Legia - Real 3:3 - wynik na żywo. GDZIE W TV, TRANSMISJA LIVE, ONLINE, LEGALNY STREAM

JU, TVN/X-News
Legia - Real 3:3, 02.11.2016
Legia - Real 3:3, 02.11.2016 Bartek Syta
Czwarte spotkanie warszawskiej Legii w Lidze Mistrzów. Po porażce 1:5 w Madrycie Legia Warszawa podejmuje Real przy Łazienkowskiej 3. Od pierwszej minuty Legioniści przegrywali z Realem 0:1. W drugiej połowie Legia przez chwilę prowadziła z Realem Madryt! Mecz w Warszawie zakończył się remisem 3:3! Gdzie obejrzeć mecz Legia - Real w telewizji? Transmisja na żywo w TVP1 i Canal+. Gdzie obejrzeć w TV mecz Legia - Real? Czy będzie darmowa transmisja na żywo? Tak! Spotkanie przy Łazienkowskiej na żywo pokaże telewizja TVP1 i Canal+. Gdzie znaleźć legalny stream online?

REAL - LEGIA 02.11.2016, 20:45 GDZIE W TV, TRANSMISJA NA ŻYWO, RELACJA LIVE ONLINE, LEGALNY STREAM

Legia Warszawa - Real Madryt. Już dziś (02.11.2016) wieczorem na stadionie przy ul. Łazienkowskiej wojskowi podejmują królewskich. Spotkanie 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów jest okazją na rewanż za porażkę „Wojskowych” w poprzedniej serii meczów. Hiszpańskie media zwracają uwagę na fakt, że starcie to będzie także areną kolejnej walki pomiędzy CR7, a… Michałem Pazdanem.

W pierwszej minucie piłkę do Bramki Legii posłał Bale. W 35 minucie Malarza pokonał Karim Benzema. W 41 minucie Vadis Odjidja-Ofoe wszedł z piłką pod pole karne i huknął w samo okienko tak, że Keylor Navas był bez szans! Pięknym strzałem popisał się także Miroslav Radović - i tak od 58 minuty w Warszawie remis! W 83 minucie Thibault Moulin dał Legii prowadzenie! Legia nie utrzymała go jednak długo - w 86 minucie Mateo Kovacić wyrównał na 3:3. I takim wynikiem zakończył się mecz Legia - Real!

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ LEGIA - REAL
Pazdan przypilnuje Ronaldo?
„Podczas ćwierćfinału Euro 2016 trzymał Ronaldo w tylnej kieszeni. Mimo, że Portugalia pokonała Polskę po rzutach karnych, 29-latek przez całe 120 minut skutecznie powstrzymywał gwiazdę Realu przed włączaniem się do akcji, nie notując przy tym ani jednej żółtej kartki. Pazdan raz jeszcze będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby ustrzec Legię przed Portugalczykiem” - uważa Marca. Dodatkowego smaku przed konfrontacją piłkarzy dodaje fakt, że w ostatnim meczu Legii z Realem na Santiago Bernabeu Pazdana zabrakło w składzie „Wojskowych”, ponieważ wciąż wracał do zdrowia po kontuzji. Warto dodać, że dla Polaka będzie to debiut w Lidze Mistrzów.

TRANSMISJA TV Z MECZU LEGIA - REAL W TVP1 i CANAL+
Gdzie obejrzeć w TV mecz Legia - Real? Czy będzie darmowa transmisja na żywo? Tak! Spotkanie przy Łazienkowskiej na żywo pokaże telewizja TVP1 i Canal+. Komentują: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow (dla TVP1) oraz Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski (dla Canal+). Studio przed meczem Ligi Mistrzów w Canal+ rozpocznie się o godzinie 19:45, a w TVP1 o 20:20.

LEGIA - REAL LM 02.11.2016 NA ŻYWO ONLINE LEGALNY STREAM
Mecz Legia - Real 02.11.2016 r. rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisja online z meczu Legia Real będzie dostępna na stronach internetowych Canal+ i TVP - Canal Plus Online i Sport.tvp.pl.

LEGIA- REAL, 02.11.2016 - RELACJA NA ŻYWO, WYNIK MECZU
Relacja na żywo także w serwisie gol24.pl. Wynik meczu i zdjęcia także na gazetawroclawska.pl.