Karambol na A4 pod Wrocławiem. Potężne korki

szZaktualizowano 
zdjęcie ilustarcyjne Jarosław Jakubczak
Wypadek na autostradzie A4 pod Kątami Wrocławskimi. Zderzyło się tam pięć samochodów osobowych. Są potężne utrudnienia.

Aktualizacja godz. 14.
Koniec utrudnień na 136 km. Trwa rozładowywanie 8-kilometrowego zatoru.

Aktualizacja godz. 14.
Korek w miejscu zdarzenia ma ponad 10 km długości.

***
Ok. godz. 12.30 doszło do wypadku na 136 kilometrze autostrady A4. W pobliżu węzła Kąty Wrocławskie zderzyło się pięć samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu interweniują służby.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się prawym pasem, ale przed miejscem zdarzenia utworzył się potężny korek. O godz. 12.45 miał już ok. 8 km długości.

ZOBACZ TEŻ:

Groźny wypadek na drodze Wrocław – Kąty Wrocławskie [ZDJĘCIA]

Dwa wypadki na autostradzie. W sumie zderzyło się sześć samochodów

polecane: Jak udzielic Pierwszej pomocy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

autodorga produkcji trupów. jakie państwo takie autostrada..jeżeli muszę jechać A4 najpierw żegnam się z bliskimi mogę nie wrócić. z państwem od 30 lat kieruje banda farbowanych konfidentów, których interesuje tylko władza i kasa. drogi. jeżeli chcesz jechać autostradą zapraszamy do Niemiec. tam nie zdechniesz jak zmasakrowane bydło pod płotem. A4 to kostnica. codziennie wymaga ofiar. kiedyś i TY będziesz jednym z przydrożnych trupów

I
Igma

Führer to był dobry człowiek.

Zostawił Polakom tylko 0,85 Autobahny.

Strach pomyśleć co by się działo gdyby były cztery Autobahny.

t
tfu

wszystko na lewym pasie. ciule jeżdżą sobie metr od zderzaka i się potem czeka przez nich po parę godzin. bo stara strupowata skoda czy toyota musi te 200 pojechac

C
CzS
2019-07-20T14:51:04 02:00, Gość:

Na odcinku Wrocław - Legnica strach jechać 110km/h (przepisowo) bo zaraz ktoś dojeżdża do naszego zderzaka i miga długimi nakazując zjechanie między tiry.

2019-07-20T17:25:19 02:00, Gość:

Bo to jest autostrada ciasny majtku 140 a jak chcesz zamulać to spadaj na 94

Na autostradzie od Wrocławia na zachód obowiązuje ograniczenie do 110km/h. Dzbanuszu.

G
Gość
2019-07-20T14:51:04 02:00, Gość:

Na odcinku Wrocław - Legnica strach jechać 110km/h (przepisowo) bo zaraz ktoś dojeżdża do naszego zderzaka i miga długimi nakazując zjechanie między tiry.

2019-07-20T17:25:19 02:00, Gość:

Bo to jest autostrada ciasny majtku 140 a jak chcesz zamulać to spadaj na 94

2019-07-20T17:42:19 02:00, Gość:

Racja.

Tylko że tam jest ograniczenie do 110 a przy zjazdach do 80 nawet, ale buraki nadal tną 160...

G
Gość
2019-07-20T14:51:04 02:00, Gość:

Na odcinku Wrocław - Legnica strach jechać 110km/h (przepisowo) bo zaraz ktoś dojeżdża do naszego zderzaka i miga długimi nakazując zjechanie między tiry.

2019-07-20T17:25:19 02:00, Gość:

Bo to jest autostrada ciasny majtku 140 a jak chcesz zamulać to spadaj na 94

chyba kalesony dały głos - jedź do Norwegii i tam rób popisówy

G
Gość

Żaden kierowca osobówki nie jedzie 120 km/h bo zmuszają ich inni pędzący 160km/h. W Niemczech na ograniczeniach nie pozwoliliby sobie na takie wybryki.Prawy pas to TIRy, więc wyścig osobowych szczurów

a
albo tu

https://gazetawroclawska.pl/wypadek-przy-wroclavii-osiem-osob-rannych-w-tym-dwie-ciezko/ar/13393765

T
Tomek
2019-07-20T16:40:02 02:00, Gggg:

Te ws,ystkie wypadki to efekt braku patroli policyjnych

Jeżdżę a4 często i gdyby nie wypadki to policji w ogóle bym nie widział

Stoją i pilnują parkingów.

G
Gość
2019-07-20T17:58:08 02:00, C E:

I co kretyni z osobówek? Tiry na tory? Osobówki na tory!!!! Palanty. Do przedszkola spowrotem robić kurs na hulajnoge. Reszta was przerasta.

Morda i do budy wozić towar. Trzy roboty już czekają na twoje miejsce, one nie będą pyskować

B
Biolog

Ja tam bardzo się cieszę że istnieje autostrada A4. Dzięki niej gorsza część tego społeczeństwa po prostu wyginie.

C
C E

I co kretyni z osobówek? Tiry na tory? Osobówki na tory!!!! Palanty. Do przedszkola spowrotem robić kurs na hulajnoge. Reszta was przerasta.

G
Gość
2019-07-20T14:51:04 02:00, Gość:

Na odcinku Wrocław - Legnica strach jechać 110km/h (przepisowo) bo zaraz ktoś dojeżdża do naszego zderzaka i miga długimi nakazując zjechanie między tiry.

2019-07-20T17:25:19 02:00, Gość:

Bo to jest autostrada ciasny majtku 140 a jak chcesz zamulać to spadaj na 94

Racja.

G
Gość

Ależ brednie z tą prędkością zygac się chce ,sprawdźcie telefony biorących udział w wypadku a i może jeszcze się trafi ten przez którego to się stało no i tak może być że zajechał i dał nogę ,jeśli jednak jest to jego telefon również sprawdźcie

G
Gość
2019-07-20T14:51:04 02:00, Gość:

Na odcinku Wrocław - Legnica strach jechać 110km/h (przepisowo) bo zaraz ktoś dojeżdża do naszego zderzaka i miga długimi nakazując zjechanie między tiry.

Bo to jest autostrada ciasny majtku 140 a jak chcesz zamulać to spadaj na 94

Dodaj ogłoszenie