Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Trwa głosowanie...

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Trwa głosowanie FINAŁOWE!

  Joanna Płaczek

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Trwa głosowanie FINAŁOWE!
  Nasi Czytelnicy wybrali już Osobowości Roku 2018, które najbardziej zasłużyły się lokalnym społecznościom. Teraz zwycięzcy z miast i powiatów w poszczególnych kategoriach walczą o tytuł Osobowość Dolnego Śląska i nagrody w wojewódzkim finale plebiscytu. To oni są ambasadorami lokalnych społeczności, codziennie zmieniają to, co wokół nich i pokazują, jak można działać lepiej i skuteczniej! Sprawdźcie, kto reprezentuje miasta i powiaty i ma szansę na wygraną!
  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Trwa głosowanie FINAŁOWE!

  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Zobaczy wyniki etapu powiatowego
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ WYNIKI:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Noworoczny czas, to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 18 stycznia mieszkańcy naszego województwa mogli oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Zakończyło się głosowanie powiatowe w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu oraz w każdym powiecie województwa dolnośląskiego.  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego"Gazety Wrocławskiej", Arkadiusza Franasa.

  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w dolnośląskich miastach i powiatach, dokonywali przeglądu swoich publikacji z całego roku, na bazie czego zaproponowali nominacje kandydatów - mówi Arkadiusz Franas, redaktor naczelny "Gazety Wrocławskiej". Oprócz tego, przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety – dodaje redaktor naczelny – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 18 stycznia i będzie trwać do środy, 13 lutego 2019 r. do godz. 21.00 .

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Dolnego Śląska 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 15 lutego i potrwa do czwartku, 28 lutego 2019 roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowo statuetki i dyplomy oraz nagrody.

  Nagrody dla Osobowości Roku

  Laureaci, którzy zdobędą najwięcej głosów na Dolnym Śląsku otrzymają:
  • tytuł Osobowości Roku Dolnego Śląska
  • statuetkę wręczaną podczas uroczystej gali plebiscytu
  • prezentację na łamach "Gazety Wrocławskiej"w specjaklnym dodatku, wydanym po Gali
  • zaproszenia dla dwóch osób na weekendowy pobyt w Pałacu Brzeźno

  Uroczysta gala plebiscytu

  W marcu odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów odbiorą statuetki, a zwycięzcy wojewódzcy dodatkowo nagrody.

  Zobacz relację z gali plebiscytu Osobowość Roku 2017  Kilka dni później do "Gazety Wrocławskiej" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz
  dodatek w ramach minionej edycji plebiscytu  Informacji o akcji udziela
  Anna Bijak
  tel. 502 499 313 (pn-pt w godz. od 8.00 do 16.00)
  e-mail: a.bijak@gazeta.wroc.pl


  Regulamin plebiscytu


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo