KULT zagra plenerowy koncert we Wrocławiu!

Materiał promocyjny wROCKfest
Udostępnij:
wROCKfest zaprasza na plenerowy koncert legendy polskiego rocka. KULT zagra 28 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji, na terenie Centrum Historii Zajezdnia – byłej Zajezdni Autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, znanym wrocławianom miejscu, gdzie od lat odbywają się koncerty z cyklu wROCK for Freedom.

Zespół KULT powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat.

Polscy radiosłuchacze znają doskonale wiele utworów Kultu ze wszystkich list przebojów np. "Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", „Gdy nie ma dzieci” i inne.

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym ale i komercyjnym.

28.08.21 godz.19.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184

Bilety dostępne w serwisach:
https://wrockfest.pl/bilety-online/, https://www.eventim.pl/,
https://www.ebilet.pl/,
https://www.kupbilecik.pl/,
https://goingapp.pl/

Rezerwacje: [email protected]