Kameralne osiedle Franki House - komfortowe szeregi i mieszkania z ogrodami

Artykuł sponsorowany
Już za kilka miesięcy zakończona zostanie budowa nowej inwestycji, która powstała z myślą o szukających lokum z własnym ogrodem, z możliwością czynnego wypoczynku.

Franki House powinno zainteresować szukających mieszkań dwupoziomowych, z ogrodami i miejscami postojowymi. Inwestycja zlokalizowana jest w północno–wschodniej części Wrocławia i oferuje doskonale zaprojektowane szeregi z ogrodami, wg prospektu dewelopera – najlepiej zaprojektowane w tej części miasta. W inwestycji znajdziemy połączenie wyjątkowej architektury z funkcjonalnością, czyli naciskiem na użytkowanie przez lokatorów. Rozplanowanie mieszkań, elegancja i standard wykończenia, stanowią o unikalnym charakterze inwestycji.

„Staramy się odpowiadać na potrzeby rynku mieszkaniowego, więc nasza najnowsza inwestycja Franki House została zaprojektowana tak, by w dzisiejszej rzeczywistości znaleźć wytchnienie i komfort we własnym mieszkaniu z ogrodem” – wyjaśnia Anna Manthey z biura sprzedaży Probitas Invest.

Zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz, ale też o indywidualnych gustach, upodobaniach, czy wyjątkowości pomysłu na wyposażenie konkretnych mieszkań, ich przyszłych użytkowników. I tak w ofercie mamy dwa zespoły budynków szeregowych dwulokalowych, po 10 w każdym. Mieszkania o metrażu 105-112 m2 (salon i 4 sypialnie) oraz 64-68 m2 (salon i 3 sypialnie), każde mieszkanie z ogrodem, balkonem i miejscem postojowym.

Franki House to komfort i możliwość wypoczynku, z racji terenów rekreacyjnych, z dużą ilością tras spacerowych, ścieżek rowerowych, nie zapominając o szlakach dla biegaczy. Szeregi ustawione są w osi północ-południe, na pięknej narożnej działce przy ul. Franki i Szewczenki. Zakończenie budowy planowane jest na październik 2020 r. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Ważniejsze punkty orientacyjne:

PKP Psie Pole - 2 km
CH Korona - 3,5 km
Rynek - 10 km
Park Szczytnicki - 7 km
Pole do Minigolfa Wilczyce - 2 km
Wschodnia Obwodnica Wrocławia - 10 km
Autostrada A8 - 11 km

Biuro Sprzedaży Franki House:

ul. Iwana Franki, 51-348 Wrocław

tel. 784 000 182
sprzedaz@probitasinvest.pl
www.frankihouse.pl

Dodaj ogłoszenie