkowice - Kuźnia II Jawor 9:1.

1.Polgeo Lusina143031-18

2.Kaczawa II Bieniowice142739-15

3.Krokus Kwiatkowice142740-26

4.Cicha Woda Tyniec Leg.132536-24

5.Korona Kawice132230-17

6.Kuźnia II Jawor142038-34

7.Unia Rosochata141927-18

8.Polder-a Damianowo141930-37

9.Chełmy Chełmiec Piotr.141838-36

10.Orzeł Pichorowice141824-29

11.Polonia Ernestynów141729-53

12.Orzeł Konary141526-35

13.LZS Budziszów Wielki141324-32

14.Czarni Golanka Dolna14417-55

Następna kolejka (9-10.04): Krokus Kwiatkowice - LZS Budziszów Wielki, Kuźnia II Jawor - Korona Kawice, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Polgeo Lusina, Polonia Ernestynów - Kaczawa II Bieniowice, Orzeł Konary - Czarni Golanka Dolna, Orzeł Pichorowice - Chełmy Chełmiec Piotrowice, Polder-a Damianowo - Unia Rosochata.

Grupa V

LZS Dobków - Tatra Krzeniów 0:2, Górnik II Złotoryja - Sokół Sokołowiec 6:0, Iskra Jerzmanice Zdrój - Przyszłość II Prusice 4:0, Lechia Rokitnica - Płomień Nowa Wieś Grodziska 1:3, Fenix Pielgrzymka - Orzeł Wojcieszyn 4:2, LZS Lipa - LZS Nowy Kościół 0:1.

1.Fenix Pielgrzymka 133460-20

2.LZS Lipa132857-16

3.Orzeł Wojcieszyn132643-35

4.LZS Nowy Kościół132536-30

5.Górnik II Złotoryja132545-31

6.Tatra Krzeniów132442-29

7.Platan Sichów122041-34

8.Iskra Jerzmanice Zdrój131834-33

9.Płomień Nowa Wieś Gr.131434-37

10.Lechia Rokitnica131032-47

11.Przyszłość II Prusice13917-44

12.Sokół Sokołowiec13823-61

13.LZS Dobków13013-60

Następna kolejka (9-10.04): LZS Lipa - LZS Dobków, LZS Nowy Kościół - Fenix Pielgrzymka, Platan Sichów - Lechia Rokitnica, Płomień Nowa Wieś Grodziska - Iskra Jerzmanice Zdrój, Przyszłość II Prusice - Górnik II Złotoryja, Sokół Sokołowiec - Tatra Krzeniów.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3