Lokum Porto - zamieszkaj na Starym Mieście

Materiał informacyjny Lokum Porto
Marzysz o mieszkaniu w centrum, które jednocześnie zapewni Ci stały kontakt z naturą? W takim razie apartamenty na Starym Mieście we Wrocławiu to propozycja, która powinna spełnić Twoje oczekiwania. Nowe osiedle nad Odrą zachwyca swoim położeniem. Dostęp do rzeki i bliskie sąsiedztwo parków to nie jedyne zalety inwestycji Lokum Porto.

Wrocław - miasto tętniące życiem

Wrocław to czwarte pod względem zaludnienia miasto w Polsce. Znajdują się tu jedne z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich w kraju. Nie dziwi zatem, że do Wrocławia przyjeżdża coraz więcej studentów z innych miast. Część z nich decyduje się pozostać tu na stałe. Wpływa na to fakt, iż Wrocław uznawany jest za miasto przyjazne dla biznesu i jednocześnie jedno z najbardziej innowacyjnych. Nie brakuje tu firm technologicznych, przedsiębiorstw motoryzacyjnych czy zakładów produkcyjnych.

Wrocław - dobre miejsce do życia

Dynamiczny rozwój aglomeracji związany jest z powstawaniem nowoczesnych osiedli deweloperskich. Znakomity przykład stanowi Lokum Porto - nowa inwestycja usytuowana w pobliżu Odry realizowana przez Lokum Deweloper. Co dokładnie wyróżnia to osiedle?

  • funkcjonalne mieszkania o metrażach od 27 do 120 m,
  • przestronne balkony i tarasy – największy z nich liczy nawet 76 m²!
  • bliskość rzeki, Górki Szczepińskiej i dwóch parków: Zachodniego oraz Popowickiego,
  • lokalizacja na przy ulicy Gnieźnieńskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum.

Warto nadmienić, że inwestycję na Starym Mieście we Wrocławiu wyróżniać będzie estetyczny i harmonijny wygląd, a także profesjonalnie zaaranżowane strefy wypoczynku. Osoby, które lubią spędzać czas aktywnie, ucieszą się z siłowni terenowej. Nie zabraknie także przestrzeni przeznaczonej dla najmłodszych – pełnego atrakcji placu zabaw. Przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie zaparkować w hali garażowej lub na naziemnych miejscach postojowych.

Lokum Porto - miejskie życie wśród zieleni

Zlokalizowane na Starym Mieście Lokum Porto łączy w sobie zalety położenia niedaleko rzeki i zielonych terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum oraz intensywnie rozwijającej się Kępy Mieszczańskiej. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mają swobodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz zaplecza edukacyjnego.

W pobliżu inwestycji powstaje linia tramwajowa na Popowice ze zintegrowanym węzłem przesiadkowym przy ul. Długiej. Uzupełni ona połączenia autobusowe linii 103, 104, 122, 127, 128, 245 i C, których przystanki znajdują są w pobliżu osiedla, oraz kolejowe ze stacji Wrocław Popowice i dworca Wrocław Mikołajów. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią wygodny dojazd do ul. Legnickiej – jednej z głównych arterii miasta, umożliwiającej dobre połączenie z Autostradową Obwodnicą Wrocławia, drogą ekspresową S8 oraz lotniskiem.

Sąsiedztwo Odry oraz niewielka odległość od plaży miejskiej HotSpot Beach Bar, Centrum Handlowego Magnolia Park oraz licznych restauracji i placówek kulturalnych zapewni chwilę wytchnienia i relaks w przyjaznym otoczeniu

Osiedle Lokum Porto na Starym mieście we Wrocławiu to idealne miejsce dla tych, którzy szukają komfortowych metraży blisko centrum, a jednocześnie chcą pozostać w nurcie aktywnego życia.

Dodaj ogłoszenie