Wróć do listy parafii
KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - Śródmieście
Parafia Bożego Ciała
ul. Bożego Ciała 1
Informacje wkrótce
Parafia Chrystusa Króla
ul. Młodych Techników 17
2 stycznia, środa
Zachodnia nr 7; 9; 11; 13; 15; 17.
Rybacka nr 2; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22. (dwóch kapłanów)
Głogowska nr 1; 1a; 3; 3a; 5; 7.
Kruszwicka nr 6
Poznańska nr 1
3 stycznia, czwartek
Zachodnia nr 19; 21; 23; 25; 27.
Rybacka nr 4; 24; 26; 28; 13. (dwóch kapłanów)
Głogowska nr 13; 15; 17; 19; 21; 23.
Kruszwicka nr 8
Poznańska nr 3; 5; 7; 9; 11; 13.
4 stycznia, piątek
Zachodnia nr 29; 31
Rybacka nr 6
Litomska nr 3; 5; 7; 9; 11; 17; 19.
Głogowska nr 25; 27; 29; 31; 33; 35.
Kruszwicka nr 10
Poznańska nr 19; 21
5 stycznia, sobota
Rybacka nr 8
Litomska nr 20; 22; 23; 24.
Głogowska nr 37; 39; 41; 43; 45; 47
Poznańska nr 23; 25.
6 stycznia, niedziela
Zachodnia nr 33; 35; 37; 39; 41.
Litomska 25; 27; 29.
Głogowska nr 11.
Ministranci poinformują o planowanej wizycie kapłana osobiście lub poprzez kartkę w skrzynce pocztowej na dwa dni przed kolędą.
Parafia św. Elżbiety
ul. Grabiszyńska 103
2 stycznia, środa
Grabiszyńska 9 – 75A
3 stycznia, czwartek
Grabiszyńska 83 – 131, 2 – 18
4 stycznia, piątek
Grabiszyńska 36 – 90
5 stycznia, sobota
Grabiszyńska 92 – 140
7 stycznia, poniedziałek
Grabiszyńska 142 – 170; Kolejowa 57 – 61; Prosta 2 – 14
8 stycznia, wtorek
Tęczowa 31 – 105, 24 – 40, 82A – 82E
9 stycznia, środa
Tęczowa 42 – 82; Szpitalna 3 – 5; 2 – 6; Zdrowa 7 – 29
10 stycznia, czwartek
Zdrowa 2 – 24; Wysoka 3 – 13, Wysoka 4; Pochyła 1 – 23, 8 – 12
11 stycznia, piątek
Pochyła 14 – 16; Mosiężna 1 – 35
12 stycznia, sobota
Mosiężna 4 – 20; Brązowa 1 – 5, 4 – 8; Manganowa 4 – 9; Spiżowa 1
14 stycznia, poniedziałek
Spiżowa 3 – 21A, 2 – 4
15 stycznia, wtorek
Spiżowa 6/8 – 34; pl. Srebrny 1 – 4; Cynowa 1
16 stycznia, środa
Cynowa 3 – 5, 2 – 8; Niklowa 1 – 7, 2 – 8; Oporowska 3 – 13, 2 – 4
17 stycznia, czwartek
Oporowska 6 – 16; Stalowa 11 – 69
18 stycznia, piątek
Stalowa 71 – 93, 52 – 92A
19 stycznia, sobota
Altanowa 1 – 11, 2 – 10; Grochowa 25 – 31, 24 – 34; Kłośna 1 – 3
21 stycznia, poniedziałek
Kłośna 5 – 15, 4 – 8/10; Ołowiana 3 – 13, 2/4 – 10
22 stycznia, wtorek
pl. Pereca 2, 3, 4, ul. Pereca 5 – 31
23 stycznia, środa
Pereca 12 – 58
24 stycznia, czwartek
Jemiołowa 15 – 35, 14 – 34; Żelazna 37 – 55
25 stycznia, piątek
Żelazna 38 – 70
26 stycznia, sobota
Żelazna 72 – 78; Szczęśliwa 1 – 19
28 stycznia, poniedziałek
Szczęśliwa 21 – 25, 4 – 20
29 stycznia, wtorek
Szczęśliwa 34 – 36; Lwowska 3 – 21
30 stycznia, środa
Lwowska 23 – 43, 4 – 36
31 stycznia, czwartek
Lwowska 38 – 42; Zaporoska 25 – 33; Lubuska 111 – 115; 54 – 64
1 lutego, piątek
Lubuska 66 – 84
Parafia św. Ignacego Loyoli
ul. Stysia 16
3 stycznia, czwartek
ul. Stysia 20, 22/1-12, 22/13-66, 24, 26, 28, 32, 31, 33, 35, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 38, 40, 42, 44, 46, 48
4 stycznia, piątek
ul. Stysia 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 61, 65, 67, 69
ul. Grabskiego 1, 2, 3, 5, 4, 6, 8, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
5 stycznia, sobota
ul. Zielińskiego 59, 59A, 59B, 59C, 53A, 55/1-18, 55/19-66, 58, 60, 62, 64
6 stycznia, niedziela
ul. Zielińskiego 66, 68, 70, 72, 42, 44, 46, 48
7 stycznia, poniedziałek
ul. Zielińskiego 50, 52, 54, 34, 36, 40, 39, 41, 43
8 stycznia, wtorek
ul. Zielińskiego 45, 47, 49, 51, 53, 22, 24, 26, 28, 30, 30A, 32
9 stycznia, środa
ul. Gwiaździsta 6, 8, 10, 12
Parafia św. Karola Boromeusza
ul. Krucza 58
2 stycznia, środa
ul. Hallera, nr nieparzyste
3 stycznia, czwartek
ul. Hallera nr parzyste, ul. Wolbromska, ul. Modlińska, ul. Jastrzębia
4 stycznia, piątek
ul. Zaporoska, nr parzyste (40 – 70)
5 stycznia, sobota
ul. Zaporoska, nr nieparzyste (35 – 87) i nr parzyste (24 – 38)
7 stycznia, poniedziałek
ul. Tarnobrzeska, ul. Kwaśna, ul. Kolbuszowska, ul. Połaniecka
8 stycznia, wtorek
ul. Skwierzyńska, ul. Szczęśliwa
9 stycznia, środa
ul. Krucza, nr nieparzyste (1-31), nr parzyste (2-12)
10 stycznia, czwartek
ul. Krucza, nr nieparzyste (39-91)
11 stycznia, piątek
ul. Krucza, nr parzyste (68-142)
12 stycznia, sobota
ul. Jantarowa, ul. Oficerska, ul. Sztabowa
14 stycznia, poniedziałek
ul. Wróbla
15 stycznia, wtorek
ul. Pretficza
16 stycznia, środa
ul. Powstańców Śl., pl. Powstańców Śl.
17 stycznia, czwartek
ul. Oksywska, ul. Sokola, ul. Przelot, ul. Saperów, ul. Żurawia
18 stycznia, piątek
ul. Gajowicka, nr parzyste (64– 88)
19 stycznia, sobota
ul. Gajowicka, nr parzyste (90-200)
21 stycznia, poniedziałek
ul. Gajowicka, nr nieparzyste (109-197)
22 stycznia, wtorek
ul. Mielecka
23 stycznia, środa
ul. Grochowa, ul. Jemiołowa, ul. Żelazna
24 stycznia, czwartek
ul. Łączności, ul. Energetyczna, ul. Słowicza
25 stycznia, piątek
pl. Hirszfelda, ul. Zielińskiego, ul. Wielka, ul. Gwiaździsta
26 stycznia, sobota
Kolęda uzupełniająca
Parafia św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława
pl. Wolności 3
Informacje wkrótce
Parafia św. Klemensa Dworzaka
Aleja Pracy 26
2 stycznia, środa
Makowa, Słonecznikowa, Chabrowa, Księgowa, Pierwiosnkowa, Narcyzowa, Pionierska, Ogrodowa – wszystkie ulice całe.
3 stycznia, czwartek
Męcińskiego, Podróżnicza, Żeglarska
4 stycznia, piątek
Domeyki, Rogozińskiego, Beyzyma – wszystkie całe, Hallera – nieparzyste od 97 do 139
5 stycznia, sobota
Hallera – wszystkie pozostałe numery nieparzyste od 141 do 159 i parzyste od 104 do 176 oraz Inżynierska 56.
6 stycznia, niedziela – Trzech Króli
Ogrody Grabiszyńskie (czyli Hallera 180-192) i Inżynierska parzyste od 58 do 68.
7 stycznia, poniedziałek
Inżynierska 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 oraz Inżynierska parzyste 2 – 20.
8 stycznia, wtorek
Inżynierska – pozostałe numery z wyjątkiem Corte Verona (czyli Inżynierska parzyste 22 – 52A oraz nieparzyste 3 -15 i 53 – 79).
9 stycznia, środa
Aleja Pracy – cała, z wyjątkiem Aleja Pracy 27C.
10 stycznia, czwartek
Aleja Pracy 27C oraz Tokarska, Monterska, Ślusarska, Stolarska, Pilnikarska, Heblarska – wszystkie całe oraz Racławicka 67, 69.
11 stycznia, piątek
Lakiernicza, Tapicerska, Blacharska – wszystkie całe oraz Rymarska nieparzyste 1, 3, 5, 7, 9, 11 i 41, 41 A, Racławicka nieparzyste od 71 do 97.
12 stycznia, sobota
Rymarska nieparzyste od 13 do 47 i Rymarska parzyste od 2 do 44 oraz KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA.
13 stycznia, niedziela
Kolęda na zaproszenie.
W tym roku po raz pierwszy organizowana jest kolęda, dotyczy w szczególności nowo wybudowanych mieszkań. Zamiast zapowiedzi w klatkach schodowych wywieszone będą plakaty z zaproszeniem. Rodziny, które napiszą na podany na plakacie adres mailowy, będą miały kolędę (adres mailowy: [email protected]). Kolęda na zaproszenie dotyczy mieszkań przy ulicach: Grabiszyńska 309, Corte Verona – całe, Login City czyli Grabiszyńska 186-198, Ogrody Hallera – całe, Osiedle Impressio II czyli Rymarska 50, 50A, 50B, 50C i Racławicka 105, 107, Villa Allouette czyli Rymarska 52, 54 i Rusznikarska 2 oraz Avanti czyli Giserska 2, 4, 6, 8.
Parafia św. Maurycego
ul. Traugutta 34
2 stycznia, środa
Ul. Komuny Paryskiej 73a, 81, 83, 85, 94, 94of
Ul. Komuny Paryskiej 70, 70of, 72, 74, 74a, 76, 78, 82, 84, 84of, 96
Ul. Traugutta 94of, 96, 96of, 98, 100, 102, 104, 106
3 stycznia, czwartek
Ul. Komuny Paryskiej 43, 45, 47, 49-51, 53, 55, 57, 57a, 59
Ul. Komuny Paryskiej 46, 56, 58-60, 62
Ul. Komuny Paryskiej 61, 63, 63a, 65, 67,69, 71, 73
4 stycznia, piątek
Ul. Komuny Paryskiej 8, 10, 12, 14, 14a, 16, 18, 32, 34
Ul. Komuny Paryskiej 42, 44
Ul. Komuny Paryskiej 20-22, 24-26, 30
5 stycznia, sobota
Ul. Komuny Paryskiej 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
Ul. Komuny Paryskiej 15a, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Ul. Komuny Paryskiej 35, 37, 39-41
7 stycznia, poniedziałek
Ul. Dworcowa 11b, 13, 15, 17, 19
Ul. Dworcowa 3, 3a, 5, 5a, 5b, 5c, 7, 9, 11, 11a
Ul. Dworcowa 21, 23, 25, 27, 29
8 stycznia, wtorek
Ul. Dworcowa 14, 16a, 16b, 22, 24
Ul. Dworcowa 26, 28, 30, 32
Ul. Dworcowa 1, 1a, 1b, 2, 4, 6, 8, 10, 12
9 stycznia, środa
Pl. Zgody 3,5,7,9,11,13,15
Ul. Zgodna 2,4,6,15,17,18,19,21
Ul. Brzeska 1,3,4,5,6,7,9,11,13,15
10 stycznia, czwartek
Ul. Świstackiego 1,3,5,7,9
Ul. Świstackiego 2,4,6,8,10,11
Ul. Świstackiego 13,15,16,17,18,20,24
11 stycznia, piątek
Ul. Prądzyńskiego 4,6,8,10,12,14-16
Ul. Prądzyńskiego 18,20,20of,22,24,24a,26,30
Ul. Prądzyńskiego 30a,32,34,36,40,42,44,46,48,50,52
12 stycznia, sobota
Ul. Prądzyńskiego 1a,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25
Ul. Prądzyńskiego 29,31,33,35,37,39
Ul. Prądzyńskiego 41,43,47,49,51,53,55,57,59,61,63
Wizyta Duszpasterska rozpoczyna się o godz. 16.00, a dzień wcześniej od godz. 16.00 jest zapowiadana przez ministrantów.
Adresy dodatkowych odwiedzin duszpasterskich dla nieobecnych w terminie parafian, można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii w godzinach urzędowania.
Informacja dla mieszkańców ulicy Walońskiej
W związku z bardzo dużą ilością mieszkań wynajmowanych na krótki czas lub należących do sieci hotelowych księżą zwracają się z prośbą do stałych mieszkańców z ul. Walońskiej o zgłaszanie osobiście, telefoniczne lub mailowo chęci przyjęcia wizyty duszpasterskiej. Kolęda planowana jest tam na 1 lutego 2019 roku (będzie to ostatni dzień kolędy).
Zgłoszenia przyjmowane są:
- w zakrystii po Mszach Św
- kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania
- pod numerem telefonu 71-789-93-96
- przez pocztę mailową: [email protected]
Parafia św. Mikołaja
ul. Św. Antoniego 30
2 stycznia, środa
Bolesławiecka 14/16, 18/20
Strzegomska 5, 7
3 stycznia, czwartek
Bolesławiecka 1a, 1 do 13, 22/24
4 stycznia, piątek
Bolesławiecka 15, 15a
Legnicka 46
Stacyjna
Strzegomska 3b/3c
Złotoryjska
5 stycznia, sobota
Dobra
Legnicka 22
7 stycznia, poniedziałek
Braniborska
8 stycznia, wtorek
Legnicka 18, 20
Nabycińska, Ziemowita
9 stycznia, środa
Góralska
Jana Pawła II
Św. Mikołaja 54/55
Robotnicza
10 stycznia, czwartek
Cieszyńskiego
Nowy Świat
Św. Mikołaja 21/29, 30/31, 32/33, 42, 43, 49/50, 53
11 stycznia, piątek
Św. Antoniego
Ruska
12 stycznia, sobota
Legnicka 24 do 28
14 stycznia, poniedziałek
Odra Tower
Orląt Lwowskich
Podwale
Tęczowa
15 stycznia, wtorek
Legnicka 30
Św. Barbary
Włodkowica
16 stycznia, środa
Drzewna
Kaczmarskiego
Sikorskiego
Sokolnicza
Zelwerowicza
17 stycznia, czwartek
Atal Towers
Kolęda uzupełniająca
Parafia św. Augustyna
ul. Sudecka 90
2 stycznia, środa
ul. Drukarska numery nieparzyste 1 – 33;
3 stycznia, czwartek
ul. Drukarska nieparzyste 35 – 43
4 stycznia, piątek
ul. Drukarska nieparzyste 45 – 47 i parzyste 2 - 18a
5 stycznia, sobota
ul. Drukarska parzyste 20 – 30, Kamienna parzyste 2, 4, 6
7 stycznia, poniedziałek
Kamienna nieparzyste 3/5 – 21
Akademik UE
8 stycznia, wtorek
Kamienna nieparzyste 23 – 33
Akademik UE
9 stycznia, środa
Komandorska nieparzyste 151-177
Wielka nieparzyste 29-59
10 stycznia, czwartek
Sudecka parzyste 76-166
Sudecka nieparzyste 101-161
11 stycznia, piątek
Sztabowa parzyste 72-100
Sztabowa nieparzyste 51-89
Pocztowa
12 stycznia, sobota
Wiśniowa
Wandy
14 stycznia, poniedziałek
Krakusa
Podchorążych
Spadochroniarzy
Hallera parzyste 2-24
Hallera nieparzyste 1-19
Akademik „ATOL”
15 stycznia, wtorek
Powstańców Śląskich parzyste
Powstańców Śląskich parzyste 112 – 152
16 stycznia, środa
Powstańców Śląskich nieparzyste 121 – 193
17 stycznia, czwartek
Powstańców Śląskich parzyste 160 – 192a
Powstańców Śląskich nieparzyste 193a – 197
18 stycznia, piątek
Powstańców Śląskich parzyste 194 – 222
Racławicka parzyste 20-60a
Racławicka nieparzyste 1-53
19 stycznia, sobota
Jastrzębia
Sępia
Ulanowskiego
21 stycznia, poniedziałek
Sokola parzyste 18-68
Sokola nieparzyste 27-79
22 stycznia, wtorek
Orla
Pułtuska parzyste 2-20
Kutnowska
Sochaczewska
Skierniewicka
Grójecka
Rawska
Kampinoska
Cisowa
23 stycznia, środa
Garwolińska
Kasztanowa
Jaworowa
24 stycznia, czwartek
Dębowa
Jarzębinowa
Wiązowa
25 stycznia, piątek
Januszowicka
Lipowa
Akacjowa
26 stycznia, sobota
Kolęda dodatkowa
Rozpoczęcie kolędy w dni powszednie o godz. 16:00, w soboty o 15:00. Zgłoszenia na kolędę dodatkową od 15 stycznia pod numerem telefonu 71 367 22 44
Wróć do listy parafii
KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - wschód
Parafia św. Józefa Rzemieślnika
ul. Krakowska 44/46
3 stycznia, czwartek
Kościuszki nr parzyste 188 - 198; nieparzyste 171, 173;
Kościuszki 171; 194; 198
Kościuszki 173 + of; 188
Kościuszki 190; 192
4 stycznia, piątek
Kościuszki nr nieparzyste 169 - 181
Kościuszki 169; 175
Kościuszki 175A; 175B; 177
Kościuszki 179; 181
5 stycznia, sobota
Więckowskiego parzyste 4 - 16; nieparzyste 3 - 15;
Więckowskiego 4; 6; 8; 14
Więckowskiego 10; 12; 15; 16
Więckowskiego 3; 5
6 stycznia, niedziela
Więckowskiego nr parzyste 20 - 34
7 stycznia, poniedziałek
Więckowskiego nr nieparzyste 19 - 37
8 stycznia, wtorek
Brzeska 16; 18; 18B; 27
Brzeska 21; 23; 25
Brzeska 20,29,31
9 stycznia, środa
Traugutta nr parzyste 122 - 146, nr nieparzyste 125 - 127
10 stycznia, czwartek
Traugutta nr nieparzyste 129 - 141
11 stycznia, piątek
Traugutta nr nieparzyste 143 - 147; Krakowska 25, 27, 50, 66, 68
12 stycznia, sobota
Krakowska 84 - Krakowskie Tarasy od nr 1 do 120
13 stycznia, niedziela
Krakowska 84 - Krakowskie Tarasy od nr 121 do nr 179
14 stycznia, poniedziałek
Kolęda dodatkowa
Parafia Miłosierdzia Bożego
ul. Jagodzińska 3/5
3 stycznia, czwartek
ul. Brzozowa 2 – 46 parzyste
ul. Buforowa 16 – 18A -18
5 stycznia, sobota
ul. Buforowa 20 – 22 – 20A – 22A
Początek kolędy od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, a w soboty od godz. 14.00
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
ul. Świątnicka 32
2 stycznia, środa
ul. Starodworska, ul. Cieszyńska
3 stycznia, czwartek
ul. Księska
5 stycznia, sobota
Mokry Dwór
7 stycznia, poniedziałek
ul. Świątnicka, ul. Blizanowicka,
ul. Rybnicka – parzyste: 72-18
8 stycznia, wtorek
ul. Rybnicka – parzyste: 16-10,
ul. Wodzisławska, ul. Pszczyńska
9 stycznia, środa
ul. Rybnicka – nieparzyste,
ul. Zabrzańska
10 stycznia, czwartek
ul. Zawierciańska, ul. Wadowicka,
ul. Czechowicka
11 stycznia, piątek
DPS – od godz. 9.00, wieczorem: ul. Zagłębiowska
12 stycznia, sobota
ul. Turawska, ul. Siemianowicka
Parafia św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Biegła 3
Informacje wkrótce
Wróć do listy parafii
KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - zachód (Leśnica)
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
ul. Jerzmanowska 96
Informacje wkrótce
Parafia św. Andrzeja Boboli
ul. Koszalińska 15
2 stycznia, środa
Koszalińska
3 stycznia, czwartek
Świnoujska, Woźnicza
5 stycznia, sobota
Kołobrzeska, Darłowska, Słupska, Pyrzycka, Pucka
7 stycznia, poniedziałek
Sarbinowska 1-21
8 stycznia, wtorek
Sarbinowska 23-43
9 stycznia, środa
Sarbinowska 45-53, Sarbinowska 2-8
10 stycznia, czwartek
Majakowskiego 2-20
11 stycznia, piątek
Majakowskiego 22-44
12 stycznia, sobota
Żernicka, Domasławska, Knignicka, Sukielicka, Jaksonowicka
14 stycznia, poniedziałek
Majakowskiego (nr nieparzyste), Rewalska
15 stycznia, wtorek
Międzyzdrojska, Morska
16 stycznia, środa
Dźwirzyńska 2 – 10, Dźwirzyńska 5 – 17
17 stycznia, czwartek
Dźwirzyńska 12 – 36
18 stycznia, piątek
Dźwirzyńska 19 – 31, Dźwirzyńska 38 – 44
19 stycznia, sobota
Dziwnowska, Helska, Gołnowska, Uznamska, Wołyńska
21 stycznia, poniedziałek
Hermanowska 4 -26, Hermanowska 15 – 53A
22 stycznia, wtorek
Elbląska, Hermanowska 28-38 (bloki kolejowe)
23 stycznia, środa
Hermanowska – domki 62 – 92 i 59 – 77A Hermanowska 63 – 71
24 stycznia, czwartek
Hermanowska 73 – 91
25 stycznia, piątek
Hermanowska – 93,95,105,107 (nowe bloki)
Uzupełnienie kolędy
Parafia w. Jadwigi Śląskiej
ul. Wolska 6
3 stycznia, czwartek
Wolska
Czaplińskiego
Średzka 2 do 12 i 29 do 65
Pozostałe informacje wkrótce
Parafia św. Anny
ul. Brodzka 163
3 stycznia, czwartek
Jaglana, Gryczana, Piekarska od nr 16 do końca
4 stycznia, piątek
Karczemna (cała)
5 stycznia, sobota
Stabłowicka nr 133, 135, 137, 139, 141, 146,
Towarowa 4, 6, 8
Parafia św. Andrzeja Apostoła
ul. Boguszowska 84
3 stycznia, czwartek
od godziny 15:30 - Jeżowska
od godziny 15:30 – Miłkowska
od godziny 17- Wojanowska 2,4
4 stycznia, piątek
od godziny 15:30 - Drogosławicka
od godziny 15:30 – Piechowicka
5 stycznia, sobota
Świeża numery Parzyste następnie ul. Jędrzejowska, ul,Przemiłowska i Krzyżowska kapłani rozpoczynają od początku i końca.
Następnie około 17.00 ul. Wojanowska 6 następnie 8 i 10.
Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
ul. Wielkopolska 3-5
2 stycznia, środa
ul. Rajska
3 stycznia, czwartek
ul. Małopolska, pl. Ciesielski
4 stycznia, piątek
ul. Małopolska - nowe osiedle /n-ry 36-40b/
5 stycznia, sobota
ul. Żwirowa, ul. Jarosławska
7 stycznia, poniedziałek
ul. Rawicka, ul. Wschowska,
ul. Kościańska /do n-ru 24/
8 stycznia, wtorek
ul. Wielkopolska, pl. Kaliski
9 stycznia, środa
ul. Miechowska, ul. Nowosądecka
10 stycznia, czwartek
ul. Łukowa, ul. Dębicka
11 stycznia, piątek
ul. Limanowska, ul. Grybowska, ul. Nowotarska
12 stycznia, sobota
ul. Mieroszowska
14 stycznia, poniedziałek
ul. Kielecka
15 stycznia, wtorek
ul. Rzeszowska
16 stycznia, środa
ul. Radomska, ul. Krzeszowska, ul. Olkuska
17 stycznia, czwartek
ul. Przemyska, ul. Chęcińska
18 stycznia, piątek
ul. Żywiecka, ul. Jasielska
19 stycznia, sobota
ul. Częstochowska
21 stycznia, poniedziałek
ul. Kosmonautów /bloki 206-220/
ul. Tarnowska
22 stycznia, wtorek
ul. Kosmonautów /bloki 222-230; n-ry 234-318/
ul. Opoczyńska /do n-ru 15/
23 stycznia, środa
ul. Złotnicka /bloki 4-4c; 6-6b/
24 stycznia, czwartek
ul. Złotnicka /bloki 8-8b; 10-10b/
25 stycznia, piątek
ul. Złotnicka nr 11-80, ul. Czorsztyńska
26 stycznia, sobota
ul. Zakopiańska /n-ry parzyste/
28 stycznia, poniedziałek
ul. Zakopiańska /n-ry nieparzyste/, ul. Bocheńska
29 stycznia, wtorek
ul. Kamiennogórska /numery 3-75/, ul. Podhalańska
30 stycznia, środa
ul. Kamiennogórska /numery 76-112/, ul. Rabczańska
31 stycznia, czwartek
nowe osiedla: ul. Kielecka, Kościańska, Opoczyńska
Wizyta duszpasterska na zaproszenie
Parafia św. Wawrzyńca
ul. Żernicka 249
Informacje wkrótce
Wróć do listy parafii
KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - zachód I
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego
ul. Horbaczewskiego 20
3 stycznia, czwartek
Legnicka 162
Na Ost. Gr. 6
Kłodnicka 43,45
Kłodnicka 37,39,41
Bystrzycka 57,59,61,63
4 stycznia, piątek
Bystrzycka 71A,73,75,77,79
Bystrzycka 65,67
Bystrzycka 69,69A,71
5 stycznia, sobota
Na Ost. Gr. 4 i 10
Horbaczewskiego 9,19,23,24
Horbaczewskiego 3,5,11
Horbaczewskiego 7,13,15,17
7 stycznia, niedziela
Na Ost. Gr. 12 i 30
Horbaczewskiego 27,29,31,33,37
Horbaczewskiego 39,41,43,45
Horbaczewskiego 21,25
8 stycznia, wtorek
Na Ost. Gr. 14 i 32
Horbaczewskiego 47,49
Horbaczewskiego 51,53
Horbaczewskiego 55,57,57A
9 stycznia, środa
Na Ost. Gr. 16 i 28
Horbaczewskiego 71,73
Horbaczewskiego 67,69
Horbaczewskiego 59,65
10 stycznia, czwartek
Na Ost. Gr. 34, 36, 40
Balonowa 9,11,13,21
Balonowa 1,3,5,7
Balonowa 15,17,19
11 stycznia, piątek
Na Ost. Gr. 38 i 44
Balonowa 23,25,27
Balonowa 35,37
Balonowa 29,31
12 stycznia, sobota
Na Ost. Gr. 42 i 46
Balonowa 33,43
Balonowa 39,41
Szybowcowa 8,10
14 stycznia, poniedziałek
Na Ost. Gr. 48,50,52,54
Szybowcowa 12,14
Szybowcowa 15,20,22
Lotnicza 22
Szybowcowa 24,26
15 stycznia, wtorek
Na Ost. Gr. 56, 58, 60
Szybowcowa 16/18 (51-105)
Szybowcowa 16/18 (106-157)
Szybowcowa 16/18 (1-50)
16 stycznia, środa
Na Ost. Gr. 62, 64, 68
Szybowcowa 28
Szybowcowa 30,32
Szybowcowa 34,36
17 stycznia, czwartek
Na Ost. Gr. 66 i 70
Szybowcowa 38
Szybowcowa 42,44
Szybowcowa 40
18 stycznia, piątek
Na Ost. Gr. 72, 78, 80
Bulwar Ikara 11,13,15
Bulwar Ikara 17,21,23,25
Bulwar Ikara 27,31
19 stycznia, sobota
Na Ost. Gr. 74 i 88
Bulwar Ikara 10
Bulwar Ikara 29
Bulwar Ikara 12,14
21 stycznia, poniedziałek
Na Ost. Gr. 76
Bulwar Ikara 16,18,20,24,26
Bulwar Ikara 28,30
Bulwar Dedala 10,12,14,16,18
22 stycznia, wtorek
Na Ost. Gr. 82, 84, 90
Bulwar Dedala 1,3,5,7
Bulwar Dedala 9,2,4,6,8
Drzewieckiego 3,5
23 stycznia, środa
Na Ost. Gr. 86, 92, 94
Drzewieckiego 7,9,11
Drzewieckiego 13,15,17
Drzewieckiego 19,21,25
24 stycznia, czwartek
Na Ost. Gr. 96 i 104
Drzewieckiego 19B
Drzewieckiego 19F
Drzewieckiego 19F
25 stycznia, piątek
Na Ost. Gr. 98, 100, 102
Drzewieckiego 45,47,49
Drzewieckiego 33,35,43
Drzewieckiego 23,27,29,31
26 stycznia, sobota
Na Ost. Gr. 106
Drzewieckiego 61,63
Drzewieckiego 51,53,55,57
Drzewieckiego 69,71
28 stycznia, poniedziałek
Drzewieckiego 64
Drzewieckiego 4,6,8
Drzewieckiego 65,67
Drzewieckiego 10,12,14
29 stycznia, wtorek
Drzewieckiego 56,58
Drzewieckiego 16,18,20
Drzewieckiego 22,26,28
Drzewieckiego 24
30 stycznia, środa
Drzewieckiego 52,54
Drzewieckiego 30,32,34,36
Drzewieckiego 36A,38,38A-E
Drzewieckiego 48,50
31 stycznia, czwartek
Drzewieckiego 40,42,44,46
Drzewieckiego 60,62
Hynka 7,11
1 lutego, piątek
Hynka 9,15
Hynka 13
Hynka 17
Parafia Miłosierdzia Bożego
ul. Bajana 47a
3 stycznia, czwartek
Latawcowa wszystkie
Sterowcowa wszystkie
Bajana 11, 9
4 stycznia, piątek
Szybowcowa wszystkie
Bajana 18, 14, 12, 10, 8, 6, 4
5 stycznia, sobota
Kolęda dodatkowa
6 stycznia, niedziela
Kolęda dodatkowa
7 stycznia, poniedziałek
Bajana 35b, 35a, 35, 33, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 17, 15, 7, 5, 3
8 stycznia, wtorek
Samolotowa wszystkie
Tańskiego wszystkie
9 stycznia, środa
Bajana 73, 71, 69, 67, 65, 63, 61, 59, 57
Skrzydlata 6, 4
10 stycznia, czwartek
Bajana 24, 20
Bulwar Dedala wszystkie
11 stycznia, piątek
Skrzydlata 39, 37, 35, 33, 31, 30, 29, 28, 27, 23, 21b, 21a, 21, 19, 17, 15, 11c, 11b, 11, 9, 7a, 7, 5, 3
12 stycznia, sobota
Kolęda dodatkowa
13 stycznia, niedziela
Kolęda dodatkowa
14 stycznia, poniedziałek
Skrzydlata 26, 24, 22, 20, 18, 14, 12, 10, 8
Idzikowskiego 54, 52, 51, 50, 46a, 44, 42b, 42a, 42, 40a, 40, 34b, 34a, 34
15 stycznia, wtorek
Idzikowskiego 32a, 32, 30, 28a, 28, 26a, 26, 24, 20a, 20, 18a, 18, 8, 6, 4
16 stycznia, środa
Bajana 55, 53a, 53, 51a, 51, 49, 49a, 47, 45d, 45c, 45b, 45a, 45, 43a, 43, 41a, 41, 39b, 39a, 39, 37b, 37a, 37
17 stycznia, czwartek
Idzikowskiego 16a, 16, 14a, 14, 12a, 12
Metalowców wszystkie
18 stycznia, piątek
Kolęda dodatkowa
19 stycznia, sobota
Kolęda dodatkowa
Parafia św. Jadwigi
ul. Pilczycka 25
3 stycznia, czwartek
Dziadoszańska 1-27 (nieparzyste) + 29, 31 (blok)
Dziadoszańska 2-42 (parzyste)
Dziadoszańska 44, 46, 48, 50 (blok)
Setna 2,4
4 stycznia, piątek
Dzielna 1, 3, 5
Dzielna 7, 9, Kozanowska 66
Dzielna 11, 13
Dzielna 15, 17
5 stycznia, sobota
Dzielna 19, 21, Kozanowska 60, 62
Dzielna 23, 25
Dzielna 27, 29
Dzielna 31, 33
7 stycznia, poniedziałek
Dzielna 35, 37
Dzielna 39, 41
Dzielna 43, 45
Dzielna 47, 49
8 stycznia, wtorek
Dzielna 51, 53
Modra 2, 4, Lotnicza 7a, Pilczycka 26, 26a
Modra 6, 8, 10, 12
Modra 14, 16
9 stycznia, środa
Modra 18, 20
Modra 22, 24
Modra 26, 28
Modra 30, 32, 34
10 stycznia, czwartek
Modra 35, 36, 38,
Modra 40, 42
Modra 44, 46
Modra 48, 50, 52
11 stycznia, piątek
Pilczycka 51, 53, 55, 65
Pilczycka 57, 59, 61, 63
Kolista 1, 1a, 3, 3a
Kolista 5, 5a, 7
12 stycznia, sobota
Kolista 9
Kolista 11
Kolista 2
Kolista 4
14 stycznia, poniedziałek
Kolista 6
Kolista 8
Kolista 10
Kolista 12
15 stycznia, wtorek
Kolista 14
Kolista 16
Kolista 18
Kolista 20
16 stycznia, środa
Kolista 22
Kolista 24
Kolista 26
Kolista 28
17 stycznia, czwartek
Gołężycka 2, 4, 6, 8
Gołężycka 10, 12, 14, 16
Gołężycka 18, 20, 22, 24, 26
Gołężycka 28, 30, 32, 34
18 stycznia, piątek
Gołężycka 36, 38, 40, 42
Gołężycka 44, 46, 48, 50, 52
Gołężycka 1, 3, Wiślańska 2
Gołężycka 5, 7, 9, 11
19 stycznia, sobota
Gołężycka 13, 15, 17, 19
Gołężycka 21, 23, 25, 27, 29
Wiślańska 4, 6
Wiślańska 8, 10
21 stycznia, poniedziałek
Wiślańska 12, 14
Wiślańska 16, 18
Pałucka 15, 15a, 15b, 15c, Kozanowska 41-55
Pałucka 28, 39
22 stycznia, wtorek
Pałucka 41, 43, 45, 47, 49
Pałucka 42, 44
Pałucka 51, 53, 55, 57
Pałucka 59, 61, 63, 65, 67
23 stycznia, środa
Pałucka 69, 71
Pałucka 73, 75
Kozanowska 22, 24, 26, 28
Kozanowska 30, 32
24 stycznia, czwartek
Kozanowska 34, 36
Kozanowska 38, 40
Kozanowska 42, 44
Kozanowska 46, 48
25 stycznia, piątek
Kozanowska 50, 52
Celtycka 2, 4
Celtycka 6, 8
Celtycka 1, 3, 5
26 stycznia, sobota
Celtycka 7, 9, 11
Celtycka 13, 15, 17
Celtycka 19, 21
Połbina 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 3
28 stycznia, poniedziałek
Kolęda uzupełniająca
Parafia św. Agnieszki
ul. Śliwowa 3
Informacje wkrótce
Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
ul. Szkocka 35
3 stycznia, czwartek
Strzegomska 296-282
4 stycznia, piątek
Strzegomska 280-266
5 stycznia, sobota
Strzegomska 252-242; 202
7 stycznia, poniedziałek
Strzegomska 254-264
8 stycznia, wtorek
Strzegomska 230-240; Szkocka 93-99
9 stycznia, środa
Estońska 40,40A,42
10 stycznia, czwartek
Szkocka 81-91
11 stycznia, piątek
Szkocka 61-79
12 stycznia, sobota
Szkocka 50-62; Szkocka 51-59
13 stycznia, niedziela
Hiszpańska 31-43; Szkocka 46,48
14 stycznia, poniedziałek
Hiszpańska 1-29
15 stycznia, wtorek
Norweska
16 stycznia, środa
Szwedzka 1-19
17 stycznia, czwartek
Belgijska, Klecińska
18 stycznia, piątek
Australijska
19 stycznia, sobota
Strzegomska (domki), Holenderska
20 stycznia, niedziela
Irlandzka, Baskijska, Przemkowska, Szczyrki, Traktatowa
21 stycznia, poniedziałek
Szwajcarska, St. Zjednoczonych, Szwedzka (domki)
22 stycznia, wtorek
Estońska (domki), Białoruska
23 stycznia, środa
Strzegomska 196,196A,198
24 stycznia, czwartek
Turecka, Szkocka (domki), Hiszpańska (domki), Angielska
25 stycznia, piątek
Francuska, Kanadyjska
26 stycznia, sobota
Grecka, Ukraińska
27 stycznia, niedziela
Kolęda dodatkowa
Parafia św. Michała Archanioła
ul. Stanisławowska 87
3 stycznia, czwartek
Ul. Tyrmanda 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Ul. Tyrmanda 21, 23, 42, 44;
Ul. Tyrmanda 7, 9, 11, 11a, 13, 13a, 15, 17, 19, 19a.
4 stycznia, piątek
Ul. Hłaski 1 - z przerwą na Mszę św. pierwszopiątkową o godz. 18.00;
Ul. Mińska 26 a, b, c, d, e, f, g, h, i, Ul. Mińska 24, 24a, b, c, d, e, f, g, h;
Ul. Tyrmanda 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
5 stycznia, sobota
Ul. Hłaski 2, 4, 6, Ul. Hłaski 3;
Ul. Hłaski 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Ul. Hłaski 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Ul. Hłaski 59, 61, 63, 65, 67;
Ul. Hłaski 49, 51, 53, 55, 57.
6 stycznia, niedziela
Ul. Hłaski 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Ul. Hłaski 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Parafia Opatrzności Bożej
ul. Nowodworska 64
3 stycznia, czwartek
ul. Budziszyńska: nieparzyste 59 – 63; parzyste 18 – 30; 34 – 78;
4 stycznia, piątek
ul. Budziszyńska: nieparzyste 109 – 111; parzyste 80 – 110
5 stycznia, sobota
ul. Budziszyńska: nieparzyste 113 – 119; parzyste 112 – 120
7 stycznia, poniedziałek
ul. Budziszyńska: parzyste: 122, 124, 126, 128, nieparzyste: 121, 123, 125, 127
8 stycznia, wtorek
ul. Budziszyńska: parzyste: 130, 132, 134, nieparzyste: 129, 131, 133, 135,
ul. Wojrowicka: parzyste: 2, 4, 4A, 6, 6A, 8, 8A, 10, 10A, 12, 12A,
9 stycznia, środa
ul. Wojrowicka: parzyste: 14, 14A, 16, 16A, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 40, 42, nieparzyste: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39
10 stycznia, czwartek
ul. Wojrowicka: parzyste: 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, nieparzyste: 47, 49, 41, 43, 45, 45A,
11 stycznia, piątek
ul. Jaworska – cała,
ul. Strzegomska – cała,
23 stycznia, sobota
ul. Komorowska: parzyste: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, nieparzyste: 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 11, 11A, 13, 15, 17, 17A, 19, 21, 23, 23A, 25, 27
Parafia Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
ul. Pilczycka 139
3 stycznia, czwartek
ul. Gwarecka 13 – 25 niep.
4 stycznia, piątek
ul. Gwarecka 27 – 33 niep,
Sielska
Pilczycka 133
5 stycznia, sobota
ul. Lotnicza 139, 141, 147 i 149
6 stycznia, niedziela
ul. Lotnicza 145 a i 145 b.
7 stycznia, poniedziałek
ul. Górnicza 1 – 17 niep. i 2 – 24 parz.
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
ul. Ojców Oblatów 1
3 stycznia, czwartek
Popowicka 51–76
4 stycznia, piątek
Popowicka 78–120
5 stycznia, sobota
Popowicka 122–158
6 stycznia, niedziela
Niedźwiedzia 4–27
7 stycznia, poniedziałek
Niedźwiedzia 29–42, Jelenia 4–22
8 stycznia, wtorek
Niedźwiedzia 43–62, Jelenia 24–40
9 stycznia, środa
Jelenia 42–56, Wejherowska 3–23, Lutra 16
10 stycznia, czwartek
Wejherowska 25–77
11 stycznia, piątek
Bobrza 2–30
12 stycznia, sobota
Bobrza 32–44, Żubrza, Białowieska 5–11 (nieparzyste)
13 stycznia, niedziela
Białowieska 13–43 (nieparzyste),
Białowieska 12–30 (parzyste), stacja PKP
14 stycznia, poniedziałek
Białowieska 32–54 i 20A–30A
15 stycznia, wtorek
Białowieska 68–82, Rysia, Gądowska, Bystrzycka,
Brynicka, Stobrawska
16 stycznia, środa
Małopanewska, Kłodnicka, Legnicka 45–94
17 stycznia, czwartek
Kwiska
18 stycznia, piątek
Legnicka 96–162
19 stycznia, sobota
Białowieska 3, 3A, 3B, 3C, 3D; Legnicka 49C, 49E, 49F, 49G;
Legnicka 57E, 57H, 57K, 57R, 57W; kolęda dodatkowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?