Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Ruszyło...

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Ruszyło głosowanie. Nadal możesz zgłosić swoją nominację!

  Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Ruszyło głosowanie. Nadal możesz zgłosić swoją nominację!
  Rozpoczynamy tegoroczną edycję akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Gazety Wrocławskiej"- Arkadiusza Franasa, która weźmie pod uwagę także nominacje zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Ruszyło głosowanie. Nadal możesz zgłosić swoją nominację!

  Zobaczy listy nominowanych
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes

  Ciągle możesz jeszcze zgłosić swoją propozycję nominacji
  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes
  Kogo warto nominować
  - KLIKNIJ i przeczytaj o czterech kategoriach


  Noworoczny czas, to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 18 stycznia mieszkańcy naszego województwa mogą oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu oraz w każdym powiecie województwa dolnośląskiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego"Gazety Wrocławskiej", Arkadiusza Franasa.

  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w dolnośląskich miastach i powiatach, dokonywali przeglądu swoich publikacji z całego roku, na bazie czego zaproponowali nominacje kandydatów - mówi Arkadiusz Franas, redaktor naczelny "Gazety Wrocławskiej". Oprócz tego, przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety – dodaje redaktor naczelny – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 18 stycznia i będzie trwać do środy, 13 lutego 2019 r. do godz. 21.00 .

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Dolnego Śląska 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 15 lutego i potrwa do czwartku, 28 lutego 2019 roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowo statuetki i dyplomy oraz nagrody.

  Uroczysta gala plebiscytu

  W marcu odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali plebiscytu Osobowość Roku 2017  Kilka dni później do "Gazety Wrocławskiej" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz
  dodatek w ramach minionej edycji plebiscytu  Informacji o akcji udziela
  Joanna Płaczek
  tel. 797 607 891 (w godz. 8-16)
  e-mail: joanna.placzek@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo