19 kwietnia w Novocainie o godz. 18.45 rozpocznie się 2 edycja Nocy IT. Wydarzenie skierowane jest do osób zawodowo związanych z IT

Tym razem profesjonaliści z branży nowoczesnych technologii będą mieli okazję porozmawiać o sprawach bezpieczeństwa systemów informatycznych. Impreza odbędzie się w samym centrum Wrocławia, czyli działającej w Rynku Novocainie.

Kolejna edycja Nocy IT zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W czasach powszechnego zagrożenia cyberatakami i kradzieżą danych tematem spotkania będzie „Integracja narzędzi bezpieczeństwa IT – Sophos Synchronized Security”.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą specjaliści z firmy SOPHOS, globalnego dostawcy bezpieczeństwa jako usługi (Sophos Cloud) oraz rozwiązań zabezpieczających sieci komputerowe, serwery, urządzenia mobilne oraz użytkowników końcowych.
Pierwsza Noc IT, która odbyła się w marcu, potwierdziła atrakcyjność zaproponowanej przez organizatora formuły. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i zgromadziło prawie 60 uczestników. Miejsce spotkania oraz prelekcja, panel dyskusyjny i warsztaty sprzyjają dzieleniu się ekspercką wiedzą oraz testowaniu w praktyce zaawansowanych funkcjonalności prezentowanych rozwiązań.

Noc IT to wydarzenie skierowane do osób zawodowo związanych z IT, m.in. pracowników działów IT, administratorów sieci oraz ekspertów zajmujących się przechowywaniem danych, reprezentujących firmy, instytucje, urzędy, szpitale czy uczelnie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność rejestracji http:// nocit.pl/start.