Kobieta podpaliła się na pętli tramwajowej we Wrocławiu. Ciężko ranna trafiła do szpitala

JJZaktualizowano 
Kobieta na oczach ludzi podpaliła się na pętli tramwajowej Poświętne przy Marino we Wrocławiu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 18. Interweniowali strażacy. Ogień został już ugaszony, ale kobieta jest w ciężkim stanie. Pogotowie ratunkowe zabrało już ją do szpitala. Początkowo wysłano na miejsce helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale z powodu ulewnego deszczu helikopter musiał wrócić do bazy. Do zdarzenia doszło na terenie zielonym przy pętli, kilka metrów za przystankiem tramwajowym.

Na miejscu pracują jeszcze strażacy oraz policja. Ta ostatnia ustala, jak doszło do zdarzenia. - Na razie wiemy, że kobieta stojąc przy przystanku zaczęła krzyczeć, po czym oblała się łatwopalną cieczą i podpaliła - relacjonuje dla portalu GazetaWroclawska.pl Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji. - Na ratunek rzucili się stojący obok ludzie. Straż pożarna dogasiła później trawnik, na którym stała kobieta - dodaje policjant.

Wielkie wyprzedaże we wrocławskim Tesco. Co dalej ze sklepem...

polecane: Flesz: Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 92

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

z
zdrowia

na prawde współczujeduzo zdrowia zycze

k
kuchcik
2019-08-06T12:45:58 02:00, obatel:

Gdy widzę jak pisowski prezydent gwałci Konstytucję to sam mam ochotę się spalić

A jak banda antypolska ryżego gwałciła Konstytucję to nie miałeś ochoty? Zresztą podpal się, będziesz następnym męczennikiem KODziarskim.

G
Gość

Selekcja naturalna...

.
2019-08-06T08:08:06 02:00, Gość:

Większości komentarzy nie da się czytać. Gazeta wrocławska sięga dna skoro pozwala publikacje takich śmieci.

2019-08-06T11:42:41 02:00, Gość:

kiedy do ciebie dotrze że to niemiecka gazeta i w ramach wojny propagandowej z innymi antypolskimi mediami próbuje skłócić i upodlić Polaków?

Jak zatem możesz żądać aby blokowali to za co dostają pieniądze?

Myślisz, że niemieckie tajne służby dały pieniądze na podtrzymanie tej gejzety abyś miał tu co poczytać?

Pokaż mi jeden ciekawy artykuł z zeszłego tygodnia

Jak ta gazeta jest dobra tzn że w mieście się nic ciekawego nie dzieje.JJ wrócił z urlopu to będą wypadki.

Kruk trochę rozsądniej zaczął pisać ale to za mało

Pierdolisz przygłupie

.
2019-08-06T13:07:43 02:00, Ja z Wrocławia:

Nie rozumiem jednego czy ona się spaliła ? A jak chciała się podpalić to czemu ją gasili ....chamstwo , nie ma wolności !!!

Spierdalaj przygłupie

M
M
2019-08-06T11:30:16 02:00, Mariusz:

Monika niby zajęta ale nagie fotki wysyłałaś mi :) 9 miesięcy nie poszło na marne

2019-08-06T11:39:51 02:00, M:

Zajęta ale w tobie hahaha:)))))poczekaj kucybonie:))))))ja tak łatwo nie odpuszczam hahaha:))))

Zobaczymy jaki będzie ślązaczek jak mi nie podleci to się ulotnię szybko jak kamfora hahaha:)))) ładnie mu podziękuję i spier.dolę hahaha:)))))

2019-08-06T13:03:06 02:00, Mariusz:

Twój wyimaginowany narzeczony spierdoli jak mu wyślę Twoje fotki haha a wtedy Cię wydymam już nie przez kamerkę :) mraaaauuuu

Pisałam serio ten chłopak to syn mojej mamy koleżanki, będzie wracał z Niemiec do Polski na kilka dni wymieniliśmy się zdjęciami ale nie wiem jaki jest. Początkiem urlopu chcę pojechać do niego na śląsk. Nie masz moich fotek bo nigdy nic ci nie wysyłałam ja nawet nie robię sobie fotek nago bo niby po co jeśli ktoś ci wysłał i podpisał się że to ja to powiem ci wprost że zostałeś zrobiony w ch.uja:))))). Nie mam nawet twojego telefonu.

J
Ja z Wrocławia

Ale , czy Ona się spaliła ? Bo nie napisali . Ech ci dziennikarz nie napiszą najważniejszego !

V
Vader
2019-08-06T11:45:56 02:00, malinka:

Hej, Nazywam się Karolina mam 21 lat i jestem studentką :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś dojrzałym facetem w wieku minimum 21 lat. Jak masz ochotę mnie lepiej poznać to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

Jeppp sie QWOOO!!

G
Gość
2019-08-06T08:08:06 02:00, Gość:

Większości komentarzy nie da się czytać. Gazeta wrocławska sięga dna skoro pozwala publikacje takich śmieci.

2019-08-06T11:42:41 02:00, Gość:

kiedy do ciebie dotrze że to niemiecka gazeta i w ramach wojny propagandowej z innymi antypolskimi mediami próbuje skłócić i upodlić Polaków?

Jak zatem możesz żądać aby blokowali to za co dostają pieniądze?

Myślisz, że niemieckie tajne służby dały pieniądze na podtrzymanie tej gejzety abyś miał tu co poczytać?

Pokaż mi jeden ciekawy artykuł z zeszłego tygodnia

Jak ta gazeta jest dobra tzn że w mieście się nic ciekawego nie dzieje.JJ wrócił z urlopu to będą wypadki.

Kruk trochę rozsądniej zaczął pisać ale to za mało

illuminati normalnie

N
Niggers

Nagroda za wspaniały cosplay człowieka pochodni z fantastycznej czwórki wędruje do naszej wroclawianki❤️

G
Gość
2019-08-06T08:08:06 02:00, Gość: