Jest takie miejsce we Wrocławiu, które jest bardziej zielone...

  Jest takie miejsce we Wrocławiu, które jest bardziej zielone niż inne – to STABŁOWICE.

  Artykuł sponsorowany

  Gazeta Wrocławska

  Jest takie miejsce we Wrocławiu, które jest bardziej zielone niż inne – to STABŁOWICE.
  1/10
  przejdź do galerii


  MIESZKANIA, W KTÓRYCH DOBRZE SIĘ UKŁADA

  Osiedle Stabłowicka to esencja nowoczesnego podejścia do budownictwa. Blisko rzeki i terenów rekreacyjnych powstanie 6 budynków, a w nich łącznie 320 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 36 m2 do 75 m2. Wszystkie zostały zaprojektowane z naciskiem na ustawne i przemyślane rozkłady, gwarantujące maksymalną funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

  LOVE M KOMFORTOWE

  Osiedle Stabłowicka zostało tak pomyślane, by od pierwszych chwil można się było tu poczuć komfortowo. Gwarantują to między innymi przestronne i wyłożone deską tarasową balkony oraz zielone tarasy przy mieszkaniach parterowych. Powstanie też dodatkowa przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców i osiedlowy plac zabaw. Duży wpływ na codzienny komfort życia będą miały cichobieżne windy, komórki lokatorskie i podziemny parking. Bezpieczeństwo zapewnią drzwi antywłamaniowe i rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze.

  MIASTO W MIEŚCIE

  Stabłowice rozwijają się z każdym rokiem, śmiałym krokiem zmierzając do stworzenia tu miasta w mieście. Oznacza to, że rozbudowywana infrastruktura ma sprawić, by dzielnica stała się całkowicie samowystarczalną enklawą, zaspokajającą wszystkie potrzeby swoich mieszkańców. W niedalekiej przyszłości Stabłowice będą zatem oddaloną nieco od zatłoczonego centrum miasta, wygodną i funkcjonalną zieloną osadą, do której będzie się chciało.

  POTRZEBY CHODZĄ TĘDY

  Już dziś jednak Stabłowice oferują swoim mieszkańcom dostęp do komunikacji, instytucji i lokali usługowych potrzebnych w codziennym życiu. Szkoła, przedszkole i przychodnia znajdują się do 10 minut spacerem od inwestycji. Blisko jest fryzjer, restauracja i sklepy spożywcze. Niedaleka odległość marketów spożywczych, przystanków autobusowych i stacji kolejowej. Łatwo stąd dojechać do AOW oraz do ulicy Legnickiej, a stąd już prosta droga do centrum.

  WYPOCZYNEK TO TEMAT RZEKA!

  Znajdująca się blisko inwestycji rzeka Bystrzycka z dostępem do przystani oraz otaczające ją tereny to niekończące się możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu. To pikniki, spacery i szeroko pojęta rekreacja wzdłuż jej brzegów, czyli – tak ważne dla dobrego samopoczucia – życie blisko natury. Sama rzeka to jednak nie wszystko, ponieważ mieszkańcy Stabłowickiej będą mieli także nieskrępowany dostęp do Parku Stabłowickiego, okolicznych stawów i lasów.

  Biuro Sprzedaży

  ul. Szczęśliwa 33,
  Sky Tower, 10. piętro
  53-445 Wrocław

  Zapraszamy:
  Pn - pt: 10.00 - 18.00

  Spotkanie po godzinach?
  Zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić.

  71 372 50 00
  sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo