Jaki tablet kupić do nauki, rozrywki i zabawy?

Materiał informacyjny Huawei
Tablet to doskonały wybór, jeśli szukasz wielofunkcyjnego urządzenia, z którego może skorzystać cała rodzina. Spośród wielu modeli dostępnych na rynku, warto wybrać tablet, który sprawdzi się zarówno do nauki zdalnej, pracy, jak i rozrywki. Sprawdzamy jak powinien wyglądać tablet, który będzie służył jako wielofunkcyjne urządzenie dla całej Twojej rodziny, na przykładzie Huawei MatePad 11.

Tablet został stworzony, aby połączyć funkcjonalność komputera i mobilność telefonu. W podstawowej wersji, tablet to doskonałe narzędzie do oglądania bajek dla dzieci, prostych gier dla najmłodszych czy przeglądania mediów społecznościowych. Ostatni czas jednak sprawił, że od podobnych narzędzi wymagamy dużo więcej.

Tablet stał się narzędziem nauki zdalnej, pracy, ale też zaawansowanej rozrywki, dlatego nie chcemy już na nim oszczędzać. Oczekujemy, że będzie stanowił funkcjonalną alternatywę dla laptopa, na przykład w sytuacji kiedy laptop jest zajęty przez domownika, a my potrzebujemy wykonać pilne zadanie lub chcemy popracować w kawiarni, a nie chcemy dźwigąć ze sobą komputera. Aby tak było, wybierając tablet, który posłuży całej rodzinie musimy mocno skupić się na parametrach i funkcjonalnościach.

Tablet do pracy, nauki i rozrywki - bez tych funkcji i parametrów nie możesz się obyć!

Dobrym przykładem urządzenia, z którego może korzystać cała rodzina jest MatePad 11, najnowszy tablet w portfolio Huawei.

Co takiego ma w sobie MatePad 11? Dużym jego atutem jest duży wyświetlacz FullView, o przekątnej 10,95”, rozdzielczości 2560 x 1600 px i o bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz. Co to oznacza w praktyce? Tablet zapewnia nam płynne przechodzenie obrazu oraz żywe kolory, dzięki czemu gry i filmy, a nawet prezentacje nabiorą nowej jakości.

Bardzo ważnym elementem zarówno przy wyborze tabletudo pracy, nauki czy rozrywki będą parametry pozwalające na swobodną komunikację. Huawei projektując MatePad 11 zaproponował wiele ciekawych rozwiązań. Cztery dobrej jakości głośniki Harmon Kardon, wbudowany mikrofon, przednia kamera z rozdzielczością 13 MP i superszybkie WiFi 6 gwarantuje wiele godzin profesjonalnych spotkań, wygodną naukę lub swobodne rozmowy z przyjaciółmi i rodziną. Nie można zapominać, że tablet ma druga kamerę z tyłu o rozdzielczości 8 MP.

Stawiając przed tabletem wysokie wymagania z pewnością ważna jest dla nas szybkość jego działania. To właśnie dzięki dobremu procesorowi będziemy mogli pracować na wielu aplikacjach jednocześnie, płynnie grać czy tworzyć wymagające projekty. MatePad 11 z11 wyposażony jest w 6 GB pamięci RAM i wydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 865. Takie parametry z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich członków rodziny. Co ważne pracę urządzenia wspiera 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można dodatkowo poszerzyć dzięki karcie micro SD.

Na koniec nie można nie powiedzieć o wyjątkowo wydajnej baterii i czasie pracy. Tablet MatePad 11 zapewnia nawet 12 godzin pracy bez ładowania, a przy ciągłym oglądaniu filmów powinien wytrzymać nawet 7 godzin, co na sprzęt mobilny jest naprawdę imponującym wynikiem. Zawdzięczamy to baterii o pojemności 7250 mAh z funkcją szybkiego ładowania.

huawei

Praca, nauka i zabawa z najlepszą technologią

Tablet MatePad 11 to również fantastyczne akcesoria, które sprawiają, że praca na nim to czysta przyjemność. Kiedy podłączymy do urządzenia dedykowaną do jego obsługi klawiaturę i bezprzewodową myszkę, zamienia się w miniaturowy laptop, na którym bez problemu możemy pracować i uczyć się zdalnie.

Mówiąc o akcesoriach nie można zapomnieć o rysiku M-Pencil 2 generacji, który może zamienić nasz tablet w czystą kartkę papieru, na której narysujemy, namalujemy lub poprawimy każdy projekt. M-Pencil ucieszy każde dziecko, które lubi rysować, nastolatka, którego pasją jest grafika, ale również osoby pracujące w branży kreatywnej. Nie ważne, czy projektujemy tatuaże, domy, czy strony www, dzięki temu akcesoria, nasza mobilna praca może wejśc na jeszcze wyższy poziom.

Korzystanie z rysika M-Pencil jest bardzo płynne, ponieważ tablet odbiera kąt rysowania i rozróżnia aż 4096 poziomów nacisku. To sprawia, że cieniowanie, szkicowanie, malowanie i zaznaczanie najmniejszych szczegółów nie sprawi nam problemu. Dodatkowo warto wspomnieć o wyjątkowym przycisku 360°, ukrytym tuż nad stalówką. Pozwala nam on na płynne przełączanie się między pędzlem a gumka. A każdy, kto wykonuje zaawansowane rysunki czy projekty wie, że to ogromna oszczędność czasu.

Rysik od Huawei to także doskonałe narzędzie również na co dzień. Szczególnie przydatne może okazać się do pracy i nauki. Możemy nim notować, składać natychmiastowe podpisy na dokumentach przesłanych do nas online, a nawet całkowicie zastąpić nim myszkę szczególnie, że sposób ładowania rysika jest równie kompaktowy i wygodny jak cały MatePad 11. Wystarczy przyłożyć go do górnej części tabletu, a rysik ładuje się dotykowo i jest gotowy zawsze, kiedy go potrzebujemy.

huawei

Tablet dla całej rodziny – Harmony OS postaw na niezawodność

Pisząc o tablecie, który może użytkować kilka osób nie sposób pominąć temat systemu operacyjnego, który tworzy wspólne środowisko między wieloma urządzeniami. Ekran podłączonego komputera może być odzwierciedlany na ekranie tabletu, co pozwala użytkownikom bezpośrednio pracować na dokumentach za pomocą ołówka Huawei M-Pencil. Dzienne wykonanie planu kroków możemy sprawdzić już nie tylko na telefonie, a jedna chmura dla całej rodziny pozwala na swobodne dodawanie do niej zdjęć wszystkich domowników. Takie właśnie możliwości daje system operacyjny HarmonyOS stworzony przez Huawei dedykowany do obsługi urządzeń marki.

Tablet do pracy MatePad 11 - czy możesz zyskać więcej?

Do 22 sierpnia MatePad 11 można zamówić w oficjalnym sklepie internetowy huawei.pl w promocyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 1999 zł. W tym czasie do tabletu dodawany będzie jeden z dwóch zestawów urządzeń Huawei – klienci mogą wybrać zestaw złożony ze smartwatcha GT 2 Pro oraz bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 4i albo zestaw złożony z dedykowanej do obsługi tabletu myszki, klawiatury i rysika M-Pencil oraz słuchawek Huawei FreeBuds 4i.

huawei

Materiał oryginalny: Jaki tablet kupić do nauki, rozrywki i zabawy? - Polska Times