Legia Warszawa - Real Madryt 3:3 NA ŻYWO [RELACJA ONLINE, LIVE STREAM, Gdzie w TV]

TVN24/XNEWS, JEW
Legia Warszawa - Real Madryt 3:3
Legia Warszawa - Real Madryt 3:3 Bartek Syta, Alik Keplicz, Czarek Sokolowski
Legia Warszawa - Real Madryt w IV kolejce Ligi Mistrzów. To już dziś! Mecz Legia - Real LM 2016 dziś od godziny 20.45 (2 listopada 2016). Od 1 minuty Real prowadził z Legią 1:0. Ostatecznie mecz Legia - Real zakończył się historycznym remisem 3:3! Gdzie obejrzeć mecz Real - Legia w telewizji? Transmisja na żywo w TVP. Darmowy stream online dostępny będzie na stronie TVP Sport. Relacja live także na GazetaWroclawska.pl. Przypomnijmy, że meczu nie zobaczymy na żywo na stadionie, bo podjęto decyzję o zamknięciu trybun dla kibiców.

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT - MECZ NA ŻYWO, ONLINE, STREAM

Legia Warszawa w czwartej kolejce Ligi Mistrzów podejmowała Real Madryt. Mecz odbył się na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na obiekcie mistrza Polski, który z powodu ekscesów kibicowskich podczas spotkania z Borussią Dortmund, był zamknięty dla publiczności, legioniści zmierzyli się z osłabionym, szczególnie w formacji defensywnej, Realem Madryt. Od 1 minuty Real prowadził z Legią 1:0. Piłkę do bramki Legionistów posłał Gareth Bale. W 35 minucie drugiego gola dla Realu strzelił Karim Benzema. 40 minuta okazał się być szczęśliwa dla Legii. Vadis Odjidja-Ofoe pokonał Keylora Navasa i trafił do siatki. Pięknym strzałem popisał się także Miroslav Radović - i tak od 58 minuty w Warszawie był remis 2:2! Po golu Thibaulta Moulina w 83 minucie Legia prowadziła z Realem 3:2, niestety tylko przez chwilę, bo trzy minuty później Malarza pokonał Mateo Kovacić. Mecz Legia - Real zakończył się jednak historycznym remisem 3:3!

Mecz Legia - Real stream online. Transmisja TV na żywo. GDZIE OGLĄDAĆ?

Przypomnijmy, że przed dwoma tygodniami na Santiago Bernabeu Legia przegrała 1:5. Trafienie Miroslava Radovicia z rzutu karnego było pierwszym golem legionistów w Lidze Mistrzów.

LEGIA - REAL NA ŻYWO

Jan Tomaszewski przed meczem:
- Z całego serca życzę Legii, żeby „z tyłu zagrała na 0”. Real Madryt jest najlepszą drużyną w historii klubowego futbolu. Dlatego Legia musi zagrać przeciwko „Królewskim” tak jak zagrała pierwsze dwadzieścia minut w Madrycie. Piłkarze warszawskiego zespołu nie mogą pozwolić na rozwinięcie skrzydeł przez najlepszych piłkarzy Realu Madryt. Legioniści nie mogą pójść na wymianę ciosów - radzi mistrzom Polski były piłkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski.

Były bramkarz warszawskiego zespołu dodał także, że wszyscy kibice w kraju, bez względu na to czy są z Łodzi, czy z Poznania, powinni dopingować Legię, ponieważ reprezentuje ona w meczu z Realem polski futbol.

LEGIA - REAL LIGA MISTRZÓW IV KOLEJKA

Zinedine Zidane: Szanujemy Legię!
- Szanujemy Legię, wiemy że to niebezpieczny zespół, który może wykorzystać okazje, które sobie stworzy. Mieli je w pierwszym spotkaniu, będą mieli je na pewno też tutaj, więc podchodzimy do tego meczu profesjonalnie i w pełni skoncentrowani. Chcemy zagrać dobry mecz i zdobyć komplet punktów - powiedział szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane przed spotkaniem z Legią.