KK
Liga niemiecka. Bartosz Białek zdobył bramkę dla VFL Wolfsburg w wygranym 2:0 (0:0) meczu z FSV Mainz. Polak na listę strzelców wpisał się pięć minut po tym, jak wszedł na boisko.

Bartosz Białek spotkanie 17. kolejki przeciwko FSV Mainz rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku zameldował się w 60. minucie przy stanie 0:0. Do siatki trafił już pięć minut później. 19-latek wykorzystał podanie Maximiliana Arnolda, posyłając piłkę ponad interweniującym bramkarzem Robinem Zentnerem.

BRAMKA BARTOSZA BIAŁKA:

W 79. minucie wynik spotkania ustalił Holender Wout Weghorst. To druga bramka byłego piłkarza Zagłębia Lubin w Bundeslidze. Pierwszego gola strzelił 27 listopada w meczu przeciwko Werderowi Brema.

1.FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg 0:2 (0:0)

Bramki: Bartosz Białek 65, Wout Weghorst 79

Robert i Anna Lewandowscy posiadają kilka zachwycających nieruchomości. Niedawno zdecydowali się na jeszcze jedną. Nabyli piękną willę w ekskluzywnej części Majorki. W pobliżu swoje rezydencje mają Brad Pitt czy hiszpańska rodzina królewska. Oto wszystkie domy kapitana reprezentacji Polski.Kliknij strzałkę W PRAWO, by przejść do pierwszego slajdu >>

Jak urządzi się w Barcelonie? Tak mieszka Robert Lewandowski...