4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MIKAEL ISHAK 6 (grał do 73. minuty)...

Lech Poznań przegrywa z Cracovią 1:2. Kto zagrał najsłabiej w zespole Kolejorza? Oto nasze oceny piłkarzy

NAPASTNIK I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK 6 (grał do 73. minuty)

Szweda ciężko ocenić. Strzelił gola w pierwszej połowie i zachował się w tej sytuacji jak rasowy napastnik. Z kolei po przerwie w tylko sobie niewiadomy sposób zmarnował stuprocentową okazję do wyrównania. Ten gol mógłby dużo zmienić i ta sytuacja kompletnie go zgasiła do końca spotkania.

GRALI TAKŻE:
FILIP SZYMCZAK 4 (grał od 69. minuty)

Dostał kolejną szansę w tym sezonie i znowu nie pokazał nic konkretnego.

NIKA KWEKWESKIRI 5 (grał od 66. minuty)

Wydawało się, że Gruzin bardziej nadaje się na zastępcę Tiby niż Marchwiński. Starał się kreować grę i grać do przodu. Mógł dostać szansę od pierwszej minuty, choć jego wejście meczu nie zmieniło.

KRYSTIAN PALACZ (grał od 83. minuty)

Grał za krótko, żeby ocenić.

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do Paryża. Prawie połowa nieobecna

Motocykl zderzył się z rowerem w Wielkopolsce. Trzy osoby ranne

Ogromne zmiany w ekipie Red Bulla. Odejdzie osoba mocno związana z mistrzem świata