Kobieca Twarz Dolnego Śląska - 40 kobiet, przedstawicielki 4 pokoleń spotkały się na zaproszenie Gazety Wrocławskiej!

nnb
15.04.2019 wroclawplebiscyt kobieca twarz dolnego slaskagazeta wroclawskapawel relikowski / polska press
15.04.2019 wroclawplebiscyt kobieca twarz dolnego slaskagazeta wroclawskapawel relikowski / polska press Pawel Relikowski / Polska Press
15 kwietnia we wrocławskim Teatrze Lalek miało miejsce wydarzenie niezwykłe - 40 kobiet z całego Dolnego Śląska spotkało się w jednym miejscu. I choć pozornie niewiele miały ze sobą wspólnego, wszystkie one zostały laureatkami plebiscytu Kobieca twarz Dolnego Śląska!

Tego dnia hol teatru wypełnił się śmiechem - na rozpoczęcie castingu Gazety Wrocławskiej, w którym zostały wybrane twarze kampanii reklamowej promującej serwis ONA - Strona Kobiet czekało czterdzieści pięknych kobiet, laureatek Plebiscytu Kobieca twarz Dolnego Śląska.

Przyjechały do nas z całego Dolnego Śląska by w trakcie rozmowy z konkursowym jury przekonać je, że to właśnie one są kobietami przebojowymi, odważnymi, pewnymi siebie i zaśługującymi na główną nagrodę - casting oraz honorarium w wysokości 1000 złotych!

Nasze Panie powitał Arkadiusz Franas, redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej. - Uważam, że to jeden z najładniejszych naszych plebiscytów - rozpoczął, wywołując śmiech wśród zebranych. Nie można zaprzeczyć, że każda z laureatek miała coś w sobie, coś co przykuwało uwagę na dłużej. W trakcie rozmów okazało się, że mają do zaoferowania o wiele więcej niż tylko "ładna buzia". - Ten plebiscyt pokazał, że dolnośląskie kobiety są silne i wiedzą czego chcą. Mają wizję, pomysły na siebie i na to jak sprawić by świat był choć trochę lepszy - podsumowuje Anna Bijak, dyrektor marketingu Gazety Wrocławskiej i Przewodnicząca Jury.

W trakcie castingu jury usłyszało 40 intrygujących historii z życia uczestniczek konkursu. - Były to przeróżne historie - pełne pasji, emocji, humoru ale także bardziej poruszające: o walce z chorobą, zmaganiami z życiem - wspomina Anna Bijak. Wszystkie uczestniczki łączy to, że niezależnie od tego, co je spotkało, dziś są wspaniałymi babciami, matkami, kobietami dojrzałymi i młodymi, które świat mają w zasięgu ręki.

O dobre samopoczucie naszych uczestniczek zadbała nie tylko Redakcja i obsługa obiektu, ale także zaproszona Stylistka, Paulina Łotecka. W trakcie warsztatów z analizy kolorystycznej pokazała naszym laureatkom jak określić swój typ kolorystyczny (jeden z 12) i odkryć kolory, które najpiękniej podkreślają urodę. Właściwie dobrane kolory ubrań, dodatków, włosów i makijażu nie tylko wpływają na wygląd, ale również samopoczucie - w trakcie zajęć padło zatem sporo pytań o to jak wyglądać lepiej, jak dobrze się zaprezentować.

Głosami mieszkańców naszego regionu zostały wybrane Kobiece Twarze Dolnego Śląska 2019 każdego z czterech pokoleń - córek, matek, kobiet dojrzałych oraz seniorek. Beata Starzyk, Monika Meysztowicz-Pawlik, Iwona Duda i Janina Śliska za pierwsze w swoich kategoriach otrzymały: dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Malinowy Dwór Medical SPA, voucher o wartości 1500 zł do na zabiegi medycyny estetycznej w CAMEA - Instytut Medycyny Estetycznej, profesjonalną sesję fotograficzną, elegancki zegarek firmy Festina oraz bon prezentowy na zakupy do Magnolia Park. Z każdej kategorii aż 10 Pań zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi - zestawami kosmetyków, zaproszeniami na wydarzenia kulturalne oraz książkami.

Pozostało jeszcze podjąć "męską" decyzję i wybrać cztery laureatki do kampanii serwisu Ona - Strona Kobiet. Decyzją Jury, po wielu wypitych kawach, sprzeczkach i różnicy zdań z każdej kategorii udało się wybrać zwyciężczynie. Zostały nimi:
Halinka Serafin - kategoria Seniorki
Katarzyna Potuszyńska - kategoria Kobiety dojrzałe
Anna Buscicchio - kategoria Matki
Beata Starzyk - kategoria Córki

Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy! Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji konkursu!

Wideo