Koszący trawę odkryli zwłoki kobiety. Na miejscu policja i prokurator

MMZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Mariusz Kapala / Polska Press
Dziś przed godziną 8.00 pracownicy koszący trawę przy ulicy Bokserskiej w Świdnicy, nad rzeką Bystrzycą odkryli zwłoki kobiety. Zwłoki leżały w trawie, najprawdopodobniej od wczoraj. W tym momencie wiadomo, że ofiara to 64-latka ze Świdnicy. Na miejscu jest policja i prokurator.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jestem w szoku czytając te komentarze!!! Ludzie odrobina empatii!!! Przecież to był człowiek, może czyjaś mama, babcia, znajomą. Może zasłabła, zemdlała. Przykro naprawdę przykro. Ciekawi mnie czy tak samo zareagujecie na tragedię w waszej okolicy, może ktoś znajomy? Czy jemu też będziecie tańczyć na grobie?!?! WSTYD!!!

k
klarepa
2019-06-13T20:11:55 02:00, Ewelina:

We Wrocku oszczędzają na koszeniu. Nie widać co jedzie na łuku. Na odkomarzaniu też oszczędzili i już mnie komary zjadają na tarasie

Tę kobietę tez pogryzły i pozostawiły w niekoszonej trawie.

E
Ewelina

We Wrocku oszczędzają na koszeniu. Nie widać co jedzie na łuku. Na odkomarzaniu też oszczędzili i już mnie komary zjadają na tarasie

K
Kierownik

Jeszcze raz pragne przypomnieć ze w związku ze świadczeniami 500 ;i emerytura mama zabrakło funduszy na koszenie obszaru w gminie tzn:paliwo ,pracownicy,woda.😉

K
Konrad
2019-06-13T10:11:50 02:00, Zatrwożony:

Ten najważniejszy news dnia, powinien być powielany przez wszystkie wrocławskie media. Ratusz oszczędza na koszeniu traw, jeśli umierających ludzi w nich nie widać, to woła to o pomstę do nieba.

2019-06-13T10:18:39 02:00, Gość:

To ratusz zajmuje się koszeniem trawy w Świdnicy ?

Nie koszą, bo oszczędzają na premie dla siebie i paliwo do motocykli . Typowe dla POznaniaków i ja widać nie tylko

M
Meg

ale spamowcy jesteście żałośni. po kiego piszecie takie pierdoły nie na temat? won z internetu!

W
Warszawiak

Dolnoslascy mordercy, IMPERIUM ZLA

G
Gość

Przecież nie Koszą

Daje news

G
Gość

A we Wroclawiu skosili trawe i juz jest siano, a wczesniej byla sliczna łąka.Teraz dzieci lataja bo wyschnietym,ostrym sianie.

i
inny gość
2019-06-13T10:35:16 02:00, Gość:

a kto miał znaleźć zwłoki kobiety na pustkowiu? Dyrektor marketingu? Co dziwnego w tym, że znaleźli je kosiarze traw?

no właśnie co dziwnego, trup w trawie to norma. gdyby zobaczył żywego i głodnego lwa albo dzika to byłoby dziwne.

p
prezydent Jacek Sutryk

Nie będziemy kosić trawników i mamy to gdzieś i co mi mieszkańcy Wrocławia zrobicie ? Możecie sobie pokwiczeć ! ! !

G
Gość
2019-06-13T10:29:16 02:00, pielęgniarz:

Sutryk ma kota i co mu zrobicie?

wyjdz stad

h
hehe
2019-06-13T10:11:50 02:00, Zatrwożony:

Ten najważniejszy news dnia, powinien być powielany przez wszystkie wrocławskie media. Ratusz oszczędza na koszeniu traw, jeśli umierających ludzi w nich nie widać, to woła to o pomstę do nieba.

2019-06-13T10:36:03 02:00, Gość:

A to Wrocław ma kosić trawę w Świdnicy?

A to w Świdnicy nie ma urzędu miasta (ratusza)?

H
Hrabi

Sutryk i spółka mają rację że nie koszą.

G
Gość
2019-06-13T10:18:18 02:00, Gość:

Jeszcze nie wiadomo jak zginęła a już ofiara...

ofiara losu

Dodaj ogłoszenie