Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zadania: prowadzenie zajęć gimnastyki artystycznej na...
fot. pixabay

Jest praca we Wrocławiu. Zobacz najciekawsze oferty

Trener, instruktor gimnastyki artystycznej. Wynagrodzenie: 30 – 50 zł za godzinę

Zadania: prowadzenie zajęć gimnastyki artystycznej na poziomie rekreacyjnym i/lub sportowym, kompozycja układów choreograficznych, udział we współzawodnictwie dzieci i młodzieży, zajęcia dla dziewcząt w grupie wiekowej 4-14 lat, praca zaczyna się od godziny 16/17.

Praca na umowę – zlecenie, około 50 godzin w miesiącu, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji. Wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy dowolny prowadzenie zajęć ruchowych podstawowe umiejętności z zakresu gimnastyki artystycznej.