Leśnica: Ukradli sprzęt kinowy za 120 tys.

Red.
19-latek wraz z dwoma kolegami włamał się do przebudowywanego domu w Leśnicy, z którego ukradł sprzęt kinowy o wartości 120 tys. zł.

Łupem złodziei padły wzmacniacze głośników, kolumny, monitory odsłuchowe i czytniki ścieżek cyfrowych, które jak się okazało stanowiły wyposażenie kina.

Skradziony sprzęt został już odzyskany, ale policjanci nadal poszukują dwóch mężczyzn, którzy pomagali 19-latkowi we włamaniu. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie