Koszykówka. CCC Polkowice lepsze od Kibirkstis-Vici Wilno

PK
Znakomicie rozpoczęły rundę rewanżową fazy grupowej Euroligi zawodniczki CCC. Polkowiczanki wygrały w Wilnie z Kibirkstis-Vici 54:39.

Jeśli nasze zawodniczki będą w kolejnych meczach spisywały się tak, jak w środę w Wilnie, to spokojnie mogą myśleć o awansie do dalszej fazy Euroligi.

O ile do przerwy mecz z Kibirkstisem-Vici był bardzo wyrównany, o tyle w drugich 20 minutach mistrzynie Polski pokazały Litwinkom ich miejsce w szeregu. CCC był w zasadzie zespołem kompletnym i każda z zawodniczek, które pojawiły się na parkiecie, zdobyła punkty.

Za tydzień mistrzynie Polski zmierzą się z Perfumeriasem Salamanka.

Kibirkstis-Vici Wilno - CCC Polkowice 39:54 (9:11, 10:10, 4:12, 16:21)