Lato dookoła Wrocławia: Zaproście nas do siebie!

Redakcja
Wiosna dookoła Wrocławia w Twierdzy Kłodzko
Wiosna dookoła Wrocławia w Twierdzy Kłodzko
Udostępnij:
Już prawie 15 tysięcy kilometrów przejechaliśmy po Dolnym Śląsku w ramach akcji "Wiosna dookoła Wrocławia" i "Lato dookoła Wrocławia". Odwiedziliśmy ponad 30 powiatów, miast, miasteczek i gmin w całym regionie. W kolejce czekają następne miejsca. Chcecie, abyśmy pojawili się u Was? Zaproście nas do siebie! Piszcie na adres [email protected]

Na Dolnym Śląsku szukamy miejsc, które dotąd nie zostały w pełni odkryte, szukamy ludzi z pasją, szukamy pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Wszędzie gdzie nas zapraszacie, pojawiamy się z kamerą 360 stopni. Z każdego naszego wyjazdu przygotowujemy relację opartą o filmy i zdjęcia sferyczne - takie, na których posługując się myszką lub gestami możecie rozglądać się wokół. Dzięki temu widzicie odwiedzane przez nas miejsca takie, jakimi są naprawdę. A są przepiękne!

Dolny Śląsk oglądamy z lądu, ale i z powietrza czy z wody. Z naszą kamerą lataliśmy już nad okolicami Wrocławia szybowcem, innym razem podziwialiśmy Zamek Czocha z pokładu motorówki. Pojawiamy się na festynach czy świętach miast, ale też zwiedzamy Wasze miejscowości z przewodnikami turystycznymi.

Do swoich powiatów, miast i gmin zapraszają nas nie tylko starostowie, burmistrzowie czy wójtowie. Cieszą nas też zaproszenia od gospodarzy miejsc, w których w fajny sposób można spędzić wolny czas. Przed kilkoma dniami byliśmy m.in. w otwartym niedawno wake parku pod Wołowem, innym razem prezes Term Jakuba w Oławie pokazywał nam, dlaczego do tego parku wodnego warto przyjechać także z Wrocławia. Byliśmy też m.in. w Twierdzy Kłodzko, płukaliśmy złoto w Złotoryi, braliśmy udział w spływie pontonowym na Nysie Kłodzkiej...

Zobacz relacje z miejsc, które już odwiedziliśmy [KLIKNIJ]

Nasza akcja trwa do końca wakacji. Chcecie, żebyśmy pojawili się w miejscu, którego jesteście gospodarzami? Zaproście nas. Piszcie na adres [email protected] albo dzwońcie - tel. 797607857.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie