Tomasz Jabłoński
ŁKS Górnik Polkowice na żywo. Wynik meczu ŁKS Górnik online. Łodzianie grają z ostatnim w ligowej tabeli Górnikiem. Kibice ŁKS liczą na 3 punkty, ale jak już się w tym sezonie przekonali, mecz u siebie nawet z teoretycznie słabszą drużyną, nie musi oznaczać zwycięstwa. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS Łódź Górnik Polkowice.

ŁKS Górnik Polkowice na żywo

Wynik meczu ŁKS Górnik 1:1
95 min koniec spotkania. Sensacyjny remis. Gwizdy na trybunach. Czarna rozpacz
90 min bramkarz wygrał pojedynek sam na sam z Juriciem, a Magdziak wybił piłk sprzed linii bramkowej
90 min Arndt w ostatniej chwili uprzedził Sypka
89 min zmiany zmiany, a łodzianom nic nie wychodzi
88 min Jurić za Radaszkiewicza
85 min ŁKS nie jest w stanie przeprowadzić akcji zakończonej celnym strzałem
80 min grający w przewadze ŁKS nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji
77 min Nowacki za kontuzjowanego Rozwandowicza, Corral za Rygaarda
71 min po składnej akcji osłabiony Górnik wyrównuje. Głową bramk uderzeniemw róg zdobył Wacławczyk. 1:1
70 min Żołądź sfaulował Domingueza. Ujrzał drugą żółtą kartkę w efekcie czerwoną i Górnik gra w dziesiątkę
65 min schodzą Wolski i Pirulo, wchodzą Javi Moreno i Kelechukwu
62 min Koprowski wybija piłk po strzale Szmyta
61 min po faulu żółtą kartkę obejrzał Wolski
60 min na razie gra nie układa się łodzianom
58 min strzał Szeligi z dystansu w krśtki rśg broni Szymański
57 min strzał Fryzowicza wysoko nad poprzeczkę
54 min Koprowski faulem zatrzymuje kontrę gości, ogląda żółtą kartkę
52 min chaotyczna gra w środku pola
48 min żółtą kartkę ujrzał Pirulo
Zaczynamy drugą połowę
Koniec pierwszej połowy. ŁKS zasłużenie prowadzi
45 min powinno być 2:0. Po świetnym zagraniu Radaszkeiwicza i wyłożonej piłce Rygaard fatalnie spudłował uderzając z 10 metra
45 min żółta kartka dla Domingueza
45 min zablokowany strzał Radaszkiewicza z 10 metra
38 min po analizie VAR nie ma jedenastki dla Górnika tylko rzut wolny trzy centymetry od linii pola karnego. Strzał Bancewicza w boczną siatkę
36 min znakomita interwencja Koprowskiego ratuje ŁKS przed stratą gola. Na futbolówkę czekał Sobków
31 min po ostrej centrze Klimczaka, strzelał Radaszkiewicz, piłk obronił bramkarz, trafiła ona pod nogi Rygaarda, który strzałem w róg otworzył wynik meczu 1:0 dla ŁKS
30 min strzela Sobków, z kłopotami broni Arndt
29 min strzał Rozwandowicza z dystansu broni bramkarz Górnika
26 min Wolski wyjaśnił wybiciem na aut groźną sytuacj pod bramką Arndta
25 min strzał Rygaarda obronił Szymański
20 min po centrze Rygaarda Koprowski główkował wysoko nad poprzeczkę
16 min Arndt wypuścił piłk po strzale Sobkowa, próbujący dobijać piłkę Bancewicz sfaulował Arndta
12 min ŁKS strzelił gola, ale po analizie VAR okazało się, że będący na spalonym Radaszkiewicz tak absorbował uwagę bramkarza, że ten nie był w stanie obronić uderzenia Domingueza. Arbiter gola nie uznał. Trochę to wszystko wydumane
9 min Klimczak gubi piłkę, polkowicznaie dwóch na jednego, Sobków zdecdował si na słaby strzał obok słupka
6 min po podaniu Domingueza zablokowany strzał Pirulo
4 min zejście do środka Wolskiego, strzał obok słupka
2 min atakuje Górnik, nieudane dośrododkowanie
1min zaczynamy ŁKS oczywiście biało - czerwony, rywale na czarno
Godz. 20.27 W ligowych meczach z Górnikiem Polkowice piłkarze ŁKS. zdobyli 12 goli. Co ciekawe, aż 9 bramek łodzianie strzelili temu rywalowi przed przerwą.

Godz. 20.10 ŁKS nie przegrał sześciu ostatnich meczów z Górnikiem Polkowice. Dziś drużyny zmierzą się po dziesięciu latach przerwy.

Składy na mecz ŁKS - Górnik
KS Łódź (skład wyjściowy): Dawid Arndt – Bartosz Szeliga, Mieszko Lorenc, Oskar Koprowski, Adrian Klimczak – Maksymilian Rozwandowicz, Antonio Dominguez, Mikkel Rygaard – Pirulo, Maciej Radaszkiewicz, Maciej Wolski

Ławka rezerwowych: Michał Kot – Jan Sobociński, Samuel Corral, Javi Moreno, Kelechukwu Ibe-Torti, Jan Kuźma, Mateusz Bąkowicz, Damian Nowacki, Stipe Jurić

Górnik Polkowice (skład wyjściowy): Jakub Szymański – Mateusz Magdziak, Paweł Kucharczyk, Kajetan Szmyt, Bruno Żołądź, Maciej Pałaszewski, Maciej Bancewicz, Mariusz Szuszkiewicz, Eryk Sobków, Karol Fryzowicz, Marek Opałacz

Ławka rezerwowych: Marcin Furtak – Rafał Karmelita, Dominik Radziemski, Adrian Purzycki, Kacper Poczwardowski, Jakub Sypek, Filip Baranowski, Kamil Wacławczyk, Dorian Krakowski
ŁKS podejmuje teoretycznie najsłabszą drużynę 1 ligi. Górnik Polkowice zamyka tabelę i gra słabo. Choć akurat w ostatnim swoim występie piłkarze z Polkowic zremisowali z Koroną Kielce 2:2 - strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie 2 połowy. Faworyzowana Korona straciła więc 2 punkty.
ŁKS chce zagrać o pełną pulę. Łodzianie jednak już pokazali w tym sezonie, że rola faworyta i mecz na własnym boisku nie oznaczają 3 punktów. Całe szczęście, że trener ŁKS ma do dyspozycji coraz więcej piłkarzy, którzy wracają do zespołu po przebytych kontuzjach. To pozwala na zestawienie optymalnej jedenastki i walkę o ligowe punkty.

ŁKS Górnik Polkowice na żywo online od godziny 20.15 - zapraszamy!