Jesień z eBilet - tych wydarzeń nie możesz przegapić!

Materiał informacyjny EBILET POLSKA
Udostępnij:

Pora roku jaką jest jesień niesie w sobie wyjątkowy urok i czar. Koncert czy spektakl w jesiennym anturażu to wyjątkowe przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci. Tegoroczne wydarzenie Jesień z eBilet to wyjątkowa okazja dla miłośników wydarzeń na żywo. Sprawdźmy co będzie grane w tym roku we Wrocławiu.

Jesienne koncerty we Wrocławiu

Po ciężkim czasie każdy z nas ma dość domowej izolacji. Nadeszła doskonała okazja, by usłyszeć utwory ulubionego wykonawcy na żywo. Fani muzycznych brzmień będą mieli spotkać się już niedługo między innymi ze Skubasem, Anitą Lipnicką, czy wziąć udział w pierwszej symfonicznej trasie Narodowej Orkiestry Dętej. Koncerty 2021 wpiszą się zatem w najróżniejsze gusta muzyczne.

Symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry Dętej - 9 października, Narodowe Forum Muzyki

Symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry Dętej to raj dla smakoszy klasycznych brzmień. Podczas koncertu zabrzmią takie dzieła jak: Bolero Maurice'a Ravela, Uwertura do Zemsty Nietoperza Johanna Straussa, Planeta Mars Gustava Holsta, Błękitna rapsodia i wiele innych cudownych utworów.

Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lublinie to nasza duma i skarb narodowy, którego powinniśmy strzec jak oczka w głowie. Jedyna i niepowtarzalna. To zaszczyt moc uczestniczyć w ich koncercie, i niezwykle wyróżnienie dla nas słuchaczy, że artyści zdecydowali się wyruszyć w swoją pierwszą symfoniczną trasę.

Skubas - 23 października, Zaklęte Rewiry

Twórczość artysty oparta jest na ludzkich doświadczeniach, nic więc dziwnego, że dociera wprost do ludzkich serc. W tekstach nie brakuje emocji. Muzyka porusza tematy, w których każdy odnajdzie cząstkę siebie. Koncert to idealny czas na refleksję, zdystansowanie do świata i otaczających nas ludzi oraz relaks. Kompozycje będą zaskakiwać - od cichych pomruków i delikatnych tonów po mocne, grunge'owe brzmienia. Szerokie grono fanów, Skubas zdobył po wydaniu swojego niezwykłego krążka w 2012 roku, o oryginalnym tytule " Wilczełyko". Koncert Skubasa we Wrocławiu, to wydarzenie którego nie można przegapić.

Anita Lipnicka - 6 listopada, Hala Stulecia

Nazwisko stanowiące markę, czy marka będąca nazwiskiem. Nie trzeba przedstawiać tej niezwykle popularnej i uzdolnionej wokalistyki, która podbija rynek muzyczny od wielu lat. Debiutowała w zespole Varius Manx. Stała się głosem pokolenia. W swoim dorobku może poszczycić się aż 14 albumami sprzedanymi w ponad 2 milionach egzemplarzy. Koncert Anity Lipnickiej we Wrocławiu będą magiczne, dzięki udziałowi tak znakomitych gości. Artystka zaprezentuje program ze swojej jubileuszowej trasy koncertowej noszącej nazwę " Intymnie". Oprócz doskonałej muzyki, uczestnicy będą mieli okazję poznać historię legendarnych piosenek i wziąć udział w kameralnym, osobistym spotkaniu z artystką.

Spektakle 2021 z plejadą gwiazd

Wydarzenie Jesień z eBilet to także prawdziwa uczta dla miłośników teatru. W tym roku będziemy mogli uczestniczyć w spektaklu pt. "Prywatna Klinika" oraz "Imię".

Prywatna Klinika - 25 listopada, Teatr Polski

Spektakl Prywatna Klinika to prawdziwy rollercoaster emocji i zwrotów akcji. Rozwódka Harriet łata swoje finansowe problemy z pomocą dwóch zamożnych dżentelmenów. Sprawa zaczyna się nieco komplikować, kiedy jeden z nich łamie nogę, a kochanka, przyjaciółki i zdradzane żony zaczynają się ze sobą spotykać. W rolach głównych Rafał Cieszyński, Wojciech Solarz, Katarzyna Kołeczek i wiele innych.

Imię - 29 listopada, Teatr Polski

Wesoła, rodzinna atmosfera w paryskim apartamencie. Odbywa się życzliwa kolacja z udziałem ciężarnej Anny i przezabawnego puzonisty Claude'a. Pytanie " Czy macie już jakiś pomysł na imię?" rozpędzi cały bieg zdarzeń. Spektakl Imię to komedia, podczas której istnieje ryzyko bezustannego śmiechu- genialne dialogi w połączeniu z doskonałą grą aktorską to istne arcydzieło. W rolach głównych m.in.: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa czy Wojciech Malajkat.

Dodaj ogłoszenie