Lech - Pogoń 1:0 NA ŻYWO, LIVE STREAM, ONLINE, WYNIK, RELACJA NA ŻYWO, GDZIE w TV

JEW
LECH POZNAŃ - POGOŃ SZCZECIN NA ZYWO ONLINE RELACJA - LECH POGOŃ GDZIE w TV
LECH POZNAŃ - POGOŃ SZCZECIN NA ZYWO ONLINE RELACJA - LECH POGOŃ GDZIE w TV Sebastian Wolosz
Lech - Pogoń to kluczowy mecz przede wszystkich dla Lecha Poznań. Kolejorz musi dziś wygrać na własnym stadionie, jeśli chce się jeszcze liczyć w walce o mistrzostwo Polski. Tym bardziej, że Legia Warszawa chwilę wcześniej pokonała Wisłę Kraków 1:0 i zrobiła poważny krok w stronę mistrza Polski. Lech Poznań - Pogoń Szczecin trwa od godziny 18 na Bułgarskiej w Poznaniu. Mecz Lech Pogoń na żywo także na GazetaWroclawska.pl. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin w Canal+ Sport. Po pierwszej połowie Lech Poznań prowadzi z Pogonią Szczecin 1:0. Trwa druga połowa meczu Lech - Pogoń.

LECH POZNAŃ - POGOŃ SZCZECIN NA ŻYWO - RELACJA LECH POGOŃ - LECH POGOŃ ONLINE

Jeśli piłkarze Lecha chcą wykonać kolejny krok w drodze po mistrzostwo, nie mogą zlekceważyć przeciwnika, czyli powielić błędu, który już im się przytrafił w tej rundzie – zaraz po zwycięstwie nad Legią, kiedy przegrali z Jagiellonią 1:3. Podopieczni Macieja Skorży od momentu podziału punktów nieprzerwanie są liderami rozgrywek, ale mają nad Legią tylko punkt przewagi.

Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin w Canal+ Sport.

Poznaniaków w niedzielę czeka teoretycznie łatwe zadanie. Zagrają z Pogonią, która najprawdopodobniej zajmie ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej i będzie dostarczycielem punktów. Do tej pory Pogoń Szczecin zdobyła ich zaledwie dwa.