Kibice zatrzymani przez policję po meczu Śląsk - Arka

Marcin RybakZaktualizowano 
Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 18 maja 2019 rok policja
Wrocławscy policjanci zatrzymali trzech kibiców po meczu Śląsk Wrocław – Arka Gdynia za odpalanie rac w czasie zawodów. Zgodnie z prawem grozi za to do pięciu lat więzienia.

W czasie meczu kibice Śląska Wrocław rozwinęli na trybunach „flagę wielkoformatową”. Zaraz potem odpalili race. Zdaniem policjantów flaga tzw. „sektorówka” miała utrudnić identyfikację osób posiadających i odpalających materiały pirotechniczne. Funkcjonariuszom udało się zidentyfikować trzech mężczyzn. Zatrzymani mają od 16 do 39 lat.

Trafili do Komisariatu Policji na ul. Połbina pod zarzutem posiadania materiałów pirotechnicznych oraz utrudniania identyfikacji osób odpalających race. Posiadania jakichkolwiek materiałów pirotechnicznych zabraniają przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

W związku z meczem zatrzymano też 37-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Próbował wnieść na stadion kilka porcji amfetaminy.

ZOBACZ TEŻ:

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4:0. Znajdź się na trybunach! (Z...

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 87

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Równy Szczurowaty
2019-05-19T16:48:22 02:00, Marta:

Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje. A wiecie czemu sa debilami? Bo zdjec jest tysiąc z innych źródeł: monitoringu, prasy i choćby samej policji...

2019-05-19T17:48:07 02:00, Gość:

Nie po to przychodzisz na mecz żeby zdjęcia robić

Tylko kurwa dopingować

2019-05-19T17:55:06 02:00, Gość:

O tym właśnie mowa. Banda baranów próbuje dyktować co kto ma robić na meczu. Trzeba z tym skończyć! Koniec z sektorem b dla patologii!

2019-05-19T18:13:52 02:00, Gość:

Dokładnie, chcą aby wszyscy robili to co oni chcą, z całym szacunkiem ale stadion to miejsce publiczne i nikt nie ma prawa narzucać mi co mam robić, jeśli ktoś ma ochotę iść bliżej młyna i uczestniczyć w dopingu ma do tego prawo, a jesli ktoś inny ma ochotę usiąść gdzieś indziej ma też do tego prawo, szanujmy się nawzajem

2019-05-19T19:44:51 02:00, Równy Szczurowaty:

"Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje"

To nie do końca tak. Możesz sobie robić fotki na B - w chwilach, gdy nie jest prowadzony zbiorowy doping. Wiele osób robi zdjęcia z okolic młyna (dziewczyny-selfie) i nikt złego słowa nie mówi. Wtedy też (krótka przerwa w dopingu lub gdy się siada) jest czas na sprawdzenie czegoś np. w necie. Ale jak jest prowadzony doping, to masz się skupiać na dopingowaniu, a nie na robieniu fotek, czy pisaniu na telefonie. Albo idź na skrajne miejsca sektora. Okolice młyna służą do czegoś innego.

Inna sprawa, gdy wchodzi sektorówka i ktoś próbuje robić spod niej zdjęcia. Wielu ludziom oprawy i race się podobają, ale niektórzy wiele ryzykują, żebyście przeżyli kilka chwil radości i zabawy, bo prawo mamy wyjątkowo ch...owe w tej kwestii.2019-05-20T07:06:02 02:00, Równy Szczurowaty:

"Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew"

Piękna argumentacja... Nie dość, że od razu atak ad personam, który cię dyskwalifikuje, to poza nim żadnego argumentu nie posiadasz.

Dziecko w przedszkolu lepiej od ciebie potrafiłoby się odnieść do czyjejś wypowiedzi, może nawet argumentacją spróbowałoby rozsądnie dyskutować?

2019-05-20T12:54:17 02:00, Mc:

"może nawet argumentacją spróbowałoby rozsądnie dyskutować?"

Nie próbuj być mądry, bo słabo ci idzie. Marsz do szkoły, podręcznik języka polskiego i nauka składni. Taki mądry niby, łacinę zna haha Ad personam, rozbawiłeś mnie do łez. Garstka fajfusów przemycających race w odbytnicach nie wygra z Policją, prawem, mass mediami (które notabene nienawidzą patokiboli), obywatelami miasta, urzędnikami i wreszcie Prezydentem Wrocławia. Zniknięcie stamtąd, zobaczycie. Myślicie, że sypanie się nie zaczęło? Są starsi i lepsi od was.

Do Mc - nie czepiaj się słówek i składni, lepiej spójrz na datę i godzinę komentarza. Wcześnie rano w poniedziałek. Widać, że poza obrażaniem i wyzwiskami nic sobą nie reprezentujesz pozytywnego. Mama cię nauczyła takiego zachowania, czy podatnicy wyrzucili w błoto pieniądze na edukację (i wychowanie?). Poza tym niewiele mnie obchodzi, kto kogo nienawidzi - twoim zdaniem wszyscy nienawidzą kibiców, a według mnie, tylko tacy z wypranymi przez michnika i jego przydupasami mózgami.

Skończ pyskować i zajmij się czymś na odpowiednim dla siebie poziomie (sądząc po stylu wypowiedzi, bardziej do ciebie pasuje impreza w remizie, taniec z pseudogwiazdami, czy warsaw's whores niż piłka nożna, teatr, czy opera).

Ps. Pisząc tyle o męskich dup...ch, pokazujesz tylko czego sam byś skrycie chciał, ale akurat z racami du...y nic wspólnego nie mają. Skończ pier....ć, miłośniku mass mediów i "Pana Prezydenta Wrocławia", bo przez teksty takich "obateli" tracę wiarę w społeczeństwo.

k
kość
2019-05-19T16:48:22 02:00, Marta:

Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje. A wiecie czemu sa debilami? Bo zdjec jest tysiąc z innych źródeł: monitoringu, prasy i choćby samej policji...

2019-05-19T17:48:07 02:00, Gość:

Nie po to przychodzisz na mecz żeby zdjęcia robić

Tylko kurwa dopingować

2019-05-19T17:55:06 02:00, Gość:

O tym właśnie mowa. Banda baranów próbuje dyktować co kto ma robić na meczu. Trzeba z tym skończyć! Koniec z sektorem b dla patologii!

2019-05-19T18:13:52 02:00, Gość:

Dokładnie, chcą aby wszyscy robili to co oni chcą, z całym szacunkiem ale stadion to miejsce publiczne i nikt nie ma prawa narzucać mi co mam robić, jeśli ktoś ma ochotę iść bliżej młyna i uczestniczyć w dopingu ma do tego prawo, a jesli ktoś inny ma ochotę usiąść gdzieś indziej ma też do tego prawo, szanujmy się nawzajem

2019-05-19T19:44:51 02:00, Równy Szczurowaty:

"Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje"

To nie do końca tak. Możesz sobie robić fotki na B - w chwilach, gdy nie jest prowadzony zbiorowy doping. Wiele osób robi zdjęcia z okolic młyna (dziewczyny-selfie) i nikt złego słowa nie mówi. Wtedy też (krótka przerwa w dopingu lub gdy się siada) jest czas na sprawdzenie czegoś np. w necie. Ale jak jest prowadzony doping, to masz się skupiać na dopingowaniu, a nie na robieniu fotek, czy pisaniu na telefonie. Albo idź na skrajne miejsca sektora. Okolice młyna służą do czegoś innego.

Inna sprawa, gdy wchodzi sektorówka i ktoś próbuje robić spod niej zdjęcia. Wielu ludziom oprawy i race się podobają, ale niektórzy wiele ryzykują, żebyście przeżyli kilka chwil radości i zabawy, bo prawo mamy wyjątkowo ch...owe w tej kwestii. Mówię o czymś, jak wczoraj - panowie po prostu trzymali zapalone race, nikt ich na boisko nie rzucał, nikt nimi też nie rzucał w tłum. Próby (nawet niewinnego) robienia sobie zdjęć w takich sytuacjach, powinny być ostro zwalczane - nigdy nie wiesz, kto znajdzie się w tle.

A temu, kto wczoraj dostarczył (zapewne umyślnie) Panom Policjantom nagrania umożliwiające zidentyfikowanie "racowych" życzę rychłego zdechnięcia w bólach.

Co do tego, czy "wielu z kibiców z B" jest poszukiwanych przez Policję - no więc... nie, nie są. Pisanie takich oczywistych bzdur, raczej sugeruje, że na mecze nie chodzisz, a przynajmniej nie byłeś na nowym stadionie. Kupując bilet, twoje dane znajdują się w systemie. Od momentu wejścia przez bramkę (tam, gdzie jest czytnik kodów) jesteś inwigilowany, a monitoring jest tam wyjątkowo dobry. Każdy, kto byłby poszukiwany i wlazłby na stadion zaraz zostałby wyłapany.

2019-05-20T00:02:26 02:00, Gość:

Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew... Odbierzemy wam wszystko co wy odebraliście normalnym ludziom, zaczniemy od trybun. Czas na zmiany.

2019-05-20T07:06:02 02:00, Równy Szczurowaty:

"Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew"

Piękna argumentacja... Nie dość, że od razu atak ad personam, który cię dyskwalifikuje, to poza nim żadnego argumentu nie posiadasz.

Dziecko w przedszkolu lepiej od ciebie potrafiłoby się odnieść do czyjejś wypowiedzi, może nawet argumentacją spróbowałoby rozsądnie dyskutować?

2019-05-20T08:12:10 02:00, zwykły lump:

mało masz miejsca na C ? spokój cisza dzieci biegają jest dużo miejsca a ty sobie przychodzisz fotke zrobic na B ... i jeszcze wygrażasz i straszysz ... opanuj się i żryj popcorn na trybunie C A lub D nikt ci nie broni tam mozesz sobie nawet fotke w koszulce barselony robic ;)

2019-05-20T12:46:14 02:00, Marta:

A ty idź wsadź se race w odbyt :-D

uciekanie z wygrażaniem też jest karalne ;) ty chuliganie internetowy

d
drże ze strachu
2019-05-20T00:05:11 02:00, Gość:

Apel do Policji, Gazety, włodarzy Wrocławia i wszystkich ludzi sportu - oczyście trybunę B z hołoty.

2019-05-20T08:14:28 02:00, ND:

nie kumam mało masz miejsca na 40 tysiecznym stadionie ? po co się tam pchasz ? Od początku było mówione sektor B jest dla ultrasów i kiboli reszta stadiony jest dla ciebie ... na fitki na popcorn kiełbaski i pifko 0%

2019-05-20T10:36:09 02:00, Legia WWA:

To niech kibolki dopłacają do stadionu skoro to ich sektor

2019-05-20T11:09:09 02:00, Galicja:

nie dopłacą ... a ty jesteś słabym prowokatorem stadion w 70% pusty każdy znajdzie sobie miejsce ... wiec po co to skakanie do gardeł proszenie policji o interwencje masz duuużo miejsca na C D tam możesz sobie pstrykać swet focie jeść kiełbaski i paradowac w koszulce realu ... B jest trybuną dla zorganizowanej publiki nie pasuja ci zasady tam panujące ... przenosisz się na C i po problemie

2019-05-20T12:44:42 02:00, Gość:

Macie wypierdalać z tej trybuny albo dopłacać do stadionu, czego kurwo nie rozumiesz? To nie jest twoje, tylko należy do miasta i mieszkańców. Co za kmioty...

buhahahaha Macieju skąd ta agresja heheheh przyjdz zakomunikuj że kibole mają wypierdalać i .... sprawa załatwiona ... wielki ty nasz oprawco giermański

M
Mc
2019-05-19T16:48:22 02:00, Marta:

Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje. A wiecie czemu sa debilami? Bo zdjec jest tysiąc z innych źródeł: monitoringu, prasy i choćby samej policji...

2019-05-19T17:48:07 02:00, Gość:

Nie po to przychodzisz na mecz żeby zdjęcia robić

Tylko kurwa dopingować

2019-05-19T17:55:06 02:00, Gość:

O tym właśnie mowa. Banda baranów próbuje dyktować co kto ma robić na meczu. Trzeba z tym skończyć! Koniec z sektorem b dla patologii!

2019-05-19T18:13:52 02:00, Gość:

Dokładnie, chcą aby wszyscy robili to co oni chcą, z całym szacunkiem ale stadion to miejsce publiczne i nikt nie ma prawa narzucać mi co mam robić, jeśli ktoś ma ochotę iść bliżej młyna i uczestniczyć w dopingu ma do tego prawo, a jesli ktoś inny ma ochotę usiąść gdzieś indziej ma też do tego prawo, szanujmy się nawzajem

2019-05-19T19:44:51 02:00, Równy Szczurowaty:

"Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje"

To nie do końca tak. Możesz sobie robić fotki na B - w chwilach, gdy nie jest prowadzony zbiorowy doping. Wiele osób robi zdjęcia z okolic młyna (dziewczyny-selfie) i nikt złego słowa nie mówi. Wtedy też (krótka przerwa w dopingu lub gdy się siada) jest czas na sprawdzenie czegoś np. w necie. Ale jak jest prowadzony doping, to masz się skupiać na dopingowaniu, a nie na robieniu fotek, czy pisaniu na telefonie. Albo idź na skrajne miejsca sektora. Okolice młyna służą do czegoś innego.

Inna sprawa, gdy wchodzi sektorówka i ktoś próbuje robić spod niej zdjęcia. Wielu ludziom oprawy i race się podobają, ale niektórzy wiele ryzykują, żebyście przeżyli kilka chwil radości i zabawy, bo prawo mamy wyjątkowo ch...owe w tej kwestii. Mówię o czymś, jak wczoraj - panowie po prostu trzymali zapalone race, nikt ich na boisko nie rzucał, nikt nimi też nie rzucał w tłum. Próby (nawet niewinnego) robienia sobie zdjęć w takich sytuacjach, powinny być ostro zwalczane - nigdy nie wiesz, kto znajdzie się w tle.

A temu, kto wczoraj dostarczył (zapewne umyślnie) Panom Policjantom nagrania umożliwiające zidentyfikowanie "racowych" życzę rychłego zdechnięcia w bólach.

Co do tego, czy "wielu z kibiców z B" jest poszukiwanych przez Policję - no więc... nie, nie są. Pisanie takich oczywistych bzdur, raczej sugeruje, że na mecze nie chodzisz, a przynajmniej nie byłeś na nowym stadionie. Kupując bilet, twoje dane znajdują się w systemie. Od momentu wejścia przez bramkę (tam, gdzie jest czytnik kodów) jesteś inwigilowany, a monitoring jest tam wyjątkowo dobry. Każdy, kto byłby poszukiwany i wlazłby na stadion zaraz zostałby wyłapany.

2019-05-20T00:02:26 02:00, Gość:

Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew... Odbierzemy wam wszystko co wy odebraliście normalnym ludziom, zaczniemy od trybun. Czas na zmiany.

2019-05-20T07:06:02 02:00, Równy Szczurowaty:

"Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew"

Piękna argumentacja... Nie dość, że od razu atak ad personam, który cię dyskwalifikuje, to poza nim żadnego argumentu nie posiadasz.

Dziecko w przedszkolu lepiej od ciebie potrafiłoby się odnieść do czyjejś wypowiedzi, może nawet argumentacją spróbowałoby rozsądnie dyskutować?

"może nawet argumentacją spróbowałoby rozsądnie dyskutować?"

Nie próbuj być mądry, bo słabo ci idzie. Marsz do szkoły, podręcznik języka polskiego i nauka składni. Taki mądry niby, łacinę zna haha Ad personam, rozbawiłeś mnie do łez. Garstka fajfusów przemycających race w odbytnicach nie wygra z Policją, prawem, mass mediami (które notabene nienawidzą patokiboli), obywatelami miasta, urzędnikami i wreszcie Prezydentem Wrocławia. Zniknięcie stamtąd, zobaczycie. Myślicie, że sypanie się nie zaczęło? Są starsi i lepsi od was.

m
marek

Kibolstwo powinno mieć podniesione ceny biletów z dodatkową opłatą za sprzątanie. Przyzwyczaiłem się już, że robią syf na stadionie, ale cała droga na stadion też jest usiana szkłem z butelek... Co więcej, takie cymbały mają czelność twierdzić, że to "ich stadion" :o

G
Gość
2019-05-20T05:33:44 02:00, Struna gad:

Powinni rozdupczyć całe to kibolstwo. Cała silesia to matowy i patole. Bez tej garstki troglodytów świat byłby lepszy. Na stadion chodziłyby tysiące ludzi zainteresowanych widowiskiem sportowym a nie jebaniem policji i wnoszeniem rac w odbytach. Ps. Facet ruchający faceta nie jest gitem tylko pedałem.

Prawda!!

M
Marta
2019-05-19T16:48:22 02:00, Marta:

Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje. A wiecie czemu sa debilami? Bo zdjec jest tysiąc z innych źródeł: monitoringu, prasy i choćby samej policji...

2019-05-19T17:48:07 02:00, Gość:

Nie po to przychodzisz na mecz żeby zdjęcia robić

Tylko kurwa dopingować

2019-05-19T17:55:06 02:00, Gość:

O tym właśnie mowa. Banda baranów próbuje dyktować co kto ma robić na meczu. Trzeba z tym skończyć! Koniec z sektorem b dla patologii!

2019-05-19T18:13:52 02:00, Gość:

Dokładnie, chcą aby wszyscy robili to co oni chcą, z całym szacunkiem ale stadion to miejsce publiczne i nikt nie ma prawa narzucać mi co mam robić, jeśli ktoś ma ochotę iść bliżej młyna i uczestniczyć w dopingu ma do tego prawo, a jesli ktoś inny ma ochotę usiąść gdzieś indziej ma też do tego prawo, szanujmy się nawzajem

2019-05-19T19:44:51 02:00, Równy Szczurowaty:

"Gdy chcesz sobie zrobić zdjęcie na stadionie w sektorze b to próbują ci wyrwać telefon! To jest skandal i złodziejstwo. Wiecie czemu nie chcą, żeby ktoś robił zdjęcia? Bo wielu z nich jest poszukiwana przez policje"

To nie do końca tak. Możesz sobie robić fotki na B - w chwilach, gdy nie jest prowadzony zbiorowy doping. Wiele osób robi zdjęcia z okolic młyna (dziewczyny-selfie) i nikt złego słowa nie mówi. Wtedy też (krótka przerwa w dopingu lub gdy się siada) jest czas na sprawdzenie czegoś np. w necie. Ale jak jest prowadzony doping, to masz się skupiać na dopingowaniu, a nie na robieniu fotek, czy pisaniu na telefonie. Albo idź na skrajne miejsca sektora. Okolice młyna służą do czegoś innego.

Inna sprawa, gdy wchodzi sektorówka i ktoś próbuje robić spod niej zdjęcia. Wielu ludziom oprawy i race się podobają, ale niektórzy wiele ryzykują, żebyście przeżyli kilka chwil radości i zabawy, bo prawo mamy wyjątkowo ch...owe w tej kwestii. Mówię o czymś, jak wczoraj - panowie po prostu trzymali zapalone race, nikt ich na boisko nie rzucał, nikt nimi też nie rzucał w tłum. Próby (nawet niewinnego) robienia sobie zdjęć w takich sytuacjach, powinny być ostro zwalczane - nigdy nie wiesz, kto znajdzie się w tle.

A temu, kto wczoraj dostarczył (zapewne umyślnie) Panom Policjantom nagrania umożliwiające zidentyfikowanie "racowych" życzę rychłego zdechnięcia w bólach.

Co do tego, czy "wielu z kibiców z B" jest poszukiwanych przez Policję - no więc... nie, nie są. Pisanie takich oczywistych bzdur, raczej sugeruje, że na mecze nie chodzisz, a przynajmniej nie byłeś na nowym stadionie. Kupując bilet, twoje dane znajdują się w systemie. Od momentu wejścia przez bramkę (tam, gdzie jest czytnik kodów) jesteś inwigilowany, a monitoring jest tam wyjątkowo dobry. Każdy, kto byłby poszukiwany i wlazłby na stadion zaraz zostałby wyłapany.

2019-05-20T00:02:26 02:00, Gość:

Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew... Odbierzemy wam wszystko co wy odebraliście normalnym ludziom, zaczniemy od trybun. Czas na zmiany.

2019-05-20T07:06:02 02:00, Równy Szczurowaty:

"Pierdolisz jak potłuczony, łabędzi śpiew"

Piękna argumentacja... Nie dość, że od razu atak ad personam, który cię dyskwalifikuje, to poza nim żadnego argumentu nie posiadasz.

Dziecko w przedszkolu lepiej od ciebie potrafiłoby się odnieść do czyjejś wypowiedzi, może nawet argumentacją spróbowałoby rozsądnie dyskutować?

2019-05-20T08:12:10 02:00, zwykły lump:

mało masz miejsca na C ? spokój cisza dzieci biegają jest dużo miejsca a ty sobie przychodzisz fotke zrobic na B ... i jeszcze wygrażasz i straszysz ... opanuj się i żryj popcorn na trybunie C A lub D nikt ci nie broni tam mozesz sobie nawet fotke w koszulce barselony robic ;)

A ty idź wsadź se race w odbyt :-D

G
Gość
2019-05-20T00:05:11 02:00, Gość:

Apel do Policji, Gazety, włodarzy Wrocławia i wszystkich ludzi sportu - oczyście trybunę B z hołoty.

2019-05-20T08:14:28 02:00, ND:

nie kumam mało masz miejsca na 40 tysiecznym stadionie ? po co się tam pchasz ? Od początku było mówione sektor B jest dla ultrasów i kiboli reszta stadiony jest dla ciebie ... na fitki na popcorn kiełbaski i pifko 0%

2019-05-20T10:36:09 02:00, Legia WWA:

To niech kibolki dopłacają do stadionu skoro to ich sektor

2019-05-20T11:09:09 02:00, Galicja:

nie dopłacą ... a ty jesteś słabym prowokatorem stadion w 70% pusty każdy znajdzie sobie miejsce ... wiec po co to skakanie do gardeł proszenie policji o interwencje masz duuużo miejsca na C D tam możesz sobie pstrykać swet focie jeść kiełbaski i paradowac w koszulce realu ... B jest trybuną dla zorganizowanej publiki nie pasuja ci zasady tam panujące ... przenosisz się na C i po problemie

Macie wypierdalać z tej trybuny albo dopłacać do stadionu, czego kurwo nie rozumiesz? To nie jest twoje, tylko należy do miasta i mieszkańców. Co za kmioty...

J
Ja
2019-05-20T12:03:56 02:00, Konfederaci:

Serdecznie zapraszam zapoznaj się z: Dobromir Sośnierz później zdecyduj czy nie warto oddać głosu na Konfederacje

Dobry wybór

K
Konfederaci

Serdecznie zapraszam zapoznaj się z: Dobromir Sośnierz później zdecyduj czy nie warto oddać głosu na Konfederacje

G
Galicja
2019-05-20T00:05:11 02:00, Gość:

Apel do Policji, Gazety, włodarzy Wrocławia i wszystkich ludzi sportu - oczyście trybunę B z hołoty.

2019-05-20T08:14:28 02:00, ND:

nie kumam mało masz miejsca na 40 tysiecznym stadionie ? po co się tam pchasz ? Od początku było mówione sektor B jest dla ultrasów i kiboli reszta stadiony jest dla ciebie ... na fitki na popcorn kiełbaski i pifko 0%

2019-05-20T10:36:09 02:00, Legia WWA:

To niech kibolki dopłacają do stadionu skoro to ich sektor

nie dopłacą ... a ty jesteś słabym prowokatorem stadion w 70% pusty każdy znajdzie sobie miejsce ... wiec po co to skakanie do gardeł proszenie policji o interwencje masz duuużo miejsca na C D tam możesz sobie pstrykać swet focie jeść kiełbaski i paradowac w koszulce realu ... B jest trybuną dla zorganizowanej publiki nie pasuja ci zasady tam panujące ... przenosisz się na C i po problemie

L
Legia WWA
2019-05-20T00:05:11 02:00, Gość:

Apel do Policji, Gazety, włodarzy Wrocławia i wszystkich ludzi sportu - oczyście trybunę B z hołoty.

2019-05-20T08:14:28 02:00, ND:

nie kumam mało masz miejsca na 40 tysiecznym stadionie ? po co się tam pchasz ? Od początku było mówione sektor B jest dla ultrasów i kiboli reszta stadiony jest dla ciebie ... na fitki na popcorn kiełbaski i pifko 0%

To niech kibolki dopłacają do stadionu skoro to ich sektor

k
kaczka
2019-05-19T16:29:13 02:00, Kibic futbolu:

Popatrzcie na zachód stadiony pełne bo bydło wie ile kosztuje trzoda podczas meczu. W pl jeszcze trzeba się dużo nauczyć. Prawo powinno być konsekwentne za wykroczenia kara finansowa za powtórkę zakaz stadionowy. Wyrzucić bandyctwo a ludzie sami przyjdą i będzie zamiast 3.4 tys trzody 30-40 tys porządnych kibiców to tak do organizatorów sami przeliczcie zyski.

ale mnie ubawiłeś no You make my day hehehe ludzie przyjda tia ... nie chca to nie przyjda nie z powodu strachu bo jak wchodzisz na sektor D to nawet tego kibola możesz nie zobaczyć ani w trakcie meczu ani po nim wiec nie dramatyzuj

W
W Warszawie

nie mają problemu z racami.Wrocław to jednak ciemnogród.

N
ND
2019-05-20T00:05:11 02:00, Gość:

Apel do Policji, Gazety, włodarzy Wrocławia i wszystkich ludzi sportu - oczyście trybunę B z hołoty.

nie kumam mało masz miejsca na 40 tysiecznym stadionie ? po co się tam pchasz ? Od początku było mówione sektor B jest dla ultrasów i kiboli reszta stadiony jest dla ciebie ... na fitki na popcorn kiełbaski i pifko 0%

Dodaj ogłoszenie