Majątek Jacka Sutryka urósł w rok o blisko 770 tysięcy zł

Andrzej Zwoliński
Andrzej Zwoliński
Nowy Harley Davidson prezydenta Wrocławia, czy zegarek jego zastępcy wart więcej niż samochód, którym jeździ. Ujawniamy, co mają najważniejsi urzędnicy w mieście.Przeanalizowaliśmy ich oświadczenia majątkowe, a zaczęliśmy oczywiście od prezydenta miasta. Mamy niespodziankę, otóż wartość majątku prezydenta zadeklarowana przez niego za 2019 rok, wzrosła o blisko 770 tys. złotych względem tego, co ujawnił w swoim oświadczeniu majątkowym za 2018 rok. Jak to możliwe?Czytaj dalej na kolejnych slajdach. Ujawniamy majątki  władz Wrocławia.
Nowy Harley Davidson prezydenta Wrocławia, czy zegarek jego zastępcy wart więcej niż samochód, którym jeździ. Ujawniamy, co mają najważniejsi urzędnicy w mieście.Przeanalizowaliśmy ich oświadczenia majątkowe, a zaczęliśmy oczywiście od prezydenta miasta. Mamy niespodziankę, otóż wartość majątku prezydenta zadeklarowana przez niego za 2019 rok, wzrosła o blisko 770 tys. złotych względem tego, co ujawnił w swoim oświadczeniu majątkowym za 2018 rok. Jak to możliwe?Czytaj dalej na kolejnych slajdach. Ujawniamy majątki władz Wrocławia. Jaroslaw Jakubczak / Polska Press
Udostępnij:
Nowy Harley Davidson prezydenta Wrocławia, czy zegarek jego zastępcy wart więcej niż samochód, którym jeździ. Ujawniamy, co mają najważniejsi urzędnicy w mieście.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Sukces Pisany Szminką już po raz 13.

Wideo

Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie