Joga w parku - kolejna edycja! Zapraszamy wszystkich miłośników do Parku Słowackiego

nnb
Fabryka Energii Centrum Jogi zaprasza na darmowe zajęcia jogi, które odbywają się co roku w Parku Słowackiego (na tyłach Panoramy Racławickiej) w każdą niedzielę wakacji o godzinie 10:30. W tym roku spotykamy się od 7 lipca do 25 sierpnia. Wystarczy wziąć ze sobą tylko wygodny strój i matę do jogi, ewentualnie koc lub duży ręcznik.

Organizatorem zajęć jest Fabryka Energii - jedna z największych polskich szkół jogi. Spotykamy się już od 12 lat i każdego roku akcja cieszy się ogromnym powodzeniem. Do zajęć może dołączyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

"Joga w Parku" to akcja non-profit. Ideą projektu jest promocja zdrowego, aktywnego i naturalnego stylu życia. Spotkania w ramach akcji to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Wrocławia i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi. Gwarantujemy prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii. Fabryka Energii zaprasza zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z jogą, jak tych, którzy już ćwiczą. Joga w parku jest to szansa na ruch, relaks i kontakt z naturą dla mieszkańców dużego miasta. Jest to także okazja do spotkania z innymi i spędzenia czasu w pozytywnej i przyjaznej atmosferze.

Na zajęciach możemy przekonać się, że joga to nie tylko zwykłe ćwiczenia fizyczne ale coś znacznie więcej. Na jodze pracujemy bowiem nie tylko z ciałem ale także z umysłem. Wykonując pozycje jogi wzmacniamy i rozciągamy mięśnie, co zapobiega wielu dolegliwościom, na przykład bólom pleców. Z drugiej zaś strony, praktykując jogę, kierujemy uwagę do wnętrza ciała, co sprawia, że umysł wycisza się i uspokaja. W swej istocie joga jest więc jest praktyką mającą na celu nie tylko poprawę naszego zdrowia i samopoczucia fizycznego ale także wyciszenie wszystkich wewnętrznych poruszeń (emocji, myśli, pragnień...).
Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Jedziesz na wakacje? Potrzebujesz szczepienia i certyfikatu

Wideo