KGHM Zagłębie Lubin - Łudogorec Razgrad 1:1. Remis Zagłębia z bułgarskim gigantem

KGHM Zagłębie Lubin w ostatnim meczu kontrolnym przed zakończeniem zgrupowania w Turcji zremisowało z bułgarskim Łudogorcem Razgrad 1:1. Jedyną bramkę dla lubinian strzelił Filip Starzyński.

KGHM Zagłębie Lubin - Łudogorec Razgrad 1:1 (1:1)
Bramki: Starzyński 1 - Tekpetey 40
Zagłębie: Burić (46. Bieszczad) - Kłudka, Kopacz, Ławniczak, Bartolewski (60. Grzybek) - Chodyna (78. Gaprindaszwili), Makowski, Łakomy, Starzyński (46. Pieńko), Bohar (60. Živec) - Adamski (70. Doležal).
Łudogorec (I połowa): Sluga - Witry, Russo, Verdony, Gropper - Jorginho, Show, Naressi, Jankow, Tekpetey - Tissera.
II połowa: Padt - Terizjew, Płastun, Almeida - Despodow, Gonçalves, Piotrowski, 20. Nonato, Delew, Nedjałkow - Santos.