Legia Warszawa - Real Madryt 3:3 [MEMY PO MECZU, ZDJĘCIA, KOMENTARZE]

TVN24/XNEWS, JEW
Memy i zdjęcia po meczu Legia - Real 3:3
Memy i zdjęcia po meczu Legia - Real 3:3 Sportowememy.pl/Szymon Starnawski - Polska Press Grupa
Legia - Real 3:3 - MEMY pojawiły się natychmiast po tym sensacyjnym meczu. Legioniści na 5 minut przed końcem prowadzili w wielkim Realem, a internet oszalał. Ostatecznie Legia Warszawa zremisowała z Realem Madryt na swoim stadionie. Pustym stadionie - przypomnijmy. Oto jak komentowali to internauci i sami piłkarze po meczu.

W 4. kolejce Ligi Mistrzów Legia Warszawa sensacyjnie zremisowała u siebie z Realem Madryt 3:3. Do 85. minuty "Wojskowi" prowadzili nawet z "Królewskimi" 3:2, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. - W Madrycie przegraliśmy 1:5. Mogliśmy pokusić się o lepszy wynik, bo dziś mieliśmy mniej klarowne sytuacje, a zremisowaliśmy. Na pewno duża w tym zasługa trenera, bo podstawą u Jacka Magiery jest gra w piłkę. Z meczu na mecz, z treningu na trening coraz bardziej jako drużyna wierzymy w to, że potrafimy i to jest ważne - powiedział Michał Pazdan, obrońca Legii Warszawa.

LEGIA - REAL 3:3

- Gareth Bale: Jesteśmy bardzo rozczarowani!
Mistrzowie Polski przegrywali 0:2, ale nie poddali się i nawet wyszli na prowadzenie 3:2. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. - Jesteśmy bardzo rozczarowani tym wynikiem. W LM nie można sobie pozwolić na brak koncentracji, bo rywal od razu cię ukarze - stwierdził Gareth Bale.

LEGIA WARSZAWA REMISUJE Z REALEM MADRYT

! - Jacek Magiera: Czułem niedosyt, ale przemyślałem to...
W 4. kolejce Ligi Mistrzów Legia Warszawa sensacyjnie zremisowała u siebie z Realem Madryt 3:3. Do 85 minuty "Wojskowi" prowadzili nawet z "Królewskimi" 3:2, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. - Z jednej strony czułem niedosyt, ale po przemyśleniu cieszę się z remisu. Ten mecz, każdy z tych piłkarzy zapamięta do końca życia - podsumował Jacek Magiera, trener stołecznej drużyny.