Kreatywnie z dala od komputera

Materiał informacyjny Akademia Bystrzak Wrocław Fabryczna
Udostępnij:

AKADEMIA BYSTRZAK WROCŁAW FABRYCZNA
ul. Bulwar Ikara 24 A we Wrocławiu

Chcesz odciągnąć dziecko od komputera i zapewnić mu zajęcia, które w kreatywny sposób pomogą mu ciekawie spędzić czas w mieście i rozwinąć talenty? Akademia Bystrzak Wrocław Fabryczna organizuje kursy rozwojowe, twórcze urodziny, półkolonie oraz różnorodne warsztaty tematyczne od 3 do 12 lat.

Obserwując rozwój cywilizacji w państwach zachodu mamy pewność dalszego rozwoju społeczeństwa wiedzy, dlatego ważne jest wyposażyć nasze dzieci w uniwersalne narzędzia, które pozwolą im szybciej dostosować się do zmieniających się wymagań, które stawia przed nami otaczający nas świat.

Kursy rozwoju intelektu bazują na uniwersalnych wartościach takich jak czytanie, pamięć, kreatywność i wyobraźnia. Rozwijając umiejętność globalnego czytania, szybciej pochłaniamy wiedzę, dokształcamy się oraz poznajemy nasze środowisko. Ćwiczenie pamięci umożliwi nam szybszą naukę, umiejętność segregowania informacji, a kreatywność i wyobraźnia pozwolą na nieszablonowe podejście do problemów, z którymi mierzą się dzieci na każdym etapie swojego rozwoju.

W trakcie naszych spotkań w Akademii, niezależnie czy są to nasze kursy rozwoju intelektu, półkolonie, warsztaty czy też urodziny, staramy się zainteresować naszych Bystrzaków tym co dzieje się wokół nas, rozwinąć empatię i uwrażliwić. Mocno stawiamy na odkrywanie własnego potencjału naszych uczestników poprzez aktywny udział w zabawach oraz eksperymentach i doświadczeniach. Takie podejście, że „dużo mogę”, przekłada się na wiarę w swoje możliwości, a to podnosi samoocenę każdego człowieka.

Podczas zajęć zamieniamy się w podróżników i odwiedzamy najróżniejsze miejsca na mapie Polski i Świata. Zapoznajemy się z legendami, ciekawostkami o krajach, miastach a także. Poprzez doświadczenia poznajemy podstawowe zagadnienia z zakresu chemii i fizyki.

Twoje dziecko nie ma wizji kim chce zostać w przyszłości? To zupełnie naturalne. Jeżeli dziecko nie wie czy będzie śpiewać, malować, uczyć, leczyć, budować możemy mu w tym pomóc. W jaki sposób? Już dziś wybierzmy kurs, który rozwinie talenty dziecka, ujawni jego mocne strony.

Na dzień dzisiejszy kończymy naszą przygodę z semestrem zimowym i powoli wkraczamy w semestr letni. Zapraszamy nowych głodnych wiedzy uczestników do zapisów na nowy semestr, które rozpoczynamy zaraz po półkoloniach zimowych. A skoro o nich mowa, to serdecznie zapraszamy na wielkie podróże Małych Odkrywców! Przed nami nowe kierunki przygód, podczas których bliżej poznamy i odwiedzimy 10 krajów. Każdy kraj to inna kultura, wiele ciekawostek, ale też ogromna inspiracja do działania. Charakter kraju ma zatem wpływ zarówno na działania plastyczne, doświadczenia, eksperymenty jak i wspólne zabawy i przysmaki kulinarne.

I Turnus: 31.01.2022 - 04.02.2022
II Turnus: 07.02.2022 - 11.02.2022
Adres: Bulwar Ikara 24, Wrocław
Godziny: 7:30 - 15:30

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:
Tel.: +48 668-415-598
Email: [email protected]

Przewodnikami naszych podróżników jest certyfikowana kadra trenerska. A kim jesteśmy? Małżeństwem z dwójką dzieci, które chce zachęcić do efektywnego i ciekawego spędzania czasu.

Aby być na bieżąco zapraszamy na nasz fanpage: Akademia Bystrzak Wrocław Fabryczna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie