Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia, jedynką z wrocławskiej listy Lewicy

Kinga Czernichowska
Kinga Czernichowska
Krzysztof Śmiszek to prywatnie partner Roberta Biedronia Piotr Guzik, Nowa Trybuna Opolska
Krzysztof Śmiszek będzie startował na pierwszym miejscu z wrocławskiej listy Lewicy Razem do Sejmu. Robert Biedroń zapowiedział dziś, że Lewica ma za sobą wszystkie problemy i czas na zmianę.

Krzysztof Śmiszek kandydował jako lider Wiosny w okręgu opolsko-dolnośląskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ale bez efektu. Teraz ma startować jako jedynka z wrocławskiej listy Lewicy Razem. Robert Biedroń, prywatnie partner Śmiszka, twierdzi, że 13 października przedstawiciele Lewicy Razem odniosą sukces.

Wejście Lewicy do Sejmu oznaczałoby ponowne zainteresowanie takimi tematami, jak walka o prawa kobiet czy ochrona środowiska i zapobieganie zmianom klimatycznym, które teraz - zdaniem liderów Wiosny - skutecznie są zamiatane pod dywan.

Krzysztof Śmiszek jest prawnikiem. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Komentarze 123

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

S
StJ
2019-08-19T15:55:59 02:00, Gość:

Co Śmiszek i Biedroń reprezentują co zrobili dla społeczeństwa ano nic Polują tylko na ciepłe posadki. Co Śmiszek wie o Wrocławiu jakie są tutaj potrzeby ano nic. Niech obaj wracają do Słupska.

Biedroń i Śmiszek to inteligentni ludzie. Komentarze na tym forum opluwające ich seksualność są żenujące. jestem Wrocławskim pradziadkiem ,47 lat fizycznej pracy składkowej dla tego miasta. Wrocław kojarzy mi się z tolerancją [obok mnie zamieszkali po wojnie rodziny z Litwy, Ukrainy,Węgier,Rumunii,Polacy,Niemcy, i "daliśmy radę"!],wolnością, hippisami,uczciwością i otwartością. Atakowanie Pana Śmiszka za związek partnerski uważam za żenadę i prymitywizm.. Ale ,..muszę tu napisac o czymś innym. WIOSNA uwaliła w wyborach Panią Martę która walczyła ostro o nasze prawa ! Zrzuca nam na spadochronie Pana Śmiszka który nie zna miasta ,a z walką o moje prawa ma tyle do czynienia co ja z homoseksualizmem-czyli nie jestem tym zainteresowany. Wywalenie Pani Marty da większe szanse wyborcze partnerowi Pana Roberta i to już jest druga żenada o której piszę . To nie w stylu naszego miasta Wrocławia ! Więc jest Pan tu bardzo,bardzo niemile widziany. Poza Wrocławiem mogę się spotkać na pogawędce przy herbacie, W moim mieście jest Pan intruzem!

G
Gość
2019-08-19T19:28:41 02:00, Dik:

Pedalstwo chce się ustawić we Wrocławiu i zapewne tylko pedały będą na niego głosować.

Byś się zdziwił!

h
homo?

Nigdy nie zagłosuję na Tę kandydata(kę)! Dlatego, że wiem kim są absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UWr!

j
jurij
2019-08-19T13:49:50 02:00, ...:

Dlaczego wy w kółko o pieprzeniu gadacie, no bez przerwy wszystko do tego sprowadzacie,jak byście nie mogli przestać o tym myśleć, jest dwóch typów są razem i mało mnie obchodzi jak to robią, to tylko ich prywatna sprawa, wg nauk Jezusa miłość jest najważniejsza, a wg was forma seksu? Dlaczego natura zakodowała w człowieku zarówno zachowania heteroseksualne jak i homoseksualne? Próbowaliście się kiedyś nad tym zastanowić?

a ty że facet z facetem to taki sam odchył od normy jak np. choroba downa czy inna nieuleczalna.

j
jurij

Wrocław to lewackie miasto. Sutryk wygrał to Biedonie też.

P
Pa show von
2019-08-19T13:49:50 02:00, ...:

Dlaczego wy w kółko o pieprzeniu gadacie, no bez przerwy wszystko do tego sprowadzacie,jak byście nie mogli przestać o tym myśleć, jest dwóch typów są razem i mało mnie obchodzi jak to robią, to tylko ich prywatna sprawa, wg nauk Jezusa miłość jest najważniejsza, a wg was forma seksu? Dlaczego natura zakodowała w człowieku zarówno zachowania heteroseksualne jak i homoseksualne? Próbowaliście się kiedyś nad tym zastanowić?

2019-08-19T15:49:48 02:00, Gość:

Sodomia ma tyle wspolnego z miloscia co swinka morska z morzem. Sodomia jest obrzydliwym czynem, wrecz zbrodnia

2019-08-19T16:10:15 02:00, Marco:

Bo tak ci ktoś powiedział?

A tobie ktoś powiedział, że to jest fajne i modne.

G
Gość

Dlaczego to jest ich tylko dwóch i kreują coś w rodzaju małżeństwa. Może by poszli na całość i zamiast symulować małżeństwa między dwoma osobami różnych płci (czyli dwuosobowe) tworzyli związki partnerskie 3, 4 i np 11 osobowe, tak wg potrzeb i możliwości, przecież nic ich nie ogranicza. Chyba nie są wystarczająco lewicowi. Wręcz trąci to drobnomieszczaństwem.

A
Antypedał

Żonomąż??? To nepotyzm czy jaki *hej?

J
Janina

Dzieci z tej pary nie będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:::

I śmiszno i strasznie. Co to będzie???

G
Gość

?

M
Marco
2019-08-19T13:49:50 02:00, ...:

Dlaczego wy w kółko o pieprzeniu gadacie, no bez przerwy wszystko do tego sprowadzacie,jak byście nie mogli przestać o tym myśleć, jest dwóch typów są razem i mało mnie obchodzi jak to robią, to tylko ich prywatna sprawa, wg nauk Jezusa miłość jest najważniejsza, a wg was forma seksu? Dlaczego natura zakodowała w człowieku zarówno zachowania heteroseksualne jak i homoseksualne? Próbowaliście się kiedyś nad tym zastanowić?

2019-08-19T15:49:48 02:00, Gość:

Sodomia ma tyle wspolnego z miloscia co swinka morska z morzem. Sodomia jest obrzydliwym czynem, wrecz zbrodnia

Bo tak ci ktoś powiedział?

G
Gość
2019-08-18T18:31:55 02:00, Ok?:

"Krzysztof Śmieszek jest prawnikiem. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego"

No właśnie!

Panie Śmieszek,wracaj pan do Warszawy,bo wrocławian pana obecność i chęć rządzenia się tutaj nie śmieszy.

We Wrocku nie ma dla pana miejsca-tak po prostu.

Wracaj Śmieszku do siebie.

2019-08-18T19:25:26 02:00, otua:

uśmiechnij się do Śmieszka (american beauty) chyba będzie jednak nadal utrzymankiem Pedronia xD

2019-08-19T12:29:26 02:00, M:

Nie daj Boże,żebyśmy jeszcze i my (Wrocław) mieli go utrzymywać.

Niech idzie skąd przyszedł!

Chorobę się leczy,a nie do niej uśmiecha..

?

G
Gość
2019-08-19T13:49:50 02:00, ...:

Dlaczego wy w kółko o pieprzeniu gadacie, no bez przerwy wszystko do tego sprowadzacie,jak byście nie mogli przestać o tym myśleć, jest dwóch typów są razem i mało mnie obchodzi jak to robią, to tylko ich prywatna sprawa, wg nauk Jezusa miłość jest najważniejsza, a wg was forma seksu? Dlaczego natura zakodowała w człowieku zarówno zachowania heteroseksualne jak i homoseksualne? Próbowaliście się kiedyś nad tym zastanowić?

2019-08-19T15:49:48 02:00, Gość:

Sodomia ma tyle wspolnego z miloscia co swinka morska z morzem. Sodomia jest obrzydliwym czynem, wrecz zbrodnia

?

G
Gość

Co Śmiszek i Biedroń reprezentują co zrobili dla społeczeństwa ano nic Polują tylko na ciepłe posadki. Co Śmiszek wie o Wrocławiu jakie są tutaj potrzeby ano nic. Niech obaj wracają do Słupska.

Dodaj ogłoszenie