Przy al. Armii Krajowej 46 we Wrocławiu znajduje się GALLICM Wrocław, czyli autoryzowany dealer Škoda i serwis samochodów marki Škoda oraz Volkswagen.

Wrocławska firma znajduje się w TOP 50 największych polskich grup dealerskich i dealerów samochodów. Gall-ICM Wrocław jest też liderem w zestawieniu firm według wskaźnika sprzedaży na jeden obiekt. W ubiegłym roku sprzedano tu 2 700 aut. Dealer zanotował wzrost sprzedaży o 16,22 proc. w skali roku.

– Niezmiennie od lat Škoda jest numerem 1 w Polsce. Najlepiej sprzedającymi się samochodami są Škoda Octavia i Škoda Fabia – mówi Radosław Daniliszyn, kierownik działu sprzedaży GALL-ICM Wrocław. GALL-ICM Wrocław oferuje nie tylko nowe auta. Od kwietnia ubiegłego roku można tu kupić także używany samochód.

– Mamy nowoczesny salon, w którym każdy klient może zapoznać się z ofertą samochodów używanych i w komfortowych warunkach załatwić wszystkie formalności związane z zakupem samochodu używanego. Wszystkie samochody są sprawdzane przez rzeczoznawców przez zakupem, są z polskich salonów i mają wiarygodne przebiegi – wskazuje Marcin Sperlan, kierownik działu samochodów używanych GALL-ICM Wrocław.

Wszystkie auta są sprawdzone pod względem technicznym. Do każdego samochodu klient otrzymuje roczną rękojmie. Chroni ona przed wadami ukrytymi. Aktualną ofertą samochodów używanych można znaleźć na stronie www.galluzywane.otomoto.pl.

Serwis 24h
Jak powszechnie wiadomo każdy samochód wymaga, by od czasu do czasu o niego zadbać - niezależnie od tego, czy dotyczy to regularnych przeglądów, czy też napraw. Kierowcy Škody i Volkswagena nie muszą już martwić się i wcześniej wychodzić z pracy, by naprawić usterki w swoich samochodach. To co wyróżnia GALL-ICM to serwis, który czynny jest od poniedziałku godz. 6 do soboty godz. 14. przez całą dobę.

– Nasz serwis jest wygodny dla klientów. Mogą oni wieczorem zostawić samochód na przegląd, a rano odebrać sprawdzone auto i pojechać do pracy – wskazuje Jerzy Grobelny, dyrektor zarządzający GALL-ICM Wrocław.

– Najczęściej klienci korzystają z usług przeglądu technicznego i wymiany opon – mówi Henryk Mszyca, kierownik serwisu GALL-ICM Wrocław. – Mamy sporo pracy związanej z czyszczeniem klimatyzacji i wymiany filtrów – dodaje. – Stali klienci mogą liczyć na spore rabaty. Klient, który ma więcej samochodów może liczyć na większe zniżki – podkreśla Henryk Mszyca.

Kompleksowy zakres usług
W autoryzowanym serwisie Škody i Volkswagena przy al. Armii Krajowej 46 można m.in. wymienić olej i filtr oleju oraz sprawdzić stan akumulatora. Specjaliści sprawdzą szczelność układu klimatyzacji i skontrolują zbieżność kół. Nie musisz się martwić o naprawę. Partner serwisowy Škody wymienia oryginalne części aut marek grupy VW. Wrocławski dealer oferuje również naprawy blacharsko-lakiernicze. W GALL-ICM Wrocław specjaliści zamontują także oryginalne akcesoria Škody, takie jak tempomaty, czy haki holownicze. Dodatkowo można tu przechować opony.

Jazda próbna
Po wcześniejszym umówieniu się bezpośrednio, telefonicznie lub poprzez stronę internetową można skorzystać z oferty bezpłatnej jazdy próbnej, zarówno nowym, jak i używanym samochodem. W GALL-ICM Wrocław jest 14 samochodów demonstracyjnych.

Škoda – nie tylko auta
Czy wiedzieliście, że czeski koncern produkuje także rowery? We wrocławskim salonie można kupić jednoślady od Škody. Warto dodać, że zespół GALL-ICM Wrocław to miłośnicy jazdy na rowerze. Firma wspiera imprezę sportową VIA Dolny Śląsk
- cykl wyścigów szosowych dla amatorów, a także kolarzy m.in. Bartosza Huzarskiego oraz Piotra Szwedowskiego.
Więcej informacji na stronach www.skodaauto.pl/dealers/gall-icm i www.facebook.com/gall.icm.