Kończy się budowa przystanku wiedeńskiego na ul. Traugutta (ZDJĘCIA)

JEW
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Udostępnij:
Trwają ostatnie prace przy budowie tzw. przystanków wiedeńskich przy ul. Traugutta, na wysokości placu Zgody. Ich budowa ma trwać jeszcze do końca sierpnia. Przypomnijmy, że plany poprawienia bezpieczeństwa osób wsiadających i wysiadających z tramwajów pochodzą sprzed kilku lat. Teraz udało się je zrealizować. Miasto planuje jeszcze utworzenie przystanków wiedeńskich na ul. Świdnickiej, Grabiszyńskiej, Pomorskiej i Reymonta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 26

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

2019-08-16T13:00:15 02:00, Gość:

Wroclawianie czy Wy glosowaliscie za Sutrykiem? kto wybrał czlowieka, który nie potrafił przypilnować rekrutacji do przedszkoli?

2019-08-16T13:38:38 02:00, Kiffer:

Też jestem ciekaw, kto na niego głosował (a już w I turze miał ponad 50% głosów). Ja nie - wystarczyło mi, że miałem z nim styczność w czasach, kiedy szefował Departamentem Spraw Społecznych, żeby wiedzieć, co będzie gdy zasiądzie w fotelu prezydenta miasta. Zasiadł i mamy co mamy... Niech odważni się przyznają, że na niego głosowali. Prosimy o komentarze osób popierających Sutryka, śmiało :-)

2019-08-16T13:53:12 02:00, Gość:

Nie głosowałem na niego ale widzę ze chłopisko wziął się z porządkowanie miasta po stagnacji Dutkiewicza.

Wrecie buduje się chodniki , drogi rowerowe, wymienia tory.

Wreszcie ejstal6ternatywa dla aut i będzie można zacząć walczyć ze smogiem i korkami

Rozumiem ze to ironia?

W
WRN
2019-08-16T12:31:30 02:00, Gosc:

Kretynizm ktorego w Wiedniu nie zobaczysz.

2019-08-16T13:50:12 02:00, Gość:

Ilu jeszcze Januszy, którzy poza swoim powiatem nigdy nie byli będzie powielało to kłamstwo? W Wiedniu wszystkie, absolutnie wszystkie przystanki gdzie tramwaj nie jedzie przy krawędzi jazdni są podwyższone.

Pozdrawiam pisząc to z Wahringer Strasse.

2019-08-16T15:03:43 02:00, Gość:

A macie tam Metro w tym Wiedniu ?

Co ma metro do wygodniejszego przystanku tramwajowego? W mieście bez metra łatwiej się wsiada do tramwaju? A może zamiast iluśtam tysięcy na wygodny przystanek lepiej zbudować 5 metrów tunelu, to po dziesięciu latach takiego oszczędzania na całej komunikacji będziemy mieli pół linii metra, resztę komunikacji rozsypaną jeszcze gorzej niż teraz i do tego ogromne kredyty?

G
Gość
2019-08-16T12:31:30 02:00, Gosc:

Kretynizm ktorego w Wiedniu nie zobaczysz.

2019-08-16T13:19:04 02:00, Simmy:

A co Ci przeszkadza taki przystanek? Że nie możesz już za****** 100km/h po tej ulicy, bo trzeba zwolnić nieco? I bardzo dobrze że są takie przystanki, lepiej będzie się wysiadać i wsiadać.

Masz racje tez popieram taki przystanek bo kierowcy nie zwazaja mysla ze sa krolami szos

G
Gość
2019-08-16T12:58:12 02:00, Gość:

idioci na pomorskiej jest kostka pamietajaca adolfa ale jelopy beda tworzyc przystanek wiedenski tylko za czasow Sutryka takie cuda

2019-08-16T15:20:56 02:00, wdec:

przynajmniej wariaci za kierownicą tam nieco wolniej jadą

Bzdura. Normali kierowcy stoją w korkach a ci co się ścigają prują teraz pustym buspasem. Mandat tańszy niż wjazd na profesjonalny tor wyścigowy.

G
Gość
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

2019-08-16T14:22:42 02:00, Gość:

To samo Gajowicka. To jakis koszmarny cyrk, jechac ulicą ktora grozi dachowaniem auta.

To zabezpieczenie przed zapierdalaniem.

Ulica wypadła z planów remontów bo wrocławianie chcieli igrzysk piłkarskich.

Ty chyba nie wiesz na ile dziesięcioleci Wrocław się zadłużył i ze bierze nowe kredyty na spłatę odsetek

w
wdec
2019-08-16T12:58:12 02:00, Gość:

idioci na pomorskiej jest kostka pamietajaca adolfa ale jelopy beda tworzyc przystanek wiedenski tylko za czasow Sutryka takie cuda

przynajmniej wariaci za kierownicą tam nieco wolniej jadą

G
Gość
2019-08-16T12:31:30 02:00, Gosc:

Kretynizm ktorego w Wiedniu nie zobaczysz.

2019-08-16T13:50:12 02:00, Gość:

Ilu jeszcze Januszy, którzy poza swoim powiatem nigdy nie byli będzie powielało to kłamstwo? W Wiedniu wszystkie, absolutnie wszystkie przystanki gdzie tramwaj nie jedzie przy krawędzi jazdni są podwyższone.

Pozdrawiam pisząc to z Wahringer Strasse.

A macie tam Metro w tym Wiedniu ?

G
Gość
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

To samo Gajowicka. To jakis koszmarny cyrk, jechac ulicą ktora grozi dachowaniem auta.

r
rtr
Jak ja się cieszę, że to tylko przystanek wiedeński. A mogli zrobić z całej ulicy ścieżkę rowerową z małym chodniczkiem. Uff kamień z serca.
G
Gość
2019-08-16T12:31:30 02:00, Gosc:

Kretynizm ktorego w Wiedniu nie zobaczysz.

2019-08-16T13:19:04 02:00, Simmy:

A co Ci przeszkadza taki przystanek? Że nie możesz już za****** 100km/h po tej ulicy, bo trzeba zwolnić nieco? I bardzo dobrze że są takie przystanki, lepiej będzie się wysiadać i wsiadać.

Przecież ci kretyn szczerze nie odpowie.

On się boi o swoją wolność kierowcy

G
Gość
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

2019-08-16T13:41:28 02:00, Gość:

Chcesz mieć kolejny bus pas?

Oo przydałby się choć teraz coraz mniej aut jeździ Powstańców Śląskich

G
Gość
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

2019-08-16T13:00:15 02:00, Gość:

Wroclawianie czy Wy glosowaliscie za Sutrykiem? kto wybrał czlowieka, który nie potrafił przypilnować rekrutacji do przedszkoli?

2019-08-16T13:38:38 02:00, Kiffer:

Też jestem ciekaw, kto na niego głosował (a już w I turze miał ponad 50% głosów). Ja nie - wystarczyło mi, że miałem z nim styczność w czasach, kiedy szefował Departamentem Spraw Społecznych, żeby wiedzieć, co będzie gdy zasiądzie w fotelu prezydenta miasta. Zasiadł i mamy co mamy... Niech odważni się przyznają, że na niego głosowali. Prosimy o komentarze osób popierających Sutryka, śmiało :-)

Nie głosowałem na niego ale widzę ze chłopisko wziął się z porządkowanie miasta po stagnacji Dutkiewicza.

Wrecie buduje się chodniki , drogi rowerowe, wymienia tory.

Wreszcie ejstal6ternatywa dla aut i będzie można zacząć walczyć ze smogiem i korkami

G
Gość
2019-08-16T12:31:30 02:00, Gosc:

Kretynizm ktorego w Wiedniu nie zobaczysz.

Ilu jeszcze Januszy, którzy poza swoim powiatem nigdy nie byli będzie powielało to kłamstwo? W Wiedniu wszystkie, absolutnie wszystkie przystanki gdzie tramwaj nie jedzie przy krawędzi jazdni są podwyższone.

Pozdrawiam pisząc to z Wahringer Strasse.

G
Gość
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

Chcesz mieć kolejny bus pas?

K
Kiffer
2019-08-16T11:43:44 02:00, Gość:

Remontem nawierzchni na Powstańców Śląskich byście się zajęli. Reprezentacyjna ulica miasta a nadaje się jedynie na defiladę czołgów i to z pierwszej wojny światowej bo te nowe by gąsienice potraciły.

2019-08-16T13:00:15 02:00, Gość:

Wroclawianie czy Wy glosowaliscie za Sutrykiem? kto wybrał czlowieka, który nie potrafił przypilnować rekrutacji do przedszkoli?

Też jestem ciekaw, kto na niego głosował (a już w I turze miał ponad 50% głosów). Ja nie - wystarczyło mi, że miałem z nim styczność w czasach, kiedy szefował Departamentem Spraw Społecznych, żeby wiedzieć, co będzie gdy zasiądzie w fotelu prezydenta miasta. Zasiadł i mamy co mamy... Niech odważni się przyznają, że na niego głosowali. Prosimy o komentarze osób popierających Sutryka, śmiało :-)

Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie