reklama

Kamila z nim zerwała. Wpadł w szał i ją zabił

Karolina Niemczyk
Karolina Niemczyk
Zaktualizowano 
Kamila skończyła chemię na Politechnice Wrocławskiej. Rozpoczęła pracę w lubańskim sanepidzie.
Kamila skończyła chemię na Politechnice Wrocławskiej. Rozpoczęła pracę w lubańskim sanepidzie. Facebook
Na karę dożywotniego więzienia skazał Sąd Apelacyjny we Wrocławiu 35-letniego Artura K. oskarżonego o gwałt i zabójstwo jego 24-letniej byłej partnerki. Gdy kobieta z nim zerwała, związał ją taśmą malarską, bił i gwałcił... Potem udusił poduszką.

Do zbrodni doszło w nocy z 2 na 3 lutego 2018 roku w jednym z mieszkań w Lubaniu, gdzie mieszkała pokrzywdzona. Sprawcą okazał się jej były partner.

Kamila była młoda, energiczna i pełna pasji. Skończyła chemię na Politechnice Wrocławskiej. Rozpoczęła pracę w lubańskim sanepidzie. Nie chciała zostać w dużym mieście - była przywiązana do rodziny.

Ostatnie chwile życia to prawdziwy horror. Mężczyzna, którego kiedyś kochała związał ją taśmą malarską, bił i gwałcił... Potem udusił poduszką. Nie pomógł jej błagalny, pełen bólu wzrok. Był bezwzględny!

Artur K. (33.l) i Kamila byli zakochani. On często odprowadzał ją do pracy, potem wracał i wychodził z psem na spacer. Ta miłość nie trwała jednak długo. Ukochany Kamili zaczął popijać, co bardzo nie podobało się dziewczynie, która zdecydowała o rozstaniu. Artur K. nie mógł się z tym pogodzić. Po dwóch tygodniach, felernego piątku około godz. 22 zapukał do mieszkania 24-latki i powiedział, że chce się tylko pożegnać, jeszcze raz ją zobaczyć... Ona niestety otworzyła drzwi i natychmiast dostała cios w głowę.

Brutalny zabójca związał dziewczynę, bestialsko ją gwałcił i udusił... Wszystko działo się z piątku na sobotę z 2 na 3 lutego br.

Makabrycznego odkrycia dokonała zaniepokojona brakiem kontaktu z córką - matka ofiary. Kiedy kobieta weszła do środka jej oczom ukazał się przerażający widok. Ciało jej córki leżało bezwładne, zmasakrowane i martwe… Graniczący z szaleństwem dławiący ból pozwolił jej jedynie na wezwanie pogotowia ratunkowego. Na miejsce przybyli ratownicy, lekarz, policja i prokuratura.

Artura K. policja zatrzymała błyskawicznie. Krótko po wytypowaniu sprawcy mundurowi wybrali się po 33-latka. Przyznał się do winy.

Na karę dożywotniego więzienia skazał Sąd Apelacyjny we Wrocławiu 35-letniego Artura K. oskarżonego o gwałt i zabójstwo 24-letniej jego byłej partnerki.

Zobacz też: Dziewiętnastolatka zaszła w ciążę po imprezie we Wrocławiu. Dziecko zabiła

Zobacz

Wrocławskie lotnisko widziane z lotu ptaka

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 115

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
G33
2019-07-08T10:52:02 02:00, bum:

jak to k...a jest, że wrzucacie zdjęcie kobiety, którą spotkała taka tragedia a typ, który to zrobił jest anonimowy, jej danych już nie trzeba chronić a ch... , który to zrobił to 35letni Artur K. To jego podajcie fotę, nazwisko, adres i co ch... robił w życiu poza tym, że lubił popić i wychodził z psem - może jakiś wywiad środowiskowy o sk...u

2019-07-08T11:07:51 02:00, ector:

A co miał w życiu robić? Bieda, bezrobocie, brak perspektyw to i ludzie ulegają degeneracji. Co miał iść do Lidla czy Biedy towar na pułki układać i cieszyć się "JEST PRACA"?

2019-07-08T12:04:41 02:00, Gość:

Bezrobocie , ty leniu śmierdzący , dla chcącego nic trudnego , jest mnóstwo pracy , tylko wam.się nie chce robić , na gotowe, najlepiej siedziec przy rodzicach i ciągnąc od nich, wiele teraz gimbaz tak robi.

2019-07-08T17:20:12 02:00, laguna:

Yhy, mnóstwo pracy. Na pewno za te prace tak godnie ludzie są wynagradzani, że mogą kupić własne mieszkanie i uniezależnic się od rodziców.

Ja siedzę przy rodzicach i pracuje mam stałe dochody w krótce zmieniam prace na lepsza gdzie więcej.placa nie wszyscy są lenie

t
turbo
2019-07-08T19:45:30 02:00, inga:

Najlepiej nie zadawać się z facetami. Tylko znajomi, żadnych miłości.

wibrator nie potrafi prowadzić auta

Y
Yasmin
2019-07-08T10:23:57 02:00, Błąd:

W końcu miał 33 lata czy 35?

Jesteś żałosny.

i
inga

Najlepiej nie zadawać się z facetami. Tylko znajomi, żadnych miłości.

l
laguna
2019-07-08T10:52:02 02:00, bum:

jak to k...a jest, że wrzucacie zdjęcie kobiety, którą spotkała taka tragedia a typ, który to zrobił jest anonimowy, jej danych już nie trzeba chronić a ch... , który to zrobił to 35letni Artur K. To jego podajcie fotę, nazwisko, adres i co ch... robił w życiu poza tym, że lubił popić i wychodził z psem - może jakiś wywiad środowiskowy o sk...u

2019-07-08T11:07:51 02:00, ector:

A co miał w życiu robić? Bieda, bezrobocie, brak perspektyw to i ludzie ulegają degeneracji. Co miał iść do Lidla czy Biedy towar na pułki układać i cieszyć się "JEST PRACA"?

2019-07-08T12:04:41 02:00, Gość:

Bezrobocie , ty leniu śmierdzący , dla chcącego nic trudnego , jest mnóstwo pracy , tylko wam.się nie chce robić , na gotowe, najlepiej siedziec przy rodzicach i ciągnąc od nich, wiele teraz gimbaz tak robi.

Yhy, mnóstwo pracy. Na pewno za te prace tak godnie ludzie są wynagradzani, że mogą kupić własne mieszkanie i uniezależnic się od rodziców.

G
Gość

Strasznie szkoda tej dziewczyny :( Dlatego jak się zrywa z toksycznym facetem to trzeba strasznie uważać na siebie :/ I nie pozwalać mu na żaden kontakt, tym bardziej nie odbierać telefonów i nie otwierać drzwi... Strasznie dużo było takich morderstw byłych partnerów. I kobiety są najczęściej ofiarami...

b
bolo
2019-07-08T11:40:42 02:00, recaptcha:

Pseudo dziennikarze. W tym przypadku nie "felerny piątek" tylko feralny. Nauka języka polskiego!

2019-07-08T11:57:52 02:00, Gość:

Można napisać feralny i felerny , żeby komuś zwracać uwagę trzeba samemu zaglądnąć do słownika , sprawdzić ,a to feler westchnął seler...he .he...

2019-07-08T12:05:20 02:00, Gość:

Chyba jednak jest różnica. Felerny oznacza wadliwy, błędny. Natomiast feralny oznacza pechowy, obciążony jakimś fatum, nieszczęśliwy. Feralny dzień, felerny komputer..

2019-07-08T12:33:39 02:00, Gość:

selerny seler

2019-07-08T14:24:51 02:00, erata:

Jeżyka Polski i matematyka ? bo raz 35 lat a raz 33 ??

fajnie ze się nikt nie kapnoł :P język polskiego

g
ghost
2019-07-08T11:43:26 02:00, Wojtek:

Ctrl C, Ctrl V. Droga Pani redaktor, przeczytała Pani coś skopiowała? Najpierw piszesz o zbrodni z 2018r. a kilka linijek dalej że dokonano jej w lutym br. HALO! Od 7 miesięcy jest 2019! Pobudka!

2019-07-08T14:29:12 02:00, ghost:

spoko oni jedyne co potrafią ? to wiedzą ze na końcu zdania jest kropka ? a potem ctrl alt F4 i potem to idzie online .

2019-07-08T14:32:57 02:00, ghost:

ctrl F4 sory za alt :P

2019-07-08T15:17:12 02:00, Gość:

Jak alt to i del musi być :P

spoko ale wypróbuj kombinacji ALT F4 sprawdzone :P

G
Gość

Komu ten śmieć ludzki jest potrzebny w więzieniu ??? Szkoda czasu na bandyckie ścierwo! Tylko sanitarna utylizacja pasożyta !! hyba nikt nie sądzi że ta glista ludzka zostanie zresocjalizowana i będzie się nadawać do żyia w warunkach wolności !!!???

G
Gość
2019-07-08T11:43:26 02:00, Wojtek:

Ctrl C, Ctrl V. Droga Pani redaktor, przeczytała Pani coś skopiowała? Najpierw piszesz o zbrodni z 2018r. a kilka linijek dalej że dokonano jej w lutym br. HALO! Od 7 miesięcy jest 2019! Pobudka!

2019-07-08T14:29:12 02:00, ghost:

spoko oni jedyne co potrafią ? to wiedzą ze na końcu zdania jest kropka ? a potem ctrl alt F4 i potem to idzie online .

2019-07-08T14:32:57 02:00, ghost:

ctrl F4 sory za alt :P

Jak alt to i del musi być :P

g
ghost
2019-07-08T11:43:26 02:00, Wojtek:

Ctrl C, Ctrl V. Droga Pani redaktor, przeczytała Pani coś skopiowała? Najpierw piszesz o zbrodni z 2018r. a kilka linijek dalej że dokonano jej w lutym br. HALO! Od 7 miesięcy jest 2019! Pobudka!

2019-07-08T14:29:12 02:00, ghost:

spoko oni jedyne co potrafią ? to wiedzą ze na końcu zdania jest kropka ? a potem ctrl alt F4 i potem to idzie online .

ctrl F4 sory za alt :P

g
ghost
2019-07-08T11:43:26 02:00, Wojtek:

Ctrl C, Ctrl V. Droga Pani redaktor, przeczytała Pani coś skopiowała? Najpierw piszesz o zbrodni z 2018r. a kilka linijek dalej że dokonano jej w lutym br. HALO! Od 7 miesięcy jest 2019! Pobudka!

spoko oni jedyne co potrafią ? to wiedzą ze na końcu zdania jest kropka ? a potem ctrl alt F4 i potem to idzie online .

e
erata
2019-07-08T11:40:42 02:00, recaptcha:

Pseudo dziennikarze. W tym przypadku nie "felerny piątek" tylko feralny. Nauka języka polskiego!

2019-07-08T11:57:52 02:00, Gość:

Można napisać feralny i felerny , żeby komuś zwracać uwagę trzeba samemu zaglądnąć do słownika , sprawdzić ,a to feler westchnął seler...he .he...

2019-07-08T12:05:20 02:00, Gość:

Chyba jednak jest różnica. Felerny oznacza wadliwy, błędny. Natomiast feralny oznacza pechowy, obciążony jakimś fatum, nieszczęśliwy. Feralny dzień, felerny komputer..

2019-07-08T12:33:39 02:00, Gość:

selerny seler

Jeżyka Polski i matematyka ? bo raz 35 lat a raz 33 ??

b
brak slow
2019-07-08T12:21:17 02:00, Gość:

Do przeciwników karu śmierci ! A jak z ogródka wyrywasz chwasta, to też jesteś chwastem czy ogrodnikiem???

spytaj dominikana o warzywa :)

kolejna cebula fika

G
Gość
2019-07-08T07:48:58 02:00, F:

Czy autorkę podnieca pisanie takich tekstów? Wywołuje tylko złe emocje. Wstyd.

2019-07-08T09:02:10 02:00, Gość:

Taka Niemiecka gazeta