Kolejne dni to kolejne odwoływane zabiegi. Co się dzieje w szpitalu wojskowym przy Weigla we Wrocławiu?

Andrzej ZwolińskiZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press
- Miałem zaplanowany przed miesiącami zabieg i nagle zadzwonili ze szpitala, że muszą go odwołać, nie usłyszałem żadnego wyjaśniania czy wskazania nowego terminu – poskarżył się jeden z naszych Czytelników. To przez pielęgniarki, które idąc na zwolnienie lekarskie, upomniały się o pieniądze.

- Nagle przed wyznaczonym już dawno dniem zabiegu, zadzwoniono do mnie ze szpitala wojskowego przy ulicy Weigla i pani z sekretariatu poinformowała, że wszystkie operacje są odwołane bezterminowo – relacjonował nam jeden z naszych Czytelników. Od innych dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że „pielęgniarki z bloku operacyjnego wzięły wszystkie L4 ze względu na niskie płace. Taką formę protestu przyjęły”.

- Wszystko zaczęło się w ubiegłym tygodniu i to nie jest żaden strajk, panie są po prostu przemęczone nadgodzinami i nadmiarem obowiązków, część z nich korzysta ze zwolnień lekarskich – wyjaśnia nam Bożena Mielczyk położna ze szpitala przy Weigla. Przyznaje jednak, że nagłe pójście około 20 pielęgniarek ze szpitalnego bloku operacyjnego na L4, zbiegło się z zawieszeniem dodatków motywacyjnych wypłacanych pielęgniarkom do pensji. - Zależnie od bloku operacyjnego, wstrzymane dodatki wahają się od 10 do nawet 400 złotych. Przyznawane są za szczególne trudne warunki pracy – wyjaśnia Mielczyk i jak dodaje - pracownice nie zostały wcześniej poinformowane przez kierujących szpitalem o tej decyzji. Jak ognia unika słów strajk czy protest, ale jednocześnie przyznaje, że pielęgniarki negocjują z dyrekcją szpitala przywrócenie wstrzymanych dodatków.

Szpital uspokaja, że pilne operacje wykonywane są bez zwłoki

Protest, choć nikt go tak nie chce nazwać, trwa już blisko tydzień. - Nadal około 30 procent pielęgniarek z bloku operacyjnego korzysta ze zwolnień lekarskich, co oznacza, że kilka z 11 sal operacyjnych jest wyłączonych – informuje nas rzeczniczka szpitala Marzena Kasperska. 
Jak wyjaśnia dalej: Jeśli chodzi o pacjentów nie wypadają z kolejki, a jedynie terminy części zabiegów są przesuwane. Każdy oddział będzie indywidualnie ustalał nowe daty i, oczywiście, informował chorych. Dotyczy to wyłącznie zabiegów planowych, ponieważ szpital pełni wiele ostrych dyżurów, normalnie pracuje SOR, więc operacje pilne, ratujące życie wykonywane są bez zwłoki. Trwają prace nad nowym systemem dodatków motywacyjnych i rozmowy z paniami pielęgniarkami. Planowane jest między innymi włączenie części z nich do podstawy wynagrodzenia, co będzie skutkować wyższą gratyfikacją pochodnych pensji, np. dyżurów. Proszę pamiętać, że dodatki motywacyjne wypłacane są niezależnie od pensji zasadniczej.

To nie koniec kłopotów w szpitalu przy Weigla?

Pielęgniarki nieoficjalnie mówią nam o coraz większych kłopotach jeżeli chodzi o braki kadrowe wśród białego personelu z jakimi boryka się szpital przy Weigla. Dowodem na to jest choćby fakt, że gdy do pracy nie przyszło około 20 pielęgniarek, nie było ich kim zastąpić i trzeba było odwoływać zabiegi. Przypomnijmy, że w marcu w szpitalu protestowali pracownicy SOR-u, którym także wstrzymano wypłatę dodatków. Niektórzy z nich zdecydowali się odejść z pracy.

4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ jest jedna z największych tego typu placówek nie tylko na Dolnym Śląsku, ale też w Polsce. Składa się z pięciu dużych klinik, 27 oddziałów w tym Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, lądowiska dla śmigłowców, kilkunastu zakładów specjalistycznych, laboratoriów, pracowni diagnostycznych oraz polikliniki. Rocznie leczy w swoich oddziałach ponad 60 tysięcy pacjentów i udziela porad około 200 tysiącom chorym w gabinetach specjalistycznych oraz gabinetach lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

polecane: FLESZ: samochód zrobiony z plastiku po recyklingu, nie trzeba prawa jazdy, auto przyszłości

Materiał oryginalny: Kolejne dni to kolejne odwoływane zabiegi. Co się dzieje w szpitalu wojskowym przy Weigla we Wrocławiu? - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 110

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
g
gosc macieJ
2019-06-11T07:38:02 02:00, Gość:

Brawo koleżanki !! Czas najwyższy pokazać komendantowi ze nie jest to jego własny folwark !! A Ci co najeżdżają na pielegniarki to niech wiedza ze zabrał im z pensji 2700 netto 400 zł !

2019-06-11T07:42:24 02:00, Gość:

Trzeba było sie uczyć, a nie rzucać kamieniami w szkole. Ja jestem informatykiem i zarabiam 12 000 netto, pracuje ze swojej willi z klimatyzacją i wlaśnie wybieram się w podróż słubową na Bahamy :)

2019-06-12T19:44:23 02:00, Gość:

A jak pęknie ci żyłka i trafisz do szpitala, to zamiast pielęgniarki będziesz miał gumową lalę i swój komputer za lekarza. I tyle ci przyjdzie z tej twojej informatyki. Wystarczy, że wyłączą prąd i już jesteś tylko bezużytecznyn pajacem..

lol hehe

zgłoś
g
gość MacieJ

Moim zdaniem zarobki powinny byc jawne bo nikt nie wie ile zarabia, a na tym korzystaja pracodawcy moga wtedy dymac pracownikow... Pracownicy ktorzy wiedza ile zarabiaja, to tak jak "zmowa cenowa" firm tytoniowych czy innych firm handlowych.

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T09:00:24 02:00, Gość:

Zaorać ten szpital i wybudować prywatną klinikę!!!!takich lesserek jakie pracowały na sorze to ja nigdy nie widziałem!!!!migę wymienić tylko dwie które faktycznie przykładały się do pracy!!!!!

Niech te pielęgniary nie pieprzą że mało zarabiają bo kłamią w żywe oczy!!!co roku chwalą się zagranicznymi wycieczkami zarabiają ponad 3 koła a do tego dorabiają sobie kolejne w innych szpitalach!!!!!, distają jeszcze socjal który nie powinien im się należeć(wczasy pod gruszą jak i karpiowe),karnet na siłownie lub basen o którym nawet nie chcą się chwalić!!!!!.Korzystają z wszystkich dobrodziejstw tego szpitala i jeszcze im mało!!!!.

Wyjebać te protestujące w pi..zdu!!!!!i zatrudnijcie nowe młode i chętne do pracy bo te stare tylko ciągną za sznurki i podburzają wszystkie inne , wiem jak tam jest i nikt mi banialuk nie wciśnie!!!!

2019-06-11T10:04:47 02:00, Szpitalnik:

Nawet wiem, o jakie dwie Ci chodzi. Jedna już jednak nie pracuje, bo się niedawno zwolniła. Taka młoda, miła dziewczyna.

2019-06-11T10:54:05 02:00, Gość:

Przyjdź "mądry " człowieku i popracuj a później wydawaj opinie i komentarze na temat naszej pracy za te marne grosze i mogę Cię zapewnić ze zmienisz zdanie Pielęgniarka.

2019-06-11T11:27:11 02:00, mz:

4 tysiące dla lasek to małe pieniadze ?????

2019-06-11T11:39:38 02:00, Gość:

Jeżeli na 10 pacjentów pod monitorami zostaje jedna pielęgniarka i ktoś uważa że to jest ok to życzę żeby sam trafił na taki oddział jako pacjent i co wtedy powie, oby tylko sie zatrzymał bo wtedy ma tylko 10% szans na przeżycie

2019-06-11T15:37:06 02:00, Jaro:

Karnet na siłowni i na basen jasna dupa faktycznie niewdziecznice .A wczasy pod grusza to jest standard w większości zakładów pracy nie tylko panstwowych

2019-06-11T15:48:05 02:00, Gość:

Standard to powinien być dla osób które muszą żyć za 1300-1800 a nie kilka tysi na łapsko,bez przesady.

2019-06-11T22:14:28 02:00, Gość:

Chciałabym mieć te 3 tysiące na rękę pracując w tym szpitalu. Wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia jak ta praca wygląda, z czym się wiąże i czy pracują tam młode czy starsze pielęgniarki. Uwaga zaskoczę was, jest mnóstwo osób młodych które po kilku miesiąca już fizycznie nie dają rady, pracują w ciężkich warunkach, ale nie wy dalej myślicie ze pielęgniarki zarabiają minimum 4 tysiące. Nigdy takiej pensji na moim koncie nie widziałam. Nikt nie pomyśli o tym, że w międzyczasie pielęgniarki pracując kształcą się i kończą wyższe studia czy kursy, specjalizacje. Że nie jedną z nas przy tych zarobkach nie stać nawet na wynajęcie mieszkania, a co dopiero przetrwanie miesiące.

2019-06-11T22:37:24 02:00, Gość:

Jaaaasne jak tak ci żle to co tam jeszcze robisz????zapewne za 1800 brutto nie pracujesz więc nie pier.dol jak cała reszta.

2019-06-11T22:43:36 02:00, Gość:

Pracuje bo w tym kierunku się kształciłam i k*wa jak chce mieć co włożyć do miski żeby zeżreć to skądś pieniądze brać muszę, a nie pójść do mopsu czy innego badziewa liczyć na zasilki czy 500 za prace innych uczciwych ludzi

ale czyja to wina ze wybrałas nisko płatny zawód w polsce, mozesz mieć tylko do siebie pretensje, przymusu pracy tam nie ma, zawsze mozna zmienic zawód.

zgłoś
G
Gość

Żal czytać komentarze. Zapraszam na jakiś dyżur, zobaczycie jak to wszystko wygląda...

zgłoś
a
autorwidmo

To jest dopiero przedsmak tego co będzie na jesieni, po wyborach sfałszowanych przez PiS.

Pielęgniarki i lekarze wyjadą. Wystarczy że wyjedzie 30 tys lekarzy i 30 tys pielęgniarek i staje cała służba zdrowia. Ukraińcy nie przyjadą na ich miejsce.

zgłoś
P
Pielęgniarka

Pracuję w "Wojsku", jestem pielęgniarką, której zabrano dodatek,.

Wychodząc po dyżurze czasami nie wiem jak się nazywam...

Przykro czytać niektóre komentarze. Pamiętajcie, każdy będzie kiedyś pacjentem i każdy będzie chciał żeby opiekowała się nim wypoczęta i nie zestresowana pielęgniarka

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T07:38:02 02:00, Gość:

Brawo koleżanki !! Czas najwyższy pokazać komendantowi ze nie jest to jego własny folwark !! A Ci co najeżdżają na pielegniarki to niech wiedza ze zabrał im z pensji 2700 netto 400 zł !

2019-06-11T07:42:24 02:00, Gość:

Trzeba było sie uczyć, a nie rzucać kamieniami w szkole. Ja jestem informatykiem i zarabiam 12 000 netto, pracuje ze swojej willi z klimatyzacją i wlaśnie wybieram się w podróż słubową na Bahamy :)

A jak pęknie ci żyłka i trafisz do szpitala, to zamiast pielęgniarki będziesz miał gumową lalę i swój komputer za lekarza. I tyle ci przyjdzie z tej twojej informatyki. Wystarczy, że wyłączą prąd i już jesteś tylko bezużytecznyn pajacem..

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T14:29:11 02:00, Marcin:

Chory kraj ,tak się kończy traktowanie ludzi jak niewolników ,500 plus powinno starczyć na kilka ....trole mogą sobie tutaj wpisywać komentarze ,ale tego co zrobiliście ze Szpitalami nie da się już ukryć !!!!

2019-06-11T15:31:18 02:00, Kapral:

Bałaganu po PO-PSL nie da się posprzątać od tak w parę lat.PIS to dobry gospodarz ale nie czarodziejska wróżka.Pomyślcie jakby dziś wyglądały szpitale i płace pielęgniarek gdyby Platforma Obywatelska nie pozwoliła ukraść mafiom vatowskim i paliwowym kilkuset miliardów złotych?"Podziękujcie" platformiakom za to przy najbliższych jesiennych wyborach.

"dobry gospodarz" dobre sobie, mentalność komuny Są siebie warci jedni i drudzy, tylko ci teraz jeszcze bardziej bezczelni

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T18:34:41 02:00, Gość:

Mają rację dziewczyny. W MON jest kasa n a Głódzia, na Maciara, na komisję smoleńską, ławki niepodległości itp. Tylko tam gdzie trzeba to brakuje!!!

a może Rydzyk się zrzeknie swojej "dotacji"? za którą wszyscy bulimy jak owce

zgłoś
G
Gość

Wszyscy krytykanci są beznadziejni.

Sami za taką pensje by nie pracowali i w takich warunkach.

Na pewno za swoją gówniana pracę bez zadnej odpowiedzialności chcą krocie a innych krytykują za to że domagają się swojego i sprawiedliwego podejścia bo w szpitalu wojskowym różna miarka dzieła i jest to dalekie od zdrowego rozsądku.

Ale jak nie zmieni się podejście pracodawców i rządu do pewnych grup zawodowych to ci co teraz krytykują zostaną pozbawieni z czasem opieki medycznej a ich dzieci nikt nie będzie uczył bo nikt normalny nie wybierze zawodu nauczyciela i pielęgniarki .

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T09:00:24 02:00, Gość:

Zaorać ten szpital i wybudować prywatną klinikę!!!!takich lesserek jakie pracowały na sorze to ja nigdy nie widziałem!!!!migę wymienić tylko dwie które faktycznie przykładały się do pracy!!!!!

Niech te pielęgniary nie pieprzą że mało zarabiają bo kłamią w żywe oczy!!!co roku chwalą się zagranicznymi wycieczkami zarabiają ponad 3 koła a do tego dorabiają sobie kolejne w innych szpitalach!!!!!, distają jeszcze socjal który nie powinien im się należeć(wczasy pod gruszą jak i karpiowe),karnet na siłownie lub basen o którym nawet nie chcą się chwalić!!!!!.Korzystają z wszystkich dobrodziejstw tego szpitala i jeszcze im mało!!!!.

Wyjebać te protestujące w pi..zdu!!!!!i zatrudnijcie nowe młode i chętne do pracy bo te stare tylko ciągną za sznurki i podburzają wszystkie inne , wiem jak tam jest i nikt mi banialuk nie wciśnie!!!!

2019-06-11T10:04:47 02:00, Szpitalnik:

Nawet wiem, o jakie dwie Ci chodzi. Jedna już jednak nie pracuje, bo się niedawno zwolniła. Taka młoda, miła dziewczyna.

2019-06-11T10:54:05 02:00, Gość:

Przyjdź "mądry " człowieku i popracuj a później wydawaj opinie i komentarze na temat naszej pracy za te marne grosze i mogę Cię zapewnić ze zmienisz zdanie Pielęgniarka.

2019-06-11T11:27:11 02:00, mz:

4 tysiące dla lasek to małe pieniadze ?????

2019-06-11T11:39:38 02:00, Gość:

Jeżeli na 10 pacjentów pod monitorami zostaje jedna pielęgniarka i ktoś uważa że to jest ok to życzę żeby sam trafił na taki oddział jako pacjent i co wtedy powie, oby tylko sie zatrzymał bo wtedy ma tylko 10% szans na przeżycie

2019-06-11T15:37:06 02:00, Jaro:

Karnet na siłowni i na basen jasna dupa faktycznie niewdziecznice .A wczasy pod grusza to jest standard w większości zakładów pracy nie tylko panstwowych

2019-06-11T15:48:05 02:00, Gość:

Standard to powinien być dla osób które muszą żyć za 1300-1800 a nie kilka tysi na łapsko,bez przesady.

2019-06-11T22:14:28 02:00, Gość:

Chciałabym mieć te 3 tysiące na rękę pracując w tym szpitalu. Wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia jak ta praca wygląda, z czym się wiąże i czy pracują tam młode czy starsze pielęgniarki. Uwaga zaskoczę was, jest mnóstwo osób młodych które po kilku miesiąca już fizycznie nie dają rady, pracują w ciężkich warunkach, ale nie wy dalej myślicie ze pielęgniarki zarabiają minimum 4 tysiące. Nigdy takiej pensji na moim koncie nie widziałam. Nikt nie pomyśli o tym, że w międzyczasie pielęgniarki pracując kształcą się i kończą wyższe studia czy kursy, specjalizacje. Że nie jedną z nas przy tych zarobkach nie stać nawet na wynajęcie mieszkania, a co dopiero przetrwanie miesiące.

2019-06-11T22:37:24 02:00, Gość:

Jaaaasne jak tak ci żle to co tam jeszcze robisz????zapewne za 1800 brutto nie pracujesz więc nie pier.dol jak cała reszta.

2019-06-11T22:43:36 02:00, Gość:

Pracuje bo w tym kierunku się kształciłam i k*wa jak chce mieć co włożyć do miski żeby zeżreć to skądś pieniądze brać muszę, a nie pójść do mopsu czy innego badziewa liczyć na zasilki czy 500 za prace innych uczciwych ludzi

2019-06-11T22:47:16 02:00, Gość:

A to że Ty zarabiasz 1800zl brutto to Twój wybór, trzeba było się uczyć, a nie narzekasz że najniższa krajową masz albo każesz mi pójść za te pieniądze robić po 5 latach studiów i 2 specjalizacji

Idąc twoim tokiem myślenia skoro ja mogłam się uczyć to ty mogłaś zmienić kierunek i zostać kimś innym za lepszy hajs by dzisiaj nie biadolić. Zasiłek nie pobierasz ale dodatki socjalne typu wczasy i inne bzdety już tak więc vice-versa.

zgłoś
P
Pacjentka

Miałam zabieg w tym szpitalu. Pielęgniarka na bloku była bardzo złośliwa i krzyczała na mnie,że jestem za mało wysportowana A miałam sztywne kolano po wypadku. Do dzisiaj a minęło 9 lat wspominam to jako koszmar! Co do lekarza był na prawdę ok.

zgłoś
I
Iwona

Mam doswiadczenie z pilegniarkami z innego miejsca ale dzialajace tymi samymi metodami. Szantaz o to najpodlejszegp gatunku. Kto takie padalce dopuscil w ogole do wykonywania takiego zawodu ????????

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T09:00:24 02:00, Gość:

Zaorać ten szpital i wybudować prywatną klinikę!!!!takich lesserek jakie pracowały na sorze to ja nigdy nie widziałem!!!!migę wymienić tylko dwie które faktycznie przykładały się do pracy!!!!!

Niech te pielęgniary nie pieprzą że mało zarabiają bo kłamią w żywe oczy!!!co roku chwalą się zagranicznymi wycieczkami zarabiają ponad 3 koła a do tego dorabiają sobie kolejne w innych szpitalach!!!!!, distają jeszcze socjal który nie powinien im się należeć(wczasy pod gruszą jak i karpiowe),karnet na siłownie lub basen o którym nawet nie chcą się chwalić!!!!!.Korzystają z wszystkich dobrodziejstw tego szpitala i jeszcze im mało!!!!.

Wyjebać te protestujące w pi..zdu!!!!!i zatrudnijcie nowe młode i chętne do pracy bo te stare tylko ciągną za sznurki i podburzają wszystkie inne , wiem jak tam jest i nikt mi banialuk nie wciśnie!!!!

2019-06-11T10:04:47 02:00, Szpitalnik:

Nawet wiem, o jakie dwie Ci chodzi. Jedna już jednak nie pracuje, bo się niedawno zwolniła. Taka młoda, miła dziewczyna.

2019-06-11T10:54:05 02:00, Gość:

Przyjdź "mądry " człowieku i popracuj a później wydawaj opinie i komentarze na temat naszej pracy za te marne grosze i mogę Cię zapewnić ze zmienisz zdanie Pielęgniarka.

2019-06-11T11:27:11 02:00, mz:

4 tysiące dla lasek to małe pieniadze ?????

2019-06-11T11:39:38 02:00, Gość:

Jeżeli na 10 pacjentów pod monitorami zostaje jedna pielęgniarka i ktoś uważa że to jest ok to życzę żeby sam trafił na taki oddział jako pacjent i co wtedy powie, oby tylko sie zatrzymał bo wtedy ma tylko 10% szans na przeżycie

2019-06-11T15:37:06 02:00, Jaro:

Karnet na siłowni i na basen jasna dupa faktycznie niewdziecznice .A wczasy pod grusza to jest standard w większości zakładów pracy nie tylko panstwowych

2019-06-11T15:48:05 02:00, Gość:

Standard to powinien być dla osób które muszą żyć za 1300-1800 a nie kilka tysi na łapsko,bez przesady.

2019-06-11T22:14:28 02:00, Gość:

Chciałabym mieć te 3 tysiące na rękę pracując w tym szpitalu. Wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia jak ta praca wygląda, z czym się wiąże i czy pracują tam młode czy starsze pielęgniarki. Uwaga zaskoczę was, jest mnóstwo osób młodych które po kilku miesiąca już fizycznie nie dają rady, pracują w ciężkich warunkach, ale nie wy dalej myślicie ze pielęgniarki zarabiają minimum 4 tysiące. Nigdy takiej pensji na moim koncie nie widziałam. Nikt nie pomyśli o tym, że w międzyczasie pielęgniarki pracując kształcą się i kończą wyższe studia czy kursy, specjalizacje. Że nie jedną z nas przy tych zarobkach nie stać nawet na wynajęcie mieszkania, a co dopiero przetrwanie miesiące.

2019-06-11T22:37:24 02:00, Gość:

Jaaaasne jak tak ci żle to co tam jeszcze robisz????zapewne za 1800 brutto nie pracujesz więc nie pier.dol jak cała reszta.

2019-06-11T22:43:36 02:00, Gość:

Pracuje bo w tym kierunku się kształciłam i k*wa jak chce mieć co włożyć do miski żeby zeżreć to skądś pieniądze brać muszę, a nie pójść do mopsu czy innego badziewa liczyć na zasilki czy 500 za prace innych uczciwych ludzi

A to że Ty zarabiasz 1800zl brutto to Twój wybór, trzeba było się uczyć, a nie narzekasz że najniższa krajową masz albo każesz mi pójść za te pieniądze robić po 5 latach studiów i 2 specjalizacji

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T09:00:24 02:00, Gość:

Zaorać ten szpital i wybudować prywatną klinikę!!!!takich lesserek jakie pracowały na sorze to ja nigdy nie widziałem!!!!migę wymienić tylko dwie które faktycznie przykładały się do pracy!!!!!

Niech te pielęgniary nie pieprzą że mało zarabiają bo kłamią w żywe oczy!!!co roku chwalą się zagranicznymi wycieczkami zarabiają ponad 3 koła a do tego dorabiają sobie kolejne w innych szpitalach!!!!!, distają jeszcze socjal który nie powinien im się należeć(wczasy pod gruszą jak i karpiowe),karnet na siłownie lub basen o którym nawet nie chcą się chwalić!!!!!.Korzystają z wszystkich dobrodziejstw tego szpitala i jeszcze im mało!!!!.

Wyjebać te protestujące w pi..zdu!!!!!i zatrudnijcie nowe młode i chętne do pracy bo te stare tylko ciągną za sznurki i podburzają wszystkie inne , wiem jak tam jest i nikt mi banialuk nie wciśnie!!!!

2019-06-11T10:04:47 02:00, Szpitalnik:

Nawet wiem, o jakie dwie Ci chodzi. Jedna już jednak nie pracuje, bo się niedawno zwolniła. Taka młoda, miła dziewczyna.

2019-06-11T10:54:05 02:00, Gość:

Przyjdź "mądry " człowieku i popracuj a później wydawaj opinie i komentarze na temat naszej pracy za te marne grosze i mogę Cię zapewnić ze zmienisz zdanie Pielęgniarka.

2019-06-11T11:27:11 02:00, mz:

4 tysiące dla lasek to małe pieniadze ?????

2019-06-11T11:39:38 02:00, Gość:

Jeżeli na 10 pacjentów pod monitorami zostaje jedna pielęgniarka i ktoś uważa że to jest ok to życzę żeby sam trafił na taki oddział jako pacjent i co wtedy powie, oby tylko sie zatrzymał bo wtedy ma tylko 10% szans na przeżycie

2019-06-11T15:37:06 02:00, Jaro:

Karnet na siłowni i na basen jasna dupa faktycznie niewdziecznice .A wczasy pod grusza to jest standard w większości zakładów pracy nie tylko panstwowych

2019-06-11T15:48:05 02:00, Gość:

Standard to powinien być dla osób które muszą żyć za 1300-1800 a nie kilka tysi na łapsko,bez przesady.

2019-06-11T22:14:28 02:00, Gość:

Chciałabym mieć te 3 tysiące na rękę pracując w tym szpitalu. Wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia jak ta praca wygląda, z czym się wiąże i czy pracują tam młode czy starsze pielęgniarki. Uwaga zaskoczę was, jest mnóstwo osób młodych które po kilku miesiąca już fizycznie nie dają rady, pracują w ciężkich warunkach, ale nie wy dalej myślicie ze pielęgniarki zarabiają minimum 4 tysiące. Nigdy takiej pensji na moim koncie nie widziałam. Nikt nie pomyśli o tym, że w międzyczasie pielęgniarki pracując kształcą się i kończą wyższe studia czy kursy, specjalizacje. Że nie jedną z nas przy tych zarobkach nie stać nawet na wynajęcie mieszkania, a co dopiero przetrwanie miesiące.

2019-06-11T22:37:24 02:00, Gość:

Jaaaasne jak tak ci żle to co tam jeszcze robisz????zapewne za 1800 brutto nie pracujesz więc nie pier.dol jak cała reszta.

Pracuje bo w tym kierunku się kształciłam i k*wa jak chce mieć co włożyć do miski żeby zeżreć to skądś pieniądze brać muszę, a nie pójść do mopsu czy innego badziewa liczyć na zasilki czy 500 za prace innych uczciwych ludzi

zgłoś
Dodaj ogłoszenie