Korzyści, dla których wrocławianie chcą mieszkać nad Odrą

Redakcja
Udostępnij:
Przyroda i bezpieczeństwo zakupu, czyli dlaczego wrocławianie wybierają Odrę?

**W statystykach popularności dzielnic we Wrocławiu przodują Krzyki. Tymczasem to Olimpia Port na północy Wrocławia jest od dwóch lat najchętniej wybieranym osiedlem. Dlaczego tak się dzieje? Przedstawiamy 5 powodów, dla których Wrocławianie wybierają tą część miasta.

1.Tęsknota za przyrodą
Niewiele jest takich miejsc na mapie Wrocławia. Niedaleko od centrum, tuż przy Sępolnie. To jedyne osiedle w tej części miasta z bezpośrednim dostępem do Odry, przy słonecznym bulwarze Marco Polo. Budynki zachowują kameralny charakter i usytuowane są z widokiem na zieleń lub rzekę. Wraz z rewitalizacją tej dzielnicy zostaje zachowany wyjątkowy charakter miejsca, m.in. poprzez pozostawienie licznych terenów zielonych i zastosowanie proekologicznych technologii.

2.Bliskość terenów rekreacyjnych
Częścią osiedla jest powstająca infrastruktura rekreacyjna - włączona w miejski system szlaków sieć ścieżek rowerowych, nadrzeczna promenada z kawiarniami, przystań dla małych jednostek pływających. Blisko stąd do zaplecze sportowego - pływalni, boisk i kortów. Plan obejmuje nie tylko budynki mieszkalne, ale i lokale usługowe, dziedzińce i ryneczki. Mając atrakcje czasu wolnego na wyciągnięcie ręki mieszkańcy stają się naturalnymi uczestnikami społecznego życia na własnym osiedlu.

3.Przestrzeń przyjazna mieszkańcom
Inwestor konsekwentnie realizuje funkcje dodatkowe, spełniające kryteria osiedla społecznego. Już teraz do dyspozycji mieszkańców jest plac zabaw, własny fitness, park. Archicom zrealizował pierwsze drogi miejskie. Dalsze etapy wiązać się będą z rozwojem następnych funkcji publicznych zaplanowanych przez dewelopera. Obecnie na celowniku jest kolejna droga przy bulwarze, nowoczesny plac zabaw, boisko dla miłośników gier zespołowych.

4.Jakość i funkcjonalność
Powodzenie rynkowe pozwala na szybsze wprowadzenie do oferty nowych mieszkań. Deweloper zaproponował najbardziej poszukiwane układy - dwa pokoje z osobną kuchnią lub aneksem oraz lokale trzypokojowe. Ceny zaczynają się do 5200 zł/m2, a metraże oscylują między 36 m2 a 64 m2. Wszystkie mieszkania są doskonale doświetlone, z tarasami, ogródkami lub balkonami. W trwającej aktualnie promocji Archicom gwarantuje spłatę rat odsetkowych kredytów hipotecznych klientów Olimpii Port do końca 2014 roku.

5.Bezpieczeństwo i terminowość
W wieloetapowych inwestycjach nie ma miejsca na eksperymenty rynkowe, jak w przypadku małych projektów powstających każdorazowo w innym miejscu. Nie ma wątpliwości, z jaką aprobatą rynkową spotyka się inwestycja, zatem i kupujący mieszkania w budowie nie ponoszą ryzyka inwestycyjnego. Deweloper budując kompleksowe osiedla ma sprawdzony poziom zainteresowania rynkowego, możliwe do uzyskania ceny, jak i oczekiwania względem standardu. Dzięki temu może zaplanować bezpieczną inwestycję – to w dzisiejszych czasach jeden z kluczowych warunków powodzenia inwestycji.

Zapraszamy na drzwi otwarte wieloetapowych osiedli Archicomu
23 listopada (sobota)
Godz. 10.00 – 16.00

Olimpia Port, ul. Marco Polo - tel. 661 990 992
Ogrody Hallera, ul. J. Hallera 80-98 - tel. 661 990 994
Słoneczne Stabłowice, ul Stabłowicka 118 - tel. 661 990 997

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska będzie potentatem zielonego wodoru?

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie