Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykówka. Kolejne zwycięstwo CCC w Eurolidze

PK
Kapitalna pierwsza połowa i przyzwoita druga wystarczyły, by CCC Polkowice pokonało w kolejnym meczu Euroligi hiszpański Perfumerias Salamanka 57:53.

- Tak dobrze grającego CCC w tym sezonie jeszcze nie widziałem - stwierdził w przerwie meczu przed kamerami TVP Krzysztof Korsak, prezez klubu mistrzyń Polski. Nic dziwnego, skoro pomarańczowe prowadziły w tym momencie z faworyzowanym Perfumeriasem aż 38:23.

Po zmianie stron nasze zawodniczki mocno spuściły z tonu, ale ostatecznie i tak wygrały 57:53. To było drugie zwycięstwo naszych zawodniczek w drugim meczu rundy rewanżowej. W następnej kolejce CCC zmierzy się na wyjeździe z zespołem Novi Zagrzeb.

CCC Polkowice – Perfumerias Avenida Salamanca 57:53 (26:13, 12:10, 13:18, 6:12)