Kamil Grabara znów zawalił! Koszmarny błąd bramkarza [WIDEO]

DW
EASTNEWS
Kamil Grabara po raz kolejny popełnił prosty błąd i spowodował utratę bramki przez jego zespół. Wypożyczony do Aarhus polski bramkarz nie ma za sobą dobrego dnia. W 57. minucie meczu z Nordsjaelland dostał podanie od jednego z kolegów w 57. minucie przy stanie 1:2 i kopnął prosto w nadbiegającego rywala. Futbolówka odbiła się od niego tak, że wpadła do siatki.

Mecz 10. kolejki ligi duńskiej nie był dla Kamila Grabary zbyt udany. Polak już po trzech minutach dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki. Sfrustrowany golkiper wyładował emocje na kolegach z drużyny, ale w drugiej połowie sam popełnił błąd kosztujący kolejnego gola. 21-latek zamiast od razu wybić piłkę, postanowił minąć nabiegającego rywala. Ten jednak przeczytał intencje golkipera i dał się mu nastrzelić, notując trzecią bramkę dla gospodarzy.

Kamil Grabara i jego niefortunne zagranie:

W kwietniu br. polski bramkarz był gościem programu Foot Truck, w którym Kuba Polkowski i Łukasz Wiśniowski odtworzyli mu jego wszystkie błędy w seniorskiej piłce. Trzeba przyznać, że materiału już teraz jest bardzo dużo i z każdym sezonem może się on powiększać o kolejne błędy.