Konkurs Inwestycja Roku

Materiał promocyjny Krajowa izba Gospodarki Nieruchomościami
Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami będąca organizatorem konkursu to największa w Polsce organizacja zrzeszająca przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Celem Konkursu jest wyłonienie oraz nagrodzenie inwestycji odznaczającej się szczególnymi walorami w dziedzinach takich, jak: energooszczędność, zagospodarowanie urbanistyczne, funkcjonalność i użyteczność. Konkurs Inwestycja Roku jest już tradycją środowiska związanego z gospodarką nieruchomościami, przyczyniając się do promocji innowacyjności, postaw proinwestycyjnych i proekologicznych.

Zgłoszone inwestycje pokazujemy na stronie internetowej www.inwestycjaroku.pl i w biuletynie promocyjnym, dodatkowo zamieszczamy w mediach społecznościowych.

Rozstrzygnięcie konkursu - Gala Finałowa

Końcowym etapem Konkursu jest Gala Finałowa podczas, której ogłoszone zostają wyniki i wręczone statuetki. W tym roku Gala Finałowa odbędzie się 8 października 2020 w Hotelu Las w Piechowicach, niedaleko Szklarskiej Poręby. Nabór do V już edycji konkursu ogłosimy na przełomie października i listopada 2020.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska