Kierowca porsche spod Wrocławia próbował przejechać kobietę

eZaktualizowano 
Michał N. został aresztowany na trzy miesiące Michał Wiśniewski
To 35-letni Michał N., mieszkaniec powiatu oławskiego, był kierowcą porsche, który przed kilkoma dniami na przejściu dla pieszych w Lesznie uderzył w twarz przechodzącą przez przejście kobietę, a potem próbował ją przejechać. Wczoraj policja zatrzymała go pod Wadowicami. Dziś został aresztowany. Przy okazji okazało się, że ma na sumieniu także inne przestępstwo.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w Lesznie. Na przejściu dla pieszych w centrum miasta kierowca porsche uderzył w twarz kobietę, a potem próbował ją przejechać. Świadkowie zapamiętali numery rejestracyjne samochodu - zaczynały się od liter DWR. Błyskawicznie zatrzymano właściciela auta. Okazało się jednak, że to nie on był kierowcą. Samochód miał prowadzić Michał N. - mieszkaniec powiatu oławskiego.
Policja znalazła go pod Wadowicami. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia czynności ciała poniżej 7 dni, zmuszenia do określonego zachowania oraz znieważania. - Podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności – informuje Daria Żmuda z leszczyńskiej policji.

Tak wyglądało zajście:

Sąd aresztował dziś Michała N. na trzy miesiące.

Michała N. przywieziono do sądu z policyjnej celi. Był spokojny. W sądzie czekała na niego dwóch znajomych. Przywieźli ze sobą rzeczy osobiste na wypadek aresztu. Mężczyźni zapewniali, że Michał N. został w Lesznie sprowokowany przez pieszą.

- Weszła mu przed samochód, gdy on przystanął, by puścić rowerzystę. Tego nie widać na filmie. Przerysowała maskę jego samochodu, a gdy zwrócił jej uwagę i wysiadł, opluła go. Prosto w twarz. Nie pochwalam jego zachowania, ale ta pani też przekroczyła granice - mówił jeden z mężczyzn.

Michał N. w sądzie był jednak rozliczany nie za atak na kobietę w Lesznie, ale za przestępstwo, którego miał się dopuścić w 2018 roku. - Ma związek z inną sprawą i właśnie tej sprawy dotyczy wniosek o areszt - mówiła przed wejściem na salę rozpraw prokurator Małgorzata Handke Maciuk. Nie chciała jednak zdradzać szczegółów.

- W prokuraturze w Środzie Wielkopolskiej prowadzone jest śledztwo w sprawie usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Michałowi N. postawiono w tej sprawie zarzut, ale nie udało się go wcześniej zatrzymać. Nie stawiał się na wezwania prokuratorów i wszczęto poszukiwania. Sprawy połączono i mężczyzna ma już cztery zarzuty. Trzy z Leszna i jeden z Środy Wielkopolskiej - wyjaśnia Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.


Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 182

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pawel

Przecież widać ze to głąb -na mózgu dziare ma na pewno od urodzenia w koszulce z Turcji w pożyczonym aucie z torebeczka jak cio ta i czapeczka co przykrywa mała śmieszna glowke

G
Gość
2019-08-04T10:56:32 02:00, Gość:

Kilkakrotnie nie wychamowalem I zatrzymałem się na pasach.Ale nikt nie wrzeszczal i nie machal rękoma. Ale też nikt mnie nie opluł.Gdyby do tego doszło, to nie Wiem jaka by była moja reakcja.Moze też bym wysiadł I strzelił w ryja!!!

Nikt nikogo nie opluł. Tak twierdzi kolega, który przyniósł mu szczoteczkę.

G
Gość

I bardzo dobrze. Patol pójdzie do pierdla, a mógł sobie dalej miło pomykać w porsze. I co opłacało się?

a
asdf

https://www.youtube.com/watch?v=HEn6gT06IpM

może ktoś z rodziny...

G
Gość

Kilkakrotnie nie wychamowalem I zatrzymałem się na pasach.Ale nikt nie wrzeszczal i nie machal rękoma. Ale też nikt mnie nie opluł.Gdyby do tego doszło, to nie Wiem jaka by była moja reakcja.Moze też bym wysiadł I strzelił w ryja!!!

G
Gość
2019-07-31T16:19:38 02:00, Mariola:

Ale niemiluch tfu, zastanawiam się jak można z takim ogrem iść do łóżka?

2019-07-31T16:53:15 02:00, Blachara:

Dla kasy....

A jak by inaczej. Blachary obgryzają pazury ze ogra przymknęli. Ciekawe czy będą odwiedzać w pace??

J
Janko muzykant
2019-07-31T16:23:47 02:00, Monika:

Kur.wa mać charknęła????? fuuuuu!!!!!!co za motłoch je.bany!!!niektóre baby jak widać są zacofane w rozwoju. Upośledzone umysłowo jeboty.

2019-07-31T16:46:38 02:00, Gość:

Co się pajacu za falbaną Moniki chowasz he?

2019-07-31T17:44:42 02:00, Monik:

To ja Monika dupku żołędny hihihi:)))Mariuszku zawsze może się chować za moją spódnicą :******:)))):)))))):)))))

A ty co obrończyni!!!??. Żona czy jedna z wielu kochanek? Hihihi. Gościu ma przesrane. Położył się na każdej płaszczyźnie.

G
Gość
2019-07-31T22:31:34 02:00, rocky:

będzie maskotką za kratkami ha ha ha .. te jego dziary będą miały powodzenia ha ha ha

Haha chyba śnisz. Przestań walić konia tylko myśli. Jak kogoś pluję na koksa to powinien się liczyć z tym, że dostanie w cymbał. Myślała , że ją pogłaszcze po czółku?

G
Gość
2019-07-31T18:49:24 02:00, Michal:

Przecież widać na filmie że pluje mu w twarz. To naruszenie nietykalności...

2019-07-31T20:18:30 02:00, Gość:

Ale najpierw 1) kierowca popełnia wykroczenie bo wymusza pierwszeństwo na pieszej na pasach tak, że ta była zmuszoną obchodzić auto naokoło.Czyli popełnił wykroczenie i zachował się po chamsku zatem nie ma możliwości mówić ze to kobieta prowokował. Wręcz odwrotnie miała prawo do pouczenia keirowcy.

2) Następnie gdy przechodziła przed autem kierowca dwa razy ruszył choć maska auta była pół metra od jej kolan, Następnie tylko co przeszłą wyskoczyły ze złością z auta i nie wiemy co jej powiedział. Gdy ona stała, on praktycznie podbiegł do niej co mogło sugerować że ma złe zamiary

3) bez zwłoki na końcu podejścia do kobiety wyprowadził cios zatem zapewne ten zamiar miał już gdy wysiadał.

Ona splunęła w jego kierunku w tym samym momencie co ją uderzał zatem można to uznać za jej działanie w obronie.Ważne że nie podchodziła do niego i nie szarpała za drzwi.Już na tym etapie widać szaleństwo gościa prawdopodobnie był na prochach

4) gdy kobieta próbowała dokonać zatrzymania obywatelskiego ten próbował ją zabić

Mamy tu przykład typowego zachowania polskiego kierowcy który myśli że bezkarność uprawnia go do czynienia z zebry miejsca postoju.Sam się wkurza jeśli ktoś zablokuje mu autem rpzejazd tek ze musi zawalidrogę objeżdżać.

Gdyby policja chętniej karała za to wykroczenie wjechania na skrzyżowanie bez możliwości zjazdu to inne chamskie zachowania też byłyby w odwrocie.A artykułu wynika ze bandyci jeżdżą porsche a policja nie monitoruję ilu poszukiwanych bandytów wydaje kasę z przestępstw.

Czy można się bardziej afiszować niż pokazując się w porsche?

Ten przykład to policzek w naszą policję bo uzmysławia że żyjemy w systemie gdzie bandyci się ukrywają jedząc porsche a policja udaje ze pracuje i strajkuje zadając podwyżek.Kto nas bardziej okrada bandyci czy policja?

Policja pożera 8 mld złotych czyli nasza dolnośląska jakieś ponad 200 mln, a zatem wrocławska ponad 100 mln.

Wszystkim taki układ pasuje.Średnia płaca w policji jest wyższa niż wśród tych co pracują w sektorze produkcji i otrzymują policję.

Zaś osoby z kierownictwa zarabiają kilka razy więcej.

Ten układ przypomina carską Rosję gdzie też opłacało się nosić mundur aby żyć na koszt społeczeństwa.

Policja się wysiliła szukając gościa po numerze rejestracyjnym.Opowiadają jaki to z niego bandzior a nas interesuję czy za to przestępstwo na drodze dostanie zawiasy czy zostanie ukarany naprawdę.

Skoro bandzior żył jak żył to pewnie miał układ z policją.Gdyby się naprawdę ukrywał to by nie prosił kobiety aby sfotografowała jego tablicę.

Ile osób załapało w jakim skorumpowanym systemie żyjemy a ile bełkocze, że to teorie spiskowe.

Coraz więcej biurw oraz ćpunów w autach

2019-07-31T22:02:12 02:00, Gość:

oboje zachowali sie niekulturalnie po pirwsze on juz stał na pasach zdarza sie ona jeszcze na nie wtedy nie weszła wlazła przed maske , potem pewnie poleciała wiazanka a potem napluła mu w twarz dostała z liscia i poszoło dalej oboje winni

2019-08-01T07:52:47 02:00, M.:

Wszyscy widzą plucie w twarz i uderzenie w twarz ale nikt nie widzi tego co było najważniejsze w tym zdarzeniu czyli próby przejechania tej kobiety na pasach, celowego i zamierzonego.

2019-08-01T18:44:44 02:00, Gość:

Amebo, gość jakby chciał rozjechać to by to coś rozjechał. nie prowokuj. Ja widzę że następnym krokiem babsztyl w tym napadzie agresji było sięgnięcie po broń. Zaszła mu drogę, grzebała w torbie, chciała strzelać. W obawie o własne życie mógł ją rozjechać i by się wybronił. A tak ja oszczedził i ma kłopoty za swoją dobroć.

Ty chyba żartujesz :D

S
Stop Agresji .

Wy byście ręce łamali na parkingu w Lidlu mireczki, jak by wam ktoś porysował waszą octafie,a co dopiero jak by ktoś was opluł.loo matko i córko...Zdajecie sobie sprawę co tam się na pasach od janiepawlilo ? Czy nie umiesz zrozumieć ile kosztuje lakier do Porsche ? Agresja rodzi agresję.W tym przypadku to coś Ala kobieta spowodowała kolizję swojego policzka.Nie pozdrawiam.Ament

G
Gość

Gdyby ta baba nie opluła go nic by nie było;)

A
Andrzej

Zauważyliście coraz wieksza ilość takich nowobogackich w szybkich autach ktorzy gardzą resztą społeczeństwa ? Są tacy narwani i zawsze próbują staranowac innych na lewym pasie na drodze szybkiego ruchu

z
zxc
2019-08-01T01:39:34 02:00, Gość:

Prawda jest taka, że 90% obecnych tu DEBILI NA ROWERACH nie stać na takie auto i CHUJ ICH STRZELA że koleś się wozi. A do tego KOLEŚ MIAŁ RACJĘ. WPIERDOL GŁUPIEJ BABIE. I tak ją potraktował ZBYT GRZECZNIE. Powinna zaliczyć dzwon głupim pyskiem o beton.

Wiesz co? Mam w dupie TAKIE AUTA. Nie ślinie się na widok tzw. super bryk.

A rowerze jeżdżę tez sporadycznie co pozwala mi ogarnąć rzeczywistość dość obiektywnie.

Sytuacja się zmienia. Do tej pory chamstwo lgnęło do BMW, Mecedesa i Audi. Wprowdzie nadal tak jest lecz obecnie również Porshe zaczęło być magnesem na wszelkie gowno.

Nie zazdroszczę im samochodów lecz irytuje mnie ich burackie zachowanie.

Wyprzedzanie na pasach, parkowanie gdzie popadnie czy siedzenie na zderzaku.

Tak jakby status posiadania pozwalał na więcej. Bzdura

G
Gość
2019-08-01T01:39:34 02:00, Gość:

Prawda jest taka, że 90% obecnych tu DEBILI NA ROWERACH nie stać na takie auto i CHUJ ICH STRZELA że koleś się wozi. A do tego KOLEŚ MIAŁ RACJĘ. WPIERDOL GŁUPIEJ BABIE. I tak ją potraktował ZBYT GRZECZNIE. Powinna zaliczyć dzwon głupim pyskiem o beton.

masz zjebany łeb

z
zxc

Wyjaśni mi ktoś dlaczego Oława i okolice przyciąga takie męty?

Co takiego jest w tym regionie ze przyciąga gowno?

Dodaj ogłoszenie